18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies narkoman

GlassEdi • 2016-01-11, 12:54
Piesio zjadł olej kokosowy z rozpuszczoną marihuaniną


enjoy

idejakprzecinak

2016-01-11, 23:44
stalowalowa napisał/a:

k***a, na trzeźwo nic mnie nie wk***ia tak jak znęcanie się nad zwierzętami. Sk***ysyna, który ućpał tego psa, w ogóle takich, których bawią takie rzeczy, powinno się powiesić na cienkim drucie za jądra nad kraterem aktywnego wulkanu.




Pies też człowiek, daj i jemu przyćpać co raz ;)

Kadan

2016-01-12, 00:12
@up stalowalowa, a więc mówisz, że tak się lubisz bawić? ^^

mieszalniapasz

2016-01-12, 00:34
Nie stajcie ogniem wielcy obrońcy zwierząt. Może się psu podoba ten stan? j***ni egoiści pod płaszczykiem obrońców.

krzysztof6666

2016-01-12, 01:08
Up temu nie podoba, mój zawsze siadał naprzeciwko palących później miał gastro nie pamiętam już jak się nauczył ,,jarać'' gorzej miał mój kumpel nazwał swojego malutkiego młodego kotka topik, oczywiście upalał biedne zwierze za co te mu się odwdzięczyło wpie**alając młode krzaczki palenia, kot nie przeżył konfrontacji z domorosłym sadownikiem.

wyszoholick

2016-01-12, 02:32
Moja kotka Dzidka jarała jak poj***na. Byłem jedyną osobą w domu do której była przywiązana:)

gzicrew

2016-01-12, 02:42
pies wpie**olil maslo i robicie wielko halo.. moj kot ostatnio wpie**olil pol miski smalcu i musialem go wyjebac. jakby byl z gibonem to bym go nie wyj***l ale chyba czaicie ocb...

UBcjaPOLSKA

2016-01-12, 02:59
Nie pie**olcie p*zdy zza kompa, dobrze pies ma ;)

eventtime75

2016-01-12, 12:47
Straszne, pies zjarany. Coz za okropnosc, bestialstwo!! Ojejeju. Rozumiem znecanie, ale I to wam psie c*pki przeszkadza?

Zielonek92

2016-01-12, 14:15
Teraz właścicielowi wpie**olić w żyłę krokodyla i śmiać się z niego że ma "banie"

Tomek129

2016-01-13, 00:03
Pieprzenie. Moja labradorka jak widzi że palę jointa od razu podchodzi żeby jej pochuchać. A później zadowolona leży w nogach przez resztę wieczoru i się łasi aż nie pójdzie spać. Wszystko jest dla "ludzi" :P

syberek

2016-01-24, 22:47
Raz w życiu spotkałem zwierzę, które wprost uwielbia jak mu się zapie**oli dobrego bucha prosto do nosa. Z czasem j***ny już na sam dzwiek klikanej zapalniczki podchodził i wystawiał łep. W sumie mu się nie dziwie, bo k***a osiołek siedzi w tej malutkiej zagrodzie sam już parę ładnych lat i raczej ma niewielu gości. Ciekawe jest to, że jak mu wejdzie dobrze buch w nozdrza to zawsze reaguje w ten sam sposób. Najpierw delikatnie się wycofuje na sam srodeczek swojej "klatki" Następnie wygląda jakby mu miękły przednie nogi, na których przyklękuje a następnie już beztrosko wypie**ala się na plecy i sczerzy zęby. Zaraz się podnosi i podbija po kolejnego bucha :P

Miałem nawet filmik, ale wszystkie video znikły z wrzuty (wtf) ??

Diablo8889

2020-01-08, 09:18
stalowalowa napisał/a:

k***a, na trzeźwo nic mnie nie wk***ia tak jak znęcanie się nad zwierzętami. Sk***ysyna, który ućpał tego psa, w ogóle takich, których bawią takie rzeczy, powinno się powiesić na cienkim drucie za jądra nad kraterem aktywnego wulkanu.



Się nie zesraj k***o. Pies się lepiej bawi od was wszystkich, nieudaczniki.