18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies odebrał wynagrodzenie...

Halman • 2021-03-09, 09:34

opieram sie wyłącznie na opisie który twierdzi ze podziękowano psu za to że nie obronił stada owiec
przed wilkami które wtargnęły nocą do owczarni w obwodzie Tuwskim. Kacapska wdzięczność

dexuu

2021-03-09, 14:23
@Halman

jestem sadolem więc......... piwerko i ulubione leci

:mrgreen:

eenocosTy

2021-03-09, 14:29
uwielbiam tematy z pchlarzami. tylko dla tych zjebów w komentarzach haha

goshaq

2021-03-09, 15:00
Niech mi ktoś wytłumaczy ten fenomen że jak ginie człowiek to heheszki, ale jak ginie zwierze to heheszki/nie heheszki + życzenie śmierci/gwałtu tym co heheszki. Sam jestem neutralny i mam wyj***ne ale ciekawi mnie to zachowanie na sadisticu.

Recydywista

2021-03-09, 15:10
TwojaStaraJąPoganiam napisał/a:

Biedna psinka.....
Jak jeden pies ma poradzić sobie z watahą wilków (wiadomo, że nie polują w pojedynkę).
No ale tak. Kacapy zawsze mają nasrane w głowach.
Mam nadzieję, że są na tym forum sciery z ukry, lub rosyjji i niech wiedzą, że są frajerami, każdy po kolei.



bo taki pies nie ma walczyc 1 v 10 z wilkami tylko narobic tyle rabanu zeby wlasciciel wiedzial ze cos sie dzieje, jesli pies sie obsra i schowa nie alarmujac nikogo... to na ch*j taki pies ? Choc owce nie ruszone wiec pewnie kundel sam sie zabawil

nebelwerfer

2021-03-09, 15:14
zabiły je i ich nie rozszarpały? nie zjadły nie zabrały? dziwne, wygląda jakby on je zadusił dla przyjemności. On w sensie pies, ale to tylko gdybacje takie.

Adrian92

2021-03-09, 15:41
Tak to jest jak się oszczędza na szkoleniu psa, później takie efekty. Jakby dobrze psa wyszkolili i cały czas dbali o to by był w "formie" czyli go zabierali na różne kursy i szkolenia które pozwoliłyby mu zachować jakiś instynkt to byc może nie byłoby takiej sytuacji.

Poza tym, k***a, jeden pies ich broił? Takich psów powinno być przynajmniej kilka, a najlepiej ok 10. Jakie szanse ma jeden pies z watahą wilków? Ludzie to k***y, nie potrafią dobrze zabezpieczyć i zastrzelili psa przez swoją głupotę. Owce także zginęły przez ich głupotę.

4done4

2021-03-09, 15:41
Autor napisał/a:

Biedna psinka?
No tak, idź dalej wypełniać kredkami kolorowanki.
Po pierwsze Halman znów coś sugeruje, a prawdy w tym zapewne tyle, co nic.
Na moje, to wilki atakują i wywlekają ofiary, na pewno kundel by nie przeżył tego spotkania.
Jestem święcie przekonany, że to pies zagryzł owce. Podobny przypadek wydarzył się u nas w Kraju.
Po drugie, tak jak napisała Ukrytapodnickiem, jeśli to nie baba z ku*asem, to staje się powoli faktem matriarchalny model funkcjonowania społeczeństw, bo widać jak na dłoni, nie ulega emocjom jak Wy Panowie i mądrzej analizuje sytuację.
I mogę się założyć, że film otagowali jacyś nawiedzeni obrońcy praw zwierząt, Tylko, że 1/3 martwego stada nie wzięli już pod uwagę.



Widziałem jak owczarek niemiecki w jedną noc zagryzł wszystkie zwierzęta w oborze, 6 owiec, 3 kozy, kilkanaście kur i kaczek.
Właściciel odrąbał siekierą psu łeb.

Autor

2021-03-09, 15:49
4done4 napisał/a:

Widziałem jak owczarek niemiecki w jedną noc zagryzł wszystkie zwierzęta w oborze, 6 owiec, 3 kozy, kilkanaście kur i kaczek.
Właściciel odrąbał siekierą psu łeb.



Wierzę, ale nie to mnie martwi...
Zobacz jak działa potęga manipulacji.
Na filmie mamy obraz psa jako ofiary "bezdusznych kacapów"(bo nie upilnował stada, już kiedyś pisałem, że Halman jak bezmyślna małpa przepisuje tagi z innych portali i może wprowadzać ludzi w błąd). Później mamy wzniosły komentarz jakiegoś nonename'a, który założył dzisiaj konto. Emocje potargały ludziom umysły i to na nich się dziś bazuje każdą informację przekazywaną publicznie. Nikt nie jest zdolny do analitycznego i logicznego myślenia, bo ma gotową papkę podaną prosto do pustego łba. Wystarczy fałszywe zdanie, pocięty materiał, ostry komentarz i stos braw. I jak z takim Narodem można coś ugrać?

Noktowizor

2021-03-09, 15:55
a moze ten pies pozagryzal te owce :D

JebacToGowno

2021-03-09, 16:01
goshaq napisał/a:

Niech mi ktoś wytłumaczy ten fenomen że jak ginie człowiek to heheszki, ale jak ginie zwierze to heheszki/nie heheszki + życzenie śmierci/gwałtu tym co heheszki. Sam jestem neutralny i mam wyj***ne ale ciekawi mnie to zachowanie na sadisticu.



Te wszystkie p*zdeusze myślą że są takimi socjopatami. Takie dżokery. Wyjątkowi tacy. Tak o sobie sądzą. A prawda jest taka że to zwykłe p*zdeusze.

ququa

2021-03-09, 16:23
Autor napisał/a:

Wierzę, ale nie to mnie martwi...
Zobacz jak działa potęga manipulacji.
Na filmie mamy obraz psa jako ofiary "bezdusznych kacapów"(bo nie upilnował stada, już kiedyś pisałem, że Halman jak bezmyślna małpa przepisuje tagi z innych portali i może wprowadzać ludzi w błąd). Później mamy wzniosły komentarz jakiegoś nonename'a, który założył dzisiaj konto. Emocje potargały ludziom umysły i to na nich się dziś bazuje każdą informację przekazywaną publicznie. Nikt nie jest zdolny do analitycznego i logicznego myślenia, bo ma gotową papkę podaną prosto do pustego łba. Wystarczy fałszywe zdanie, pocięty materiał, ostry komentarz i stos braw. I jak z takim Narodem można coś ugrać?




Juz myslałem ze nikt na to uwagi nie zwróci...akcja widac sie działa za dnia, mało tego niektóre owieczki jesze dogorywaja ...a pies wiedział co go czeka

Widziałem owce po ataku wilków, tuataj nie mają sladów ich ataków, one wygladaja bardziej na zameczone i podduszone niz na zagryzione

Erqti

2021-03-09, 16:41
nacja rosyjska była jest i będzie tylko odpadem człowieczeństwa

DiamondBack

2021-03-09, 17:00
Nie wierze w opis, że nie obronił. W wypadku ataku wilków pierwszy na celu byłby właśnie ten pies. Wilki zostawiłyby krwawą jatkę na owcach a one są po prostu zaduszone.

razak

2021-03-09, 17:05
JebacToGowno napisał/a:

Kacapy kacapami, ale za odj***nie kundla zawsze piwko.



za odj***nie Ciebie dałbym skrzynke vodki

baronturbina

2021-03-09, 17:32
JebacToGowno napisał/a:


Co k***a? Wytrzeźwiej i dopiero pisz.


Jajco pajacu. Poszukaj jak usunąć konto z tego portalu i bierz się do roboty.