18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PanKukuruźnik82

2017-01-20, 13:05
,,Nosił wilk razy kilka, poniosło i wilka '' :D heheheh

DerFels

2017-01-20, 13:44
Rzuciła mi się już w oczy jakaś akcja lewicowych wrażliwców, żeby już zacząć bojkotować ten film (nie pamiętam tytułu, tegoroczna produkcja), sugerująca okrucieństwo wobec zwierząt. Jednak tutaj chyba widać, że pies ten nie został wj***ny butami do wody, tylko opiekun, co prawda siłą, ale niebrutalnie, hmm... umieścił pieska w wodzie. Na dodatek drugie ujęcie pokazuje, że wszystko było kontrolowane, ktoś na tym czuwał. Wilczur-aktor też powinien zdawać sobie sprawę, że plan filmowy wymaga dużo wyrzeczeń i niedogodnień :D

PS1. Ostatnie zdanie to sarkazm
PS2. Jeśli psu coś się stało, to cofam sens główny wypowiedzi


Apropos tytułu, oczywiście jest w temacie : :facepalm:

PieronJasnySzlag

2017-01-20, 14:33
No ja czekam z niecierpliwością na gównoburze środowisk lewicowych. Wszystkie biedronie, środy czy inne ostaszewskie powinny działać równie stanowczo jak w przypadku cyrków obwoźnych czy świątecznej sprzedaży karpia. Licze na ogólnopolski bojkot tego filmu i co najmniej kilka artykułów w gazecie wyborczej :)

da...........za

2017-01-20, 14:35
@up Weź koło jebnij się w czoło. Gówno-burze to masz w domu.

mazga50

2017-01-21, 02:05
z filmy "Był sobie pies" (2017). czas przeszły, dokonany...

Gizmolka

2017-01-21, 03:43
Ludzie to ch*je. Pies popracuje jako aktor, a później go do schroniska oddadzą. Z policyjnymi psami jest to samo. Mieszkał u mnie jeden na starość.

NORGHUL

2017-01-22, 04:23
Z tego co wiem to jest normalna akcja na planach filmowych z tą różnicą, że w tym wypadku ktoś to nagrał i zrobił burzę. Zazwyczaj wszystko jest pod kontrolą i zawsze jest ktoś w pogotowiu. Z tego co wyczytałem gdzieś premierę tego filmu odwołano, w sumie sama produkcję też co chyba logiczne.


Gizmolka napisał/a:

Ludzie to ch*je. Pies popracuje jako aktor, a później go do schroniska oddadzą. Z policyjnymi psami jest to samo. Mieszkał u mnie jeden na starość.



Z policyjnymi psami nie jest tak do końca. Zazwyczaj bierze go do siebie jego opiekun no chyba, że nie jest go w stanie utrzymać lub nie chce, ale dba się o to by trafiły od razu do jakiegoś domu, a nie schroniska.

rbQ321

2017-01-22, 06:24
DerFels napisał/a:

Rzuciła mi się już w oczy jakaś akcja lewicowych wrażliwców, żeby już zacząć bojkotować ten film (nie pamiętam tytułu, tegoroczna produkcja), sugerująca okrucieństwo wobec zwierząt. Jednak tutaj chyba widać, że pies ten nie został wj***ny butami do wody, tylko opiekun, co prawda siłą, ale niebrutalnie, hmm... umieścił pieska w wodzie. Na dodatek drugie ujęcie pokazuje, że wszystko było kontrolowane, ktoś na tym czuwał. Wilczur-aktor też powinien zdawać sobie sprawę, że plan filmowy wymaga dużo wyrzeczeń i niedogodnień :D

PS1. Ostatnie zdanie to sarkazm
PS2. Jeśli psu coś się stało, to cofam sens główny wypowiedzi


Apropos tytułu, oczywiście jest w temacie : :facepalm:



No, śmieszkiem napisane, ale... Polać Ci kratę!

wizzPL

2017-01-22, 09:37
w takich filmach powinni mieć dużo psów do robienia dubli, jeśli ten się bał powinni wziąć innego który zwyczajnie się nie boi
Ja mam 5 psów jeden wskoczy do każdego jeziora rzeki nawet za kamykiem a mam psa który nawet łap nie zamoczy bo się boi (też owczarki)

jessjess

2017-01-22, 10:11
U nas Szarik przez Wisłę przepływał a to jest jakaś psia p*zda! Normalnie York w skórze owczarka niemieckiego!

koko1993

2017-01-22, 10:20
ja bym tego cwe*a wj***ł do wody
:idzwch*j:

ritu4l

2017-01-22, 10:48
jessjess napisał/a:

U nas Szarik przez Wisłę przepływał a to jest jakaś psia p*zda! Normalnie York w skórze owczarka niemieckiego!



p*zde to masz między nogami cwe*iczku. Co innego rzeka co innego sztuczny głośny zbiornik do robienia fal.