18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies na ulicy leżący

phrontch • 2022-01-17, 07:35
Podobno kierowca zrobił to celowo. Akcja z soboty w Manaus.




NataliaW

2022-01-17, 15:53
Szczura mniej, gdzieś jakieś dziecko ma większą szansę, że nie zostanie pogryzione przez bezpańskie scierwo. Piwo

Jerzy_Owsik

2022-01-17, 16:29
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Wyczuwam solidny ból dupska połowy użytkowników, czego zalążek widać powyżej
Idealny materiał na Sadola, piwo!
A Poligon pewnie orgazmu doznał





baronturbina napisał/a:

Poligon to w ogóle żyje ?



żyje żyje ma się dobrze hehe

Majhulec

2022-01-17, 16:45
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Wyczuwam solidny ból dupska połowy użytkowników, czego zalążek widać powyżej
Idealny materiał na Sadola, piwo!
A Poligon pewnie orgazmu doznał



nie wiem musisz miec jakies smutne życie albo nie dostałeś wystarczająco miłosci od bliskich albo poprostu jestes rozj***ny genetycznie

Leatherface

2022-01-17, 16:58
Kuleczka napisał/a:

Czyli lewacy zmonopolizowali sobie umiejętność odczuwania współczucia względem niewinnego stworzenia, które - jak widać na filmiku - skomli o życie?



I co z tego? Jak ludzie skomlą o życie na filmikach to jakoś nie widać fali współczucia. Może też zrównajmy ludzi ze zwierzętami tak jak to ma miejsce na zachodzie?



Kuleczka

2022-01-17, 17:55
Leatherface napisał/a:

I co z tego? Jak ludzie skomlą o życie na filmikach to jakoś nie widać fali współczucia. Może też zrównajmy ludzi ze zwierzętami tak jak to ma miejsce na zachodzie?



Lol, głupie to zarządzenie w Hiszpanii. Zwierzęta nie są świadome, więc na nic im się nie przyda bycie prawnym członkiem rodziny XD
Dlatego też łatwiej jest im wybaczyć "złe zachowanie", chociaż agresywne psy oczywiście nie powinny żyć.

A to że nie ma fali współczucia pod filmami z ludźmi? Ludzie są świadomi siebie i świata, a większość z nas od jakiegoś 14 roku życia przyczynia się do ch*jowości tego świata. Większość z nas też została skrzywdzona przez jakichś ludzi. Biorąc to pod uwagę normalne jest, że nie płaczemy nad ludźmi :D (no chyba że nad tymi dobrymi)

dżonyłojlker

2022-01-17, 18:47
Dobrze tak ch*jowi :ok: Będzie miał nauczkę, żeby się nie kłaść na drodze.

notak

2022-01-17, 19:24
wyślę film znajomej,
to bambinistka, ma dwa psy i trzy koty, wszystko ze schroniska, bo jak inaczej,
jej mąż brajanek, chodzi jak na łańcuchu

lubię ją wk***iać

zendo178

2022-01-17, 19:41
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Wyczuwam solidny ból dupska połowy użytkowników, czego zalążek widać powyżej
Idealny materiał na Sadola, piwo!
A Poligon pewnie orgazmu doznał



czyste sk***ysynstwo jebac go co mu przeszkadzal ten pies nie mogl trabnac oby cie tez rozjechali

wole mordowac ludzi niz zwierzeta wieksza satysfakcja lepiej poderznac gardlo czlowiekowi niz krowie biegalem nieraz boso po trawie z konimi krowami i psami i cieszyl mnie ten dzien a po tem pojechalem do irak i walilem w ludzi i tez mnie cieszyl

Leatherface

2022-01-17, 19:51
zendo178 napisał/a:


wole mordowac ludzi niz zwierzeta wieksza satysfakcja lepiej poderznac gardlo czlowiekowi niz krowie biegalem nieraz boso po trawie z konimi krowami i psami i cieszyl mnie ten dzien a po tem pojechalem do irak i walilem w ludzi i tez mnie cieszyl


To może pochwal się ilu już tych ludzi zamordowałeś, bo podejrzewam żebyś się obesrał a nie poderżnął komuś gardło :lol: