18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies był zbyt biały

GeorgeHarvey1 • 2023-03-08, 20:15

I tak miał szczęście że żyje

janiestad666

2023-03-09, 03:27
mudżiny i tak ładniej psa potraktowały niż dwoje młodocianych polaczków na podlasiu

razielkain92

2023-03-09, 04:16
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpie**olil



ja bym im przebił tchawice i patrzał jak sie dławią własną krwią

hasacz123

2023-03-09, 05:35
Ale paskudny burek. Szkoda, że nie zdechl

Sztruks

2023-03-09, 05:37
Niech k***y zdychają

trytodie

2023-03-09, 07:11
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpie**olil



Gdybys tylko nie był taką pipą

uFo125

2023-03-09, 07:42
Pięknie za meczenie pchlarza zawsze piwko

pytolsky

2023-03-09, 08:46
Taaak. Ja bym im to, a ja bym im tamto. A potem okazuje się że taka sadolowa p*zdeczka na widok byle sebixa czmycha cicho na drugą stronę ulicy. Przy murzynu byście pewnie srali po gaciach, waleczni k***a polaczkowie. No, ale najważniejsze, że spłakaliście się nad losem jakiegoś podrzędnego zwierzęcia. Przez takich pieskojebców jak wy ten portal jest nakierowany na sadyzm już tylko z nazwy.

Juzwa

2023-03-09, 09:38
razielkain92 napisał/a:

ja bym im przebił tchawice i patrzał jak sie dławią własną krwią



Kompresor i dwa szlauchy. Jeden głęboko do gardła drugi do dupy i pełna moc. Jak płuca/żołądek i jelita eksplodują, kompresor wyłączyć (szkoda prądu) kop w dupę smoluchowi i dać mu spokojnie żyć dalej. Jakieś 3 do 5 minut. Jest też wersja dla ludzi nie posiadających kompresora. Woda z kranu zamiast powietrza z kompresora. Reszta tak samo.

TurboKaczka

2023-03-09, 09:49
barni123pl napisał/a:

Co za sk***ysyny ja pie**olę co się k***a dzieje nic tylko napie**alac po łbach tych młodych pie**olnietych ludzi kolonie karne jm zafundować i codziennie wpie**ol obowiązkowo



ludzi? przetrzyj okulary.

Geraldinio

2023-03-09, 09:54
Juzwa napisał/a:

Kompresor i dwa szlauchy. Jeden głęboko do gardła drugi do dupy i pełna moc. Jak płuca/żołądek i jelita eksplodują, kompresor wyłączyć (szkoda prądu) kop w dupę smoluchowi i dać mu spokojnie żyć dalej. Jakieś 3 do 5 minut. Jest też wersja dla ludzi nie posiadających kompresora. Woda z kranu zamiast powietrza z kompresora. Reszta tak samo.



a te wodę z kranu to mam murzynowi wiaderkiem nalewać? bo raczej dobrowolnie nie wsadzi kranu w dupę nad zlewem.

maarek69

2023-03-09, 10:35
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpie**olil



Problem w tym, że taka małpa (zmizerniali też się tak potrafią zachować w sumie) przyjmie łomot, a potem zamiast zmądrzeć to się wyżyje na psiaku po raz kolejny, tylko, że gorzej. Ja bym trzymał jednego w tym kanale tak długo, aż drugi zrozumie o co chodzi, a potem zamiana. Chociaż oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby wykluczenie ze społeczeństwa, czytaj "utylizacja".

mekiz

2023-03-09, 10:40
Zaj***łbym sk***ysyny.
Klapki i skarpetki. :shock:

Za psiaka też.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-09, 10:44
usni napisał/a:

No tak - zwierzak nie odda...typowe dla takich kurew. Następnym razem niech tak spróbują z 40kg amstafem zrobić - chętnie popatrzę, a nawet dam piwo za materiał !



Amstaff to sztuczne genetyczne gówno a nie pies

Myxxer

2023-03-09, 11:51
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpie**olil



Przepraszam bardzo, ale z oponą czy bez?

Adae

2023-03-09, 12:51
Draxiu napisał/a:

Przepraszam za szczerość i wulgarny jezyk ale bym tym dwóm negroidom solidnie wpie**olil



To lepiej ich tyraj zawsze jak ich widzisz na ulicy i pakuj ile wlezie. Bo jak zwieksza sie ich liczby to bedziesz co najwyzej mogl dostac w jape jak ten pies.