18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pies kontra jeżozwierz

rolinka • 2013-09-08, 17:02
Buldog imieniem Bella zaliczył (zbyt) bliskie spotkanie z jeżozwierzem w ogródku swoich właścicieli. Weterynarze w Centrum Kryzysowym Zwierząt w Norman Oklahoma powiedział, że był to najgorszy przypadek jaki kiedykolwiek widział w swojej karierze. W Belli znaleziono ponad 500 igieł jeżozwierza, tkwiły one w jej pysku, podniebieniu, łapach, głowie oraz tłowiu, na szczęście żaden nie wbił się w jej oczy. Po interwencji chirurga i serii antybiotyków suczka wróciła do zdrowia.





a tak wygląda kolec jeżozwierza w powiększeniu




Nie mogłam znaleźć fajnego filmiku z przypadku Belli, ale poniżej inny pies w podobnej sytuacji. Może nie miał on tylu igieł co Bella, ale za to jest pokazana szczegółowo cała akcja pozbywania się kolcy



0:44 wyciąganie kolców z nosa
1:11 wyciąganie kolców z podniebienia
2:24 kolec jeżorzwierza w powiększeniu

srdreams

2014-05-03, 17:37
Biedne zwierze...

A kolców miał ponad 300, pewnie gimnazjalnego z angielskiego nie zdasz.

ryhuskaua

2014-05-03, 17:44
srdreams napisał/a:

Biedne zwierze...

A kolców miał ponad 300, pewnie gimnazjalnego z angielskiego nie zdasz.


prawie 300 a nie ponad 300, dołącz do kolegi

kaelem

2014-05-03, 21:22
powiedzenie "zabierasz się jak pies do dupy jeża" ma sens

Hasker

2014-05-03, 21:24
O cie h*j.

ch...........ox

2014-05-03, 21:39
Przypuszczam, że na karnego ku*asa zasługuje jedynie właściciel tego psa. Pewnie postanowił poszczuć tego jeżozwierza i pies pomimo ogromnego bólu wykonywał dalej polecenie swojego pana. Za ch*ja żaden pies, kot czy inny sk***ysyn już po pierwszym ukłuciu nie będzie dalej walczył z takim zwierzem.

kenzol

2014-05-03, 22:08
@cuanticox

Psy są durne. Kiedyś byłem czymś zajęty, gdy nagle moje dwa psy gdzieś w oddali zaczęły ujadać. Z początku ich olałem, jednak po 5 minutach pobiegłem zobaczyć o ch*j im chodzi. Kiedy przybyłem na miejsce okazało się, że zawzięły się na jeża. Jeż zwinięty był w kulkę, a psy z nosami pokłutymi, ze śladami krwi na pysku próbowały go ugryźć. Jeż wyszedł z tego cało, ale psy przez parę dni miały spuchnięte ryje :)

pelepele

2014-05-04, 02:20
quanticox napisał/a:

Przypuszczam, że na karnego ku*asa zasługuje jedynie właściciel tego psa. Pewnie postanowił poszczuć tego jeżozwierza i pies pomimo ogromnego bólu wykonywał dalej polecenie swojego pana. Za ch*ja żaden pies, kot czy inny sk***ysyn już po pierwszym ukłuciu nie będzie dalej walczył z takim zwierzem.



To żeś doj***ł. Nawet tu wcisnąłeś durną teorię o tym, że jak się psom dzieje krzywda to zawsze są winni ludzie.
No k***a :facepalm:

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2014-05-04, 15:01
srdreams napisał/a:

Biedne zwierze...

A kolców miał ponad 300, pewnie gimnazjalnego z angielskiego nie zdasz.


Niecałe 300 kolców to dalej ponad 200 pajacu,
gimnazjum już dawno skończyłem,a matura z Angielskiego nie poszła mi najgorzej, pozdrawiam :idzwch*j: