18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieski ..

~McSadol • 2022-02-01, 08:59
.. obwąchały się i tyle .. :mrgreen:


mygyry

2022-02-01, 09:05
Tak mi się przypomniało:

Co to jest, biegnie i ma 5 nóg?
Pitbull wracający z placu zabaw.

zygmuntt

2022-02-01, 09:17
Mój piesek nie gryzie, on się tylko tak bawi.

Krak

2022-02-01, 09:46
Ale białego???

Mzimu

2022-02-01, 09:56
owczarki myślały, że to mop, którym się bawią się w domu :)

No...........95

2022-02-01, 10:04
Dlatego agresywne rasy psów powinny mieć założony kaganiec i chodzić na smyczy; Co za rzeź, dobrze że ten drugi wilk się nie przyłączył.

AndrzejDuda

2022-02-01, 10:29
j***niec szybki był, ciekawe czy do równego sobie tak samo wyskoczyłby.

bercisko

2022-02-01, 10:30
A może to wyrównanie rachunków? Może mały, biały dupelek wydymał kiedyś łowczarka, kiedy ten ugrzązł w prętach ogrodzenia?

ifheowna

2022-02-01, 10:45
k***a, mam dwa owczarki pierwszy raz widzę żeby tak wlazły w psa. Chłop niech se jamnika kupi może da radę go ogarnąć. Ale też takie małe szczury w ch*j prowokują, gorsze od staffów czy innych pitbulli.

Krak napisał/a:

Ale białego???



Właśnie dziwne że Niemiec na białego.

miedzion

2022-02-01, 10:55
ifheowna napisał/a:

k***a, mam dwa owczarki pierwszy raz widzę żeby tak wlazły w psa. Chłop niech se jamnika kupi może da radę go ogarnąć. Ale też takie małe szczury w ch*j prowokują, gorsze od staffów czy innych pitbulli.
Właśnie dziwne że Niemiec na białego.



Ty ale gdzie tu widzisz prowokacje. Ja psy mam od zawsze i tu ewidentnie ten owczarek to niewychowany sk***iel do odj***nia. Teraz wjechał w małego zj***nego szczura a jutro w małe dziecko. Wróciłbym i sam odj***ł, w imię zasad.

Pralpunkt

2022-02-01, 10:57
Normalny zdrowy pies ,nad którym panuje właściciel nie rzuci się na mniejszego psa od Siebie ,.
Albo właściciel uczył te psy agresji ,albo już od dawna nad nimi nie panuje ,tak czy owak laska ma materiał, idzie do sądu i chłop buli gruby hajs ...
Miałem psy i każde bydlę jest do ułożenia trzeba mieć tylko trochę oleju w głowie

Lobo24

2022-02-01, 11:03
ifheowna napisał/a:

k***a, mam dwa owczarki pierwszy raz widzę żeby tak wlazły w psa. Chłop niech se jamnika kupi może da radę go ogarnąć. Ale też takie małe szczury w ch*j prowokują, gorsze od staffów czy innych pitbulli.
Właśnie dziwne że Niemiec na białego.



Nic dziwnego. Owczarki niemieckie były od lat używane przez straż, wojsko, policję. Kładziony był nacisk na mocny charakter psa. Zauważcie, że jak już dojdzie do ataku to często jest to owczarek niemiecki. Odwala im.
A facet to jakaś p*zda. Jak zwykłego wilczura nie umie ogarnąć.

htp

2022-02-01, 11:03
ifheowna napisał/a:

k***a, mam dwa owczarki pierwszy raz widzę żeby tak wlazły w psa. Chłop niech se jamnika kupi może da radę go ogarnąć. Ale też takie małe szczury w ch*j prowokują, gorsze od staffów czy innych pitbulli.
Właśnie dziwne że Niemiec na białego.



Pewnie Słowianin, są biali a jednak podludzie.

ramadanio

2022-02-01, 11:09



Pralpunkt napisał/a:

Normalny zdrowy pies ,nad którym panuje właściciel nie rzuci się na mniejszego psa od Siebie ,.
Albo właściciel uczył te psy agresji ,albo już od dawna nad nimi nie panuje ,tak czy owak laska ma materiał, idzie do sądu i chłop buli gruby hajs ...
Miałem psy i każde bydlę jest do ułożenia trzeba mieć tylko trochę oleju w głowie



A pie**olisz pan, miałem ogarnietego psa który sie słuchał i nikogo nie gryzł ale przed posesją i na niej to jest jego teren i był bardzo agresywny, 10 metrów ulicą i już zero agresji. A tu wypada z posesji i widać co sie dzieje.

BambiPMT

2022-02-01, 11:13
ramadanio napisał/a:

A pie**olisz pan, miałem ogarnietego psa który sie słuchał i nikogo nie gryzł ale przed posesją i na niej to jest jego teren i był bardzo agresywny, 10 metrów ulicą i już zero agresji. A tu wypada z posesji i widać co sie dzieje.



No właśnie. Jest ta k***a poza posesja. Koleś p*zdencjusz, widać jak się spuszczał przy drzwiach, a u tak nie pomogło. Jakbym miał coś pod ręką sam bym ch*ja odj***ł, a jak nie to telefon na psy u ch*ja uśpią.