18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies policyjny

~Angel • 2016-07-29, 12:44
Brazylijska policja prezentuje swoje przygotowanie przed zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi. Tym razem akcja z udziałem policyjnego psa.


angieesun

2016-07-29, 20:57
Witajcie drodzy koledzy i koleżanki.
Ze względu na to, ze na bieżąco nie jestem w stanie być a ciekawość nie pozwala mi nie zapytać, to skieruje do was jedno trapiące mnie pytanie(głównie zauważam to na hardzie) kto to do cholery jest da Silva, dlaczego tak często występuje to nazwisko, zazwyczaj juz jako trup? . Z góry dzieki. Miłego przewijania dalej!

angieesun

2016-07-29, 21:43
@pusty dzbanku
Chciałeś byc śmieszny? Zostań youtuberem :roll:

bercik05

2016-07-29, 22:11
A niby k***a k***ie łba nie urwie...

samon

2016-07-29, 22:40
Za dużo internetu się naoglądałem, czy on naprawdę tego psa za jaja łapał? A potem łapał nogam głowę psa tak, że ten mu z kolei mógł jaja odgryźć?

spiepszaj_dzbanie

2016-07-29, 23:28
@angieesun
Śmieszny to jesteś ty, dzbanie pełny sera spod laski.

Femp00411

2016-07-30, 00:00
@up
Da silva bardzo popularne nazwisko w brazyli.
Cos jak w polsce kowalski/nowak

bladyv2

2016-07-30, 00:12
no i to jest bezpieczenstwo! pies gryzie wszystko i wszystkich

angieesun

2016-07-30, 08:45
@pusty dzbanie
Jestem kobietą. :)
A z twojej wypowiedzi wnioskuje, ze jedyną laske jaką miałeś na myśli, to ta twojego dziadka.

@Femp00411
Dzieki za odpowiedź, normalny (jak na standardy sadistica) człowieku.

zonk

2016-07-30, 14:41
angieesun napisał/a:

Witajcie drodzy koledzy i koleżanki.
Ze względu na to, ze na bieżąco nie jestem w stanie być a ciekawość nie pozwala mi nie zapytać, to skieruje do was jedno trapiące mnie pytanie(głównie zauważam to na hardzie) kto to do cholery jest da Silva, dlaczego tak często występuje to nazwisko, zazwyczaj juz jako trup? . Z góry dzieki. Miłego przewijania dalej!


Droga koleżanko. Da silva to taki brazylijski Kowalski, a druga sprawa że to nazwisko nosi głównie patola która tak ochoczo ginie.

angieesun

2016-07-30, 15:22
@up
Dzieki za krótka i treściwą odpowiedź :)

spiepszaj_dzbanie

2016-07-30, 17:37
angieesun napisał/a:

@pusty dzbanie
Jestem kobietą. :)


Taaa, na pewno... z fujarą.

angieesun

2016-07-30, 23:33
@up
Ale Ty musisz miec cholernego pecha w zyciu, skoro świadomość podpowiada Ci z kim masz do czynienia..
Z resztą, mam taką zasadę, że nie dyskutuje z tymi co dialogu prowadzić nie potrafią.
Bye.

piotrekt1976

2016-07-30, 23:56
od 0:38 widac ze pies sie polapal ze troche sp***olil i bedzie wpie**ol . juz sie chcial klasc i przepraszac a tu mu dupsko podniesli to w ogole do reszty zglupial. Nikt normalny nie zabija psa tylko dla tego ze przezchwilke cos mu sie popie**olilo, dostanie kilka razy profilaktyczny wpie**ol dodatkowe godziny treningu i jak trzeba bedzie to sie nauczy zamawiac pizze przez telefon . To byl maly wypadek przy pracy i wbrew pozorom dosc czesto spotykany, po prostu pies nei do konca doszkolony. Zwierzak jak idze w faze agresji to naprawde potrzebuje wielu godzin treningu zeby pamiec miesniowa pozwolila mu reagowac na glos prowadzacego. Tutaj nie ma czasu na myslenie , dzialaja instynkty.
kazdy normalny trener to powie.

@ Promek

Widze ze ch*ja sie znasz i w dupie byles. tak sie sklada ze owczarek to pies strozujacy a rottweiler to krzyzowka ktora byla stworzona do pracy z ludzmi przeciwko ludziom ( czytaj czarnym sp***alaczom z pól bawelny)
Taka mala dygresja

ps Owczarek to wredna k***a i w dodatku naprawde uparta i tepa bo instynkt kaze jej zaganiac wszystkich do kotla...
jako pies supeer, jako obiekt do treningow to ch*j mu w dupe ...