18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieski małe dwa

Duczki1234 • 2024-04-17, 14:52
Podobno już u Allaha .Turcja


Yolanda

2024-04-17, 15:06
Ten film zawiera spojler. Zgubiła buty zanim zginęła.

Siriuz

2024-04-17, 15:48
A to nie pieski zginęły?

Roskosmos

2024-04-17, 16:16
Ewidentnie Allah tego piesa napuścił

KosmatyHui

2024-04-17, 16:40
Siriuz napisał/a:

A to nie pieski zginęły?



Nie ruska pustoglowa szmato.

Siriuz

2024-04-17, 17:12
KosmatyHui napisał/a:

Nie ruska pustoglowa szmato.



Masz jakiś problem kolego? Słyszałem, że Zeleński zaostrzył przepisy mobilizacyjne, o to chodzi?

tomnbb

2024-04-17, 17:23
U turasow pełno takich małych bezpanskich piesków na ulicach

TwójCzarnyPan

2024-04-17, 17:42
W Polsce byłaby i tak wina kierowcy. Bo tak nam prawo znowelizował PiS, a Morawiecki jeszcze się chwalił, że to dzięki niemu piesi są bezpieczni jak nigdy wcześniej.

Siriuz

2024-04-17, 18:01
TwójCzarnyPan napisał/a:

W Polsce byłaby i tak wina kierowcy. Bo tak nam prawo znowelizował PiS, a Morawiecki jeszcze się chwalił, że to dzięki niemu piesi są bezpieczni jak nigdy wcześniej.



Pamiętaj, że największymi antysamochodziarzami są lewacy, więc tylko czekać co odpie**oli w tym temacie obecny rząd.

TwójCzarnyPan

2024-04-17, 18:23
Siriuz napisał/a:

Pamiętaj, że największymi antysamochodziarzami są lewacy, więc tylko czekać co odpie**oli w tym temacie obecny rząd.


A jak nic nie odpie**oli, to będziesz zawiedziony? Bo nie odpie**oli, mogę się założyć. I jeszcze będzie walczył o uwalenie tego unijnego zakazu sprzedaży samochodów spalinowych w 2026, gdy w Brukseli będą ponownie debatować nad jego sensem. Tusk wie, że inaczej nie wygra kolejnych wyborów, a on jest pragmatyczny i wyrachowany do bólu. Nie wierzysz? To się zdziwisz.
Pomijam takie jednostki jak Trzaskowski bo on mówi do swojego specyficznego elektoratu.

KosmatyHui

2024-04-17, 20:05
Siriuz napisał/a:

Masz jakiś problem kolego? Słyszałem, że Zeleński zaostrzył przepisy mobilizacyjne, o to chodzi?



Nope, czekam kiedy twoj ukochany ojciec narodu zacznie wzywać na front takich jak Ty. Z karabachu sie juz wycofują, takze spodziewaj sie wkrotce wezwania do wku.

Siriuz

2024-04-17, 20:54
KosmatyHui napisał/a:

Nope, czekam kiedy twoj ukochany ojciec narodu zacznie wzywać na front takich jak Ty. Z karabachu sie juz wycofują, takze spodziewaj sie wkrotce wezwania do wku.



O to się nie martwię. Polski póki co nie udało wam się wciągnąć w tę przegraną wojnę. Gińcie tam za swojego przyszywanego wodza. Grasz w głupie gry - wygrywasz głupie nagrody.

majeńka

2024-04-17, 21:01
Ale co ma Polska wspólnego z twoim krajem?

Siriuz

2024-04-17, 21:17
majeńka napisał/a:

Ale co ma Polska wspólnego z twoim krajem?



Zakładam że sapiesz do mnie, więc odpowiadam - ch*j mnie obchodzi co Ty w tym swoim Leningradzie myślisz na temat tego czy Polska należy do Polaków czy nie.

Nawiasem mówiąc, po ch*j robicie burdel w tym wątku? Zróbcie sobie zrzutke na drony i przestańcie jojczyć wszędzie na złych Rusków.

dr.lecter

2024-04-17, 21:25
I teraz pytanie: kto jest winny? Przejechana baba, kierowca, pies czy właściciel psa?