18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies i kot

~Angel • 2017-10-27, 15:55
26 października do internetu trafił film na którym mężczyzna kopnął kota. Internauci szybko namierzyli mężczyznę który okazał sie funkcjonariuszem połockiej policji (Połock – miasto na Białorusi). Złożyli zawiadomienie do prokuratury i w dniu dzisiejszym (27.10) sprawą zajął się również wydział wewnętrzny Białoruskiej policji który wydalił dyscyplinarnie ze służby funkcjonariusza. Prokuratora przedstawiła również mężczyźnie zarzut znęcania się nad zwierzęciem.


Konikmamy

2017-10-28, 00:06
Nie sad dla tego chama tylko wpie**ol, a wam wszystkim, ktorzy przyklaskujecie bezpodstawnej przemocy dozgonny ch*j w p*zdę!

mattheo

2017-10-28, 01:06
domat1 nie pomyliłeś stron?

a co to do ch*ja za pytanie kolego złoty?

sie za bardzo w role nie wczules? bo sadistic to ch*j, trzeba wszystko jechac grubo bo inni zobacza ze lezka poleciala i dupa z powazania ? a ch*j Ci w dupe, zwierzat sie nie kopie i tyle, kopnij sie k***a w ryja i zdaj relacje moze zablysniesz.

Mors_Nigra

2017-10-28, 01:10
GlassEdi użyłeś wulgarnego słowa. Nieładnie. Nie powinieneś tego robić. Rozumiem, że przyjął byś za to ołowianą kulkę bez żadnego "panie, ale co pan?! :'(?!" bo postąpiłeś źle i powinieneś ponieść karę. A to, że niewspółmierną to kogo to obchodzi. Nie chodzi o to, czy zrobił źle czy dobrze, bo wiadomo, że źle. Chodzi o to, że kara jest niewspółmierna do czynu.

Ja...........ro

2017-10-28, 02:08
Ja tu widze zasadne użycie środkow przymusu bezpośredniego przeciwko czynnemu utrudnianiu przeprowadzania czynności służbowych :hitler:

jerry280

2017-10-28, 02:39
Ginie dziecko - dobrze gówniakowi. Urwana ręka czy noga - heheszki i dowc*pkowanie. Egzekucja w Brazylii - dajcie popkorn. Kot dostaje kopniaka - o boże co za okropieństwo, ukarać tego zwyrodnialca. I teraz pytanie czy kogoś tu nie poj***ło?

SpeedyG

2017-10-28, 07:21
Kota trzeba kopać, żeby nauczył się uciekać. Gdyby to był pies, to sierściuch już by nie żył.

Pan_Diabeł

2017-10-28, 11:44
jerry280 napisał/a:

Ginie dziecko - dobrze gówniakowi. Urwana ręka czy noga - heheszki i dowc*pkowanie. Egzekucja w Brazylii - dajcie popkorn. Kot dostaje kopniaka - o boże co za okropieństwo, ukarać tego zwyrodnialca. I teraz pytanie czy kogoś tu nie poj***ło?



Sugerujesz że na tym portalu jest ktoś poj***ny? Gdzieś ty się chował?

BanujNasNieMichalka

2017-10-28, 11:50
Pamiętam jak miałem z 13 lat i jakiś siersciuch się przypaletal do mnie i do znajomych. j***lo jak od zula, j***ny skakał na wszystkich, ocieral się. Nic no k***a NIC nie dawało proszenoe "kotku no przestan, idź bo Ci jebne pchlarzu j***ny" itd. Oczywiście ie nie chciałem mu robić krzywdy żeby takie sp***oliny nie plakaly jak tutaj i na kwejku (ach, przecież to juz jeden ch*j :( ) i wiecie co pomogło? Trzeba było mu wyjebac kopa, odleciał z 5 m w krzaki, wyszedł i zrozumiał ze tak ziomków Noe znajdzie. Ten tez ewidentnie szukał czegoś bo tylko ruszyli to mu prawie w buta wszedł i dobrze zrobił koty to siedlisko chorób zre to szczury i inne gowna niech cię chapnie i amputacja. Poza tym koty są zj***ne a wy kwejkowicze ciagnijcie pale.

Szczur007

2017-10-28, 14:34
Nienawidzę kotów

KlinikaAborcyjna

2017-10-28, 15:04
Insaner napisał/a:



Oczywiście, że jest. Po cholerę tego kota kopał, tym bardziej że jest "osobą zaufania publicznego"? To tylko zwierzę, które nic mu nie zrobiło. Na przyszłość tłuk będzie miał nauczkę.



Ty i te 38 pał które postawiły ci piwo jesteście z tacy sami jak ci donosiciele z ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych brędzlujecie się jak możecie kogoś podpie**olić, czym mniejsza błahostka tym większy fun :roll:

Pan_Diabeł

2017-10-29, 02:06
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Ty i te 38 pał które postawiły ci piwo jesteście z tacy sami jak ci donosiciele z ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych brędzlujecie się jak możecie kogoś podpie**olić, czym mniejsza błahostka tym większy fun :roll:



Nazwałeś mnie pałą więc czuję się zobowiązany zareagować. Kopnięcie kota bez powodu wiele mówi o człowieku. Nie chciałbym by taki cwe* miał jakąkolwiek władzę nade mną (np jako policjant). Winszuję decyzji o zwolnieniu tego pana a Tobię drogi kolego KlinikaAborcyjna, życzę wielu erotycznych doznań za kratkami.

~kotka_w_piwnicy

2017-10-29, 05:31
Bezpodstawnie kogoś uderzyć/znęcać się to symptom totalnego zj***nia - utylizować.

dmnkzl

2017-10-29, 08:45
To samo robię z gołębiami spacerując po mieście. Sk***ysynom się już nawet latać nie chce, tylko srają po chodnikach i włażą pod nogi.