18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies w aucie

CrazyEdek • 2021-04-19, 00:39
Bo miłość i sraczka, przychodzi znienacka.


swampman

2021-04-20, 13:16
Sk***iel_Zaj***ny napisał/a:

Jak możesz porównywać psiarzu lizanie c**y kobiecie, z byciem oblizanym po pysku przez psa, co zeżarł wcześniej gówno, albo wylizał sobie dupę?



ja tam nie wiem jakie macie psy na wsi i czemu ich nie karmicie ze musi jesc gowno ale moje psy nigdy gowien nie jadly...
chyba ze to resztki z waszego obiadu :lol:
myslisz ze z psem sie ciagnie sline na przywitanie albo dla zabawy czy co?

oj wy wiejskie parchy dla ktorych to tylko kawal szczekajacego miesa na lancuchu szkoda mi waszej glupoty a zapewne jestescie wyborcami pisu bo to ten wlasnie elektorat :lol: wiejski

pimpkowy

2021-04-21, 15:55
Asuritta j***ny deklu ja bym cie wzial i cial zyletka oraz sypal sola. zycze ci zebys ty tez tak skonczyl jak pisales. jakbys mieszkal blisko mnie to sam bym cie utopil. i to w swoim klozecie. tepic to trzeba takich ludzi jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-21, 20:12
pimpkowy napisał/a:

Asuritta j***ny deklu ja bym cie wzial i cial zyletka oraz sypal sola. zycze ci zebys ty tez tak skonczyl jak pisales. jakbys mieszkal blisko mnie to sam bym cie utopil. i to w swoim klozecie. tepic to trzeba takich ludzi jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Nie zesraj się, internetowy napinaczu.

xalk

2021-04-22, 00:56
Asuritta napisał/a:

Psy należy tępić jak szczury za zanieczyszczanie środowiska człowieka, roznoszenie najgorszegosyfu, zagrożenie pogryzieniem i chorobami z tego wynikającymi... kto ma psa w domu mieszkaniu aucie jest idiotą śmierdzącym brudasem. Który dla swojej frajdy męczy zwierze po ma jakieś sp***olenie umysłowe trzymać pasożyta z pasożytami który nic nie daje tylko sra szcza gryzie i jebie się a szczeniaki potem na ulice lub topić trzeba
PS: Kot łapie gryzonie , kura daje jajka , krowa mleko i mięso, a psy k***a co masę filmów zoofili?! bo c**a swędzi?! lub filmiki ze srania lub gryzienia



a ty po ch*j żyjesz? czemu starzy nie wyj***li cię do śmieci?

ZgRyZ

2021-04-22, 02:22
Asuritta napisał/a:

Asuritta



ja nie wiem, jakie ty miałeś psy, lecz zawsze się mówiło, że pies jest jak zwierciadło, które odbija właściciela psa.
poza tym współczuję dzieciom, które mają z tobą do czynienia.

loptih

2021-07-09, 09:49
Asuritta napisał/a:

Psy należy tępić jak szczury za zanieczyszczanie środowiska człowieka, roznoszenie najgorszegosyfu, zagrożenie pogryzieniem i chorobami z tego wynikającymi... kto ma psa w domu mieszkaniu aucie jest idiotą śmierdzącym brudasem. Który dla swojej frajdy męczy zwierze po ma jakieś sp***olenie umysłowe trzymać pasożyta z pasożytami który nic nie daje tylko sra szcza gryzie i jebie się a szczeniaki potem na ulice lub topić trzeba
PS: Kot łapie gryzonie , kura daje jajka , krowa mleko i mięso, a psy k***a co masę filmów zoofili?! bo c**a swędzi?! lub filmiki ze srania lub gryzienia



Ty tez jesteś tego typu pasożytem i jakoś nikt cię nie tepi,chociaż należałoby.