18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies bez tułowia

pilinskim • 2012-08-03, 11:00
Z cyklu sadol bawi i uczy. jakiś stary rosyjski eksperyment na psie.






Szukałem po tagach nie znalazłem, jak było to wywalić.

krz2

2012-08-03, 14:30
Był kiedyś lekarz, który przeszczepiał głowę jednej małpie do drugiej. Druga oczywiście była wyrzucana na śmieci. Pierwsza zaś żyła, ale tylko głowa, gdyż po odcięciu rdzenia kręgowego, głowa nie mogła kontrolować reszty ciała i wszystko umierało po maks. 2 dniach. Chciano zrobić tak samo na ludziach ale po tych eksperymentach na małpach im się odwidziało.

koras1897

2012-08-03, 14:49
krz2 napisał/a:

Chciano zrobić tak samo na ludziach ale po tych eksperymentach na małpach im się odwidziało.


Śmiem wątpić.

Rzufik

2012-08-03, 15:20
soban2100 napisał/a:

Co ten eksperyment miał na celu k***a? Po ch*j ktoś ma żyć z samą głową, jak i tak umrze z powodu braku organów...Zepsuli psa i tyle, czyste sk***ysyństwo pod przykrywką badań naukowych. j***ć ruskich bo to są idioci i na każdym kroku, na każdym filmie to widać. Oni to gorsi są od...nie wiem od czego, nie chce urazić zwierząt bo i one są mądrzejsze od ruskich.



Dzięki temu "sk***ysyństwu pod przykrywką badań naukowych" zostało skonstruowane coś takiego jak płucoserce.

Xenomorph08

2012-08-03, 16:05
Było na hardzie.

jako że na sofcie nie było to pewnie warna nie bedzie :D aż Pener nie zobaczy.

pozarek89

2012-08-03, 16:23
niech giną ale przed tym cierpią eksperymentatory j***ne

Corey_09

2012-08-03, 16:36
Jakiś dziwny ten robot.

Djok

2012-08-03, 18:44
Niby sadistic ale patrzeć na to nie mogę.....

j2m2

2012-08-03, 19:02
w którejś części "adrenaliny" był motyw z ludzką głową utrzymywaną w ten sposób przy życiu, ale na bank byl to fake bo jakby inaczej.

ba...........00

2012-08-03, 19:32
j2m2 napisał/a:

w którejś części "adrenaliny" był motyw z ludzką głową utrzymywaną w ten sposób przy życiu, ale na bank byl to fake bo jakby inaczej.


w 2 ale to gówniany film;]

JURIJ_77

2012-08-03, 19:37
soban2100 napisał/a:

Co ten eksperyment miał na celu k***a? Po ch*j ktoś ma żyć z samą głową, jak i tak umrze z powodu braku organów...Zepsuli psa i tyle, czyste sk***ysyństwo pod przykrywką badań naukowych. j***ć ruskich bo to są idioci i na każdym kroku, na każdym filmie to widać. Oni to gorsi są od...nie wiem od czego, nie chce urazić zwierząt bo i one są mądrzejsze od ruskich.



nie chcę Cię zasmucać, ale to dzięki takim właśnie eksperymentom nauka idzie do przodu. Mało kto wie, ale świat czerpał garściami z "badań" doktora Mengele i działalności japońskiej Jednostki 731 - nikt się do tego nie przyzna przecież :) Dzięki takiemu "parszywemu ruskowi" być może twoja matka, żona czy dziecko będzie żyło dłużej, bo zostanie u niego wyleczony nowotwór albo jakaś choroba genetyczna ... no ale to przecież parszywy hitlerowski zbrodniarz Mengele i ruscy szarlatani, którzy są na tyle zj***ni by męczyć biedne pieski ...

Masz 18 lat, żyjesz sobie błogo bez zobowiązań na garnuszku rodziców, a największym Twoim problemem jest to gdzie i za co się naj***ć, jak wydymać fajną laskę ... ale jeszcze dorośniesz, spotkasz się ze śmiercią bliskich osób i wtedy zdasz sobie sprawę dlaczego nauka wymaga poświęceń i dlaczego niektórzy tak bezwzględnie szukają drogi, by móc popatrzeć na osobę którą kochają choćby o jeden dzień dłużej ...

bez urazy i ... pozdrawiam :)

Mormo151

2012-08-03, 22:06
Ehh , takim "naukowcom" to tylko jaja urwać... Rozumiem na ruskach to testowac (Rosja to nie kraj , to stan umysłu) ale nie na biednych zwierzętach .. Jedyne co mnie wku*wia to taka przemoc na zwierzętach.

kalwi89

2012-08-03, 22:29
ej przeraża mnie ten filmik ...

wexors

2012-08-04, 01:18
1408 napisał/a:

Kiedyś to tu było, ale temat został usunięty, żebym nie był gołosłowny:

http://www.sadistic.pl/sowiecki-biorobot-vt70064.htm

I niżej w jednym z postów był odnośnik do tego filmu, tyle że w dziale hard:

"chyba prawda bo coś tam kombinowali i nawet im po części wyszło
http://www.sadistic.pl/pies-bez-ciala-vt9326.htm <--- materiał z harda"

Tyle że link jest nieaktywny, więc temat pewnie usunięty.



było było :D pamiętam, i nawet były rysunki i schematy ,i było w ciekawszej formie niż ta sp***olina.

KingOfEvil

2012-08-05, 11:09
Wujek Adolf a raczej jego naukowcy jeszcze lepsze eksperymenty robili :amused: