18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies z kraterem w głowie

Bonifacy69 • 2021-06-19, 21:57
Swoją drogą zauważcie jak zwierzę jest w stanie się zregenerować przy pomocy człowieka (lepiej niż żule z robalami w nogach) oraz szacunek dla ludzi, który w tym całym syfie byli w stanie pomóc.



Kutasiarz

2021-06-20, 00:44
Alfi ty czteronożny ch*ju a już miałem nadzieję, że jakaś mucha nasra ci na łeb.
Wardenga wyjaśnienia wszystko w tym temacie.

PulkownikMlynarz

2021-06-20, 01:01
NataliaW napisał/a:

Takiego psa to się dobija. Ale zjeby uczlowieczaja zwierzęta i robią im operacje droższe niż nie jednym ludziom.



Będę miał na względzie operując cię

Pitok

2021-06-20, 01:17
Ogólnie z tego typu kanałami szczególnie z Azji to bym uważał... Tam często kaleczą zwierzęta, aby potem pokazać jak je niby ratują. Taka patologia "influencerów".

Prof._Kot_Budd

2021-06-20, 01:33
plastic napisał/a:

moze w innych krajach wyglada to inaczej, ale w naszym kartonie takie przesadzone uwielbienie do zwierząt oraz nienawisc do ludzi (męzczyzn, feministek, katoli) promuje srodowisko gazety wyborczej i innych zydo-komunistycznych satelit. działa to idealnie w połączeniu z innymi akcjami majacymi na celu zmniejszenie dzietnosci i rozbicie podstawowych wiezi spolecznych - zamiast dziecka kup sobie pieska bo on jest jak czlowiel, to czlonek rodziny! - a dzieki temu zwieksza sie zaleznosc czlowieka od instytucji, ktore przejmuja od nas pa



No k***a aż się zapaliłem i chciałem doj***ć sążnisty komentarz, ale widzę, że sadol jeszcze rozumem stoi i już wszystko co chciałem napisać zostało napisane powyżej, chapeau bas sadole rozum w nas jeszcze nie umarł. Wszystkim debilom roztkliwiającym się nad pieskiem: jesteście sp***olonym wysrywem kultury masowej, jego produktem ubocznym, bezmózgą masą, która pójdzie na przemiał pierwsza, kiedy władcy waszych umysłów stwierdzą, że nie jesteście już im potrzebni. Mam nadzieję, że chociaż nie jecie mięsa, bo rany tego wszarza są normanością w fermach, z których mięso żrecie na obiad, tak, najprawdopodobniej żrecie też takie zaropiałe strupy w parówkach lub mielonce, a wasz zakłamany mózg każe wam sądzić, że świnia jest z jakiegoś powodu gorsza od psa. Stfu na was przygłupy oderwane od rzeczywistości.

silas78

2021-06-20, 02:04
A. Robienie filmiku:

1. bierze się zdrowego pieseła
2. robi mu się małą ranę + filmuje ją jako ujęcie nr 2
3. powiększa mu się tę ranę, rozbaruje i tarza w błocie + filmuje ją jako ujęcie nr 1
4. w łeb! i do kebabowni.

B. Montaż do jutuby:
5. ujęcie nr 1
6. ujęcie nr 2
7. rzewna muzyczka
8. kasuje się od jutuby ze 20 tysi $$$
9. ADIOS - szukamy następnego pieszczocha na ulicy

jeden4sty

2021-06-20, 02:34
NataliaW napisał/a:

Takiego psa to się dobija. Ale zjeby uczlowieczaja zwierzęta i robią im operacje droższe niż nie jednym ludziom.



Takie k***y jak ty trzeba szybko diagnozować i eliminować ze społeczeństwa - o ile selekcja naturalna nie zrobiła swego i dycha to trzeba się upewnić ze nie złoży jaj z udziałem jakiegoś sebka...

plastic napisał/a:

wiekszosc jarajacych sie takimi obrazkami ludzi, to chorzy na wywolywane przez media fobie spoleczne, bambinistyczne, zaslepione swoim ego naiwniaki. wiele kobiet zajaranych schroniskami, to wypalone imprezowiczki, ktorymi swiat modnych imprez przestal sie interesowac, wiec zaczely szukac wrazliwej strony swojej natury, aby moc napie**alać tym fałszywym obrazem wszystkich znajomych na fb. znalem takich od ch*ja, wyjątkowo powtarzalne egzemplarze ofiar kontrkultury. moze w innych krajach wyglada to inaczej, ale w naszym kartonie takie przesadzone uwielbienie do zwierząt oraz nienawisc do ludzi (męzczyzn, feministek, katoli) promuje srodowisko gazety wyborczej i innych zydo-komunistycznych satelit. działa to idealnie w połączeniu z innymi akcjami majacymi na celu zmniejszenie dzietnosci i rozbicie podstawowych wiezi spolecznych - zamiast dziecka kup sobie pieska bo on jest jak czlowiel, to czlonek rodziny! - a dzieki temu zwieksza sie zaleznosc czlowieka od instytucji, ktore przejmuja od nas pałeczkę w kwestii rozwiązywania naszych wlasnych problemow. personifikacja to istotny element socjotechnicznej gry, warto o tym pamietac i utrzymywqc głowę ponad sercem, ktore tez jest wazne, ale jednak głowa jest wyzej, z wyjatkiem sytuacji w ktorej lezymy plasko. nie dajmy sie rozlozyc.



Co ty pie**olisz człowieku? Sam nie pomagasz i nie masz empatii więc jedyne na co cię stać to dyskredytowanie tych którzy coś są warci. Typowy polak zajeb co myśli ze pozjadał rozumy.

WildRose

2021-06-20, 02:36
Bolą was dupy co kto robi z własnym psem XD
Dla mnie mój potencjalny zwierzak też były wart więcej niż wasze marne życie.

jeden4sty

2021-06-20, 02:47
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Psa/kota/świnkę morska/ papugę - można oddać, sprzedać, zostawić w lesie, oddać do schroniska. Z dzieckiem nie ma tak łatwo. Pełna racja, ludzie są zbyt wygodni i leniwi a pieski są takie milutkie i fajniutkie na fejsbuczka dopóki są młode a potem jak wyżej. Oczywiście jest grono ludzi z mózgiem zamiast dupy i wiedzą czym jest odpowiedzialność za czyjeś istnienie.


Następny mistrz logiki - opieka nad żywym stworzeniem zestawiona z przykładami działania zupełnie przeciwnego jako argument, że ludzie unikają posiadania dzieci bo opieka nad zwierzęciem jest prostsza. No k***a właśnie o to chodzi, że to trzeba umieć i ludzie którzy to potrafią mają psy, a debile którzy się do tego nie nadają robią po kilkoro dzieci bo nie potrafią się zabezpieczać, a później wychowują je na swoje podobieństwo, na degeneratów i imbecyli, skazując na ciężkie życie...

Prof._Kot_Budd napisał/a:

No k***a aż się zapaliłem i chciałem doj***ć sążnisty komentarz, ale widzę, że sadol jeszcze rozumem stoi i już wszystko co chciałem napisać zostało napisane powyżej, chapeau bas sadole rozum w nas jeszcze nie umarł. Wszystkim debilom roztkliwiającym się nad pieskiem: jesteście sp***olonym wysrywem kultury masowej, jego produktem ubocznym, bezmózgą masą, która pójdzie na przemiał pierwsza, kiedy władcy waszych umysłów stwierdzą, że nie jesteście już im potrzebni. Mam nadzieję, że chociaż nie jecie mięsa, bo rany tego wszarza są normanością w fermach, z których mięso żrecie na obiad, tak, najprawdopodobniej żrecie też takie zaropiałe strupy w parówkach lub mielonce, a wasz zakłamany mózg każe wam sądzić, że świnia jest z jakiegoś powodu gorsza od psa. Stfu na was przygłupy oderwane od rzeczywistości.


Jak ktoś zrozumiał cokolwiek z tego komentarza to niech przetlumaczy na polski, plis, z góry dzięki. PS: szkoda czasu - wykryto 100% debila, po prostu pie**oli od rzeczy.

Prof._Kot_Budd

2021-06-20, 02:54
WildRose napisał/a:

Bolą was dupy co kto robi z własnym psem XD
Dla mnie mój potencjalny zwierzak też były wart więcej niż wasze marne życie.



No ja ci wierzę, to co wysrałaś w tym komentarzu to jest właśnie dowód na sp***olenie twojego umysłu. Nie będę ci tłumaczył dlaczego twoje sp***olone myślenie przyczynia sie do cierpienia zwierzat, bo jakbyś miała rozum, to wywnioskowałabyś to z komentarzy powyżej, więc powiem tylko, że nawet z tak zj***nym łbem, dla mnie jesteś więcej warta niż jakikolwiek kundel, ot taka chrześcijańska miłość.

jeden4sty napisał/a:


Jak ktoś zrozumiał cokolwiek z tego komentarza to niech przetlumaczy na polski, plis, z góry dzięki. PS: szkoda czasu - wykryto 100% debila, po prostu pie**oli od rzeczy.



wyjmij łeb z dupy to zrozumiesz, chociaż ja wiem, że rozumiesz, ale mali ludzie mają to do siebie, że unikają konfrontacji z faktami uciekając się do takich wybiegów pseudo erystycznych.

Tetrix

2021-06-20, 03:21
Pare sekund filmu obejrzalem juz wiem, że psy to bezmuzgie stworzenia dla idiotów. Piwko, dziękuje za przydatny w życiu materiał. :catfacepalm:

Su...........wn

2021-06-20, 03:54
;D

jebacpisdy

2021-06-20, 06:47
NataliaW napisał/a:

Takiego psa to się dobija. Ale zjeby uczlowieczaja zwierzęta i robią im operacje droższe niż nie jednym ludziom.



Takie ludzkie gówno jak ty się dobija. Życie tego psa jest warte więcej niż życie takiego śmiecia jak ty. Im mniej ludzi na tej przeludnionej planecie tym lepiej więc to ludzi chorych czy po wypadkach powinno się dobijać, po co marnować pieniądze na leczenie czegoś takiego, jak zdechnie to z pożytkiem dla planety.

z3r0c00l1337

2021-06-20, 09:36
Byłbym milionerem k***a w takim razie, gdybym nagrywał swoje poczynania. Mam 2 psy i 4 koty - koty wyciągnięte z rzeki z worka, 2 psy na wykończeniu błąkające się. Oczywiście dałem ogłoszenie czy komuś się nie "zgubiły" psy, bo koty na pewno nie. Świat dzieli się na złych ludzi i dobrych nie ma nic pomiędzy, ale najgorsza jest obojętność dobrych ludzi. Osobiście po uratowaniu tych zwierząt moja dusza czuła się jak w nirwanie którą kiedyś doświadczyłem po wpie**oleniu łysiczek - od tej pory zrozumiałem, że sensem życia jest bezwarunkowa "miłość" i pomoc - już nigdy nie byłem taki sam, pieniądz stracił dla mnie całkowicie znaczenie. Polecam. (j***nyy kaccc głupoty człowiek wygaduje później których się nie wstydzi, ale czasem tak trzeba :P )

nano50

2021-06-20, 10:00
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Psa/kota/świnkę morska/ papugę - można oddać, sprzedać, zostawić w lesie, oddać do schroniska. Z dzieckiem nie ma tak łatwo. Pełna racja, ludzie są zbyt wygodni i leniwi a pieski są takie milutkie i fajniutkie na fejsbuczka dopóki są młode a potem jak wyżej. Oczywiście jest grono ludzi z mózgiem zamiast dupy i wiedzą czym jest odpowiedzialność za czyjeś istnienie.



Ja pie**olę, gościu. To kraj trzeciego świata nękany przez sfory bezdomnych psów, ludzie mają limitowaną opiekę, a tu ci biorą wpół żywego bezdomnego psa i poświęcają masę środków(kroplówki i w ch*j innych drogich medykamentów) na leczenie. Jednocześnie padło masę osób, a tymi samymi zasobami mogli pomóc masie psów w lżejszym stanie, zamiast skazywać je na cierpienia.

To jest jak z filmikami, gdzie ktoś łapie kurę za 20 złotych i robi jej operację za kilka tysięcy zł, bo ją łapka bolała. Gówno papka dla bezmózgów Twojego pokroju, z tego co widać. Zastanów się lepiej, ile oni zyskują. Zastanów się lepiej, ile zarobili. Youtube z tytułu wyświetlonych reklam przelał im około 80-100 tys. złotych, dołóż do tego rozgłos, który zyskali dzięki nazwie instytucji w każdej scenie.

Taką gówno papkę się miło ogląda, ale sytuacja jest tak odrealniona, że empatii nie ma co tu szukać, a zwyczajny biznes. NataliaW ma tutaj rację, takie psy się dobija. Lepiej zapłacić stosunkowo o wiele mniej, żeby inne bezdomne psy znalazły schroniska, żeby się nie rozmnażały, albo żeby zwyczajnie nie padały z głodu, ale nieee - serduszko jakiegoś sadola się rozrosło i już zaślepiony, niczym ideologią LGBT widzi lepszy świat przed oczyma.

loptih

2021-06-20, 10:07
Carti napisał/a:

Oni w ch*ju mają te zwierzęta robią to tylko dla hajsu z reklam na yt, ten film przez miesiąc naj***ł 8kk wyświetleń
Swoją drogą nieraz specjalnie krzywdzą zwierzaki a później nagrywają że je ratują,



Trzeba być pie**olniętym człowiekiem żeby w ten sposób o tym pomyśleć,życzę powodzenia w terapii na pewno kiedyś się przyda.