18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesku, poznaj nasze nowe zwierzątko.

~_Yarko_ • 2019-05-11, 22:49


Psy są zazdrosne?
I to jak.

garota

2019-05-11, 22:56
Też bym oj***ł sajgonki.

r061071

2019-05-11, 23:37
chapął jak moja stara kiełbase

BrunerOvned

2019-05-12, 00:59
Rok w rok sprzątam balkon i parapety z gówien pozostawionych przez ptactwo. Zawsze syf!
Są jednak wyjątki. Od 2013 trzy lata pod rząd na moim balkonie lęgły się pustułki. Czysto, elegancko. Dostały ode mnie budkę lęgową. Balkon idealnie czysty, balustrada - wiadomo, coś tam spadło - ale przyjemność obserwowania tych drapieżników w porównaniu z gołębiami bezcenna :)



ZaSwojePije

2019-05-12, 04:13
BrunerOvned napisał/a:

Rok w rok sprzątam balkon i parapety z gówien pozostawionych przez ptactwo. Zawsze syf!
Są jednak wyjątki. Od 2013 trzy lata pod rząd na moim balkonie lęgły się pustułki. Czysto, elegancko. Dostały ode mnie budkę lęgową. Balkon idealnie czysty, balustrada - wiadomo, coś tam spadło - ale przyjemność obserwowania tych drapieżników w porównaniu z gołębiami bezcenna



Z rzedu. Szanujmy sie, to ze forma "pod rzad" zaczela byc akceptowalna ze wzgledu na czeste uzywanie przez niedoedukowanych ludzi, nie znaczy, ze oczy nie krwawia od czytania tego.
Kolego chyba na jakims zadupiu mieszkasz skoro pustulka gniazdo na balkonie zalozyla, bo w miastach o tego ptaka ciezko.
Pozdrawiam i zazdroszcze widokow

;-)

Akceptowana*

zbynekmaslanka

2019-05-12, 07:31
ZaSwojePije napisał/a:

Z rzedu. Szanujmy sie, to ze forma "pod rzad" zaczela byc akceptowalna ze wzgledu na czeste uzywanie przez niedoedukowanych ludzi, nie znaczy, ze oczy nie krwawia od czytania tego.
Kolego chyba na jakims zadupiu mieszkasz skoro pustulka gniazdo na balkonie zalozyla, bo w miastach o tego ptaka ciezko.
Pozdrawiam i zazdroszcze widokow

Akceptowana*



Mieszkam w 500 tys miescie i tutaj pojawiły się pustułki które skutecznie przepędziły gołębie. Jak lubisz się douczać to zerknij na wikipedię cytuję "Najliczniej zasiedla polskie tereny uprawne (w ostatnich dekadach coraz rzadziej) i blokowiska miejskie". Tak przy okazji ostrzegam przed golebiami nie dotykajcie tego badziewia chyba ze macie swoje własne i zadbane. W gniazdach tego cholerstwa jest pełno kleszczy (obrzeżki gołębie). Mieszkałem w bloku i te obrzeżki porozchodzily sie po całym mieszkaniu ... musiałem to truć. Na szczescie nie mieszkam juz w tamtym miejscu.

black_fucker

2019-05-12, 09:24
@up: dziekujemy za ta historie

Wełzew

2019-05-12, 14:59
ZaSwojePije napisał/a:

Z rzedu. Szanujmy sie, to ze forma "pod rzad" zaczela byc akceptowalna ze wzgledu na czeste uzywanie przez niedoedukowanych ludzi, nie znaczy, ze oczy nie krwawia od czytania tego.
Kolego chyba na jakims zadupiu mieszkasz skoro pustulka gniazdo na balkonie zalozyla, bo w miastach o tego ptaka ciezko.
Pozdrawiam i zazdroszcze widokow

Akceptowana*



Chciałbyś dostawać wpie**ol przez 3 lata pod rząd czy z rzędu?
Obie formy są poprawne.

Heathen

2019-05-12, 18:36
Wełzew napisał/a:

Chciałbyś dostawać wpie**ol przez 3 lata pod rząd czy z rzędu?
Obie formy są poprawne.



W jego wypadku wpie**ol za czepianie należy się przez 5 lat z rzędu:)

Skasik

2019-05-12, 21:14
BrunerOvned napisał/a:

Rok w rok sprzątam balkon i parapety z gówien pozostawionych przez ptactwo. Zawsze syf!
Są jednak wyjątki. Od 2013 trzy lata pod rząd na moim balkonie lęgły się pustułki. Czysto, elegancko. Dostały ode mnie budkę lęgową. Balkon idealnie czysty, balustrada - wiadomo, coś tam spadło - ale przyjemność obserwowania tych drapieżników w porównaniu z gołębiami bezcenna



Wrzuć więcej zdjęć ;)

Ca...........on

2019-05-12, 21:46
@ZaSwojePije W Warszawie na Służewiu występują pustułki, jastrzębie i krogulce.

BrunerOvned

2019-05-12, 22:50
ZaSwojePije napisał/a:

Z rzedu. Szanujmy sie, to ze forma "pod rzad" zaczela byc akceptowalna ze wzgledu na czeste uzywanie przez niedoedukowanych ludzi, nie znaczy, ze oczy nie krwawia od czytania tego.
Kolego chyba na jakims zadupiu mieszkasz skoro pustulka gniazdo na balkonie zalozyla, bo w miastach o tego ptaka ciezko.
Pozdrawiam i zazdroszcze widokow

Akceptowana*


Swoje teorie na temat mojej edukacji wsadź sobie w dupę. Jak chcesz komuś zwracać uwagę, najpierw naucz się używać polskich liter i skorzystaj ze sjp - wtedy pogadamy.
Poczytaj również o tych ptaszkach, a potem się wymądrzaj. Edukacja nie boli.
Miłego zmywania!

janlew

2019-05-13, 09:29
Nawet durny pies że dom to nie miejsce dla zwierząt