18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesku, wszystko dobrze?

~Beny • 2020-02-09, 22:39
Siur :shock: :szczerbaty:


doktores

2020-02-10, 09:53
poligon6 napisał/a:

Ja rozumiem ze wy psiarze bierzecie celowo psie penisy w rózne częsci ciała, ale normalny człowiek raczej nie podchodzi do łańcuchowego burka i nie trzyma mu penisa az przymarznie.
Swoja droga usmiałem sie jak norka, co za głupie bydle, aż szkoda kołkiem dobić jak takie zabawne numery wywija. rozumiem przywiazac psa do samochodu i zabrać na spacer, ale żeby pies sam do budy przymarzł LOL.



To, że proboszcz ci wkręcił, że "to" się do ust bierze, to cię oświecę: "nie". Nikt normalny, płci męskiej nie bierze ch*ja do ust. Nieważne czy ludzkiego, psiego, czy księdza proboszcza. Nawet jak mały poligon6 jest ministrantem i ksiądz mówi, że cię lubi i dostaniesz snickersa. Oszukali cię jak byłeś młody i od łykania tej spermy ci się poligon6 odpie**oliło.

Asuritta

2020-02-10, 14:11
~T3RMINATOR napisał/a:

On specjalne pastwi się nad tym psem. Było już tu nagranie z nim. Powinni go namierzyć i zastosować podobne tortury.



jesteś głupi :P niech kundel cierpi :D szkoda że u nas mrozów nie ma bo wszystko oszczane drzewa,latarnie,auta,motocykle,chodniki,ławki,sklepy,okna,krzaki,transformatory,domy.... itd WSZYSTKO na wysokość dziecka osikane lub wszedzie nasrane, j***ne kundle

klos79

2020-02-10, 14:21
T3RMINATOR napisał/a:

On specjalne pastwi się nad tym psem. Było już tu nagranie z nim. Powinni go namierzyć i zastosować podobne tortury.



On nie ma takiego długiego ch*ja jak ten pies

poligon6

2020-02-10, 14:32
Asuritta napisał/a:

jesteś głupi niech kundel cierpi szkoda że u nas mrozów nie ma bo wszystko oszczane drzewa,latarnie,auta,motocykle,chodniki,ławki,sklepy,okna,krzaki,transformatory,domy.... itd WSZYSTKO na wysokość dziecka osikane lub wszedzie nasrane, j***ne kundle



No własnie. A co ty zrobiłes by tak nie było? Rozrzuciłes przynajmniej kilka nasaczonych tłuszczem gabek by pies zeżarł i zatkał mu sie przewód pokarmowy i by zdechł w meczarniach?

P.S. Nie dziekuj za pro tipa :-)

marcin9002

2020-02-10, 15:53
j***na rusko ukraińska swołocz.

PhantomMask

2020-02-10, 21:07
poligon6 napisał/a:

Ja rozumiem ze wy psiarze bierzecie celowo psie penisy w rózne częsci ciała, ale normalny człowiek raczej nie podchodzi do łańcuchowego burka i nie trzyma mu penisa az przymarznie.
Swoja droga usmiałem sie jak norka, co za głupie bydle, aż szkoda kołkiem dobić jak takie zabawne numery wywija. rozumiem przywiazac psa do samochodu i zabrać na spacer, ale żeby pies sam do budy przymarzł LOL.



A dlaczego ty bierzesz penisa do ust ?

:roll:

mrfreak16

2020-02-11, 00:48
doktores napisał/a:

To, że proboszcz ci wkręcił, że "to" się do ust bierze, to cię oświecę: "nie". Nikt normalny, płci męskiej nie bierze ch*ja do ust. Nieważne czy ludzkiego, psiego, czy księdza proboszcza. Nawet jak mały poligon6 jest ministrantem i ksiądz mówi, że cię lubi i dostaniesz snickersa. Oszukali cię jak byłeś młody i od łykania tej spermy ci się poligon6 odpie**oliło.





PhantomMask napisał/a:

A dlaczego ty bierzesz penisa do ust ?



Na nic wasze starania. Burze mózgów, wysilacie swoje szare komórki jak tylko możecie. Niestety wychodzą wasze krzywdy z dzieciństwa w kontekście poligona, oj przykre to, przykre. Wiecie, że poligon sobie nic z tego nie robi a wy się tylko wk***iacie i kompromitujecie

:mrgreen:

ChujNieZycie

2020-10-18, 03:14
Czaicie ruski mróz od którego psom jajca przymarzają hahahahah