18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pies atakuje dziecko

trytodie • 2022-06-27, 10:59
Najlepszy przyjaciel człowieka - chyba w powieści Erica Knighta :mrgreen:


Kris891

2022-06-27, 11:06
k***a ale oni pie**olą się z tym pchlarzem.Zamiast walić porządne kopy w bebechy kundla to go prawie głaszczą....

Kitkaa

2022-06-27, 11:11
Ja pie**ole jaki Czarno gród. U mnie na ulicy też pit bull zaatakował małe dziecko jak ojciec był z dzieckiem na spacerze. Ojciec w amoku tak złapał psa za jaja, e mu je oderwał !!!! Brawo On !!!

Ca...........on

2022-06-27, 11:17
Tak się zastanawiam... duży pies potrafi być równie niebezpieczny jak broń palna, a zezwoleń nie ma. Gdzie sens, gdzie logika?

pipi71

2022-06-27, 11:57
straszny oklep piesek dostał od dziewczynki, reszta galopowała z pomocą. co za zjeby. ta w żółtym miast w sekundzie reagować to kręciła bączki i klapki zgubiła, widocznie to spowodowało sygnał do nieudolnej obrony. jakby zareagowali natychmiast, póki piesek nie wszedł w tryb toby z dzieciaka coś było. a w ogóle to gdzie był palec?

JednorękiBandyta

2022-06-27, 12:11
Kris891 napisał/a:

k***a ale oni pie**olą się z tym pchlarzem.Zamiast walić porządne kopy w bebechy kundla to go prawie głaszczą....



Wiesz u nich to ten kundel może mieć podobną wartość co to dziecko :D Ja pierdziele ta matka coś mało się starała biorąc pod uwagę że atakowane jest jej dziecko o tej drugiej (chyba właścicielka psa) to nawet się nie wypowiadam, czekałem tylko aż jakiś chłop wejdzie do akcji już miałem nadzieje że wyciągnie jakiś łom łopatę z tego bagażnika cokolwiek a ten k***a wyciągnął tackę czy ch*j wie i wachluje tego psa chociaż jakby kantem uderzał.... No k***a pies wielokrotnie puszczał dzieciaka bez problemu można by go było zabrać same p*zdy....

A koleni to stoją i się patrzą jeden coś tam kijem pomachał i tyle ale oni mają zj***ną mentalność typu nie moja sprawa nie wtrącam się...Ja jakbym widział taką akcję to bym ratował dziecko nawet największego wroga...

htp

2022-06-27, 13:12
Kitkaa napisał/a:

Ja pie**ole jaki Czarno gród. U mnie na ulicy też pit bull zaatakował małe dziecko jak ojciec był z dzieckiem na spacerze. Ojciec w amoku tak złapał psa za jaja, e mu je oderwał !!!! Brawo On !!!



Bardzo jestem ciekaw, czy pomogło? Uspokoił się piesek?

Mzimu

2022-06-27, 13:33
Jak bym był ojcem dziecka, to bym pchlarza udusił. Nie poddusił, tylko udusił. Jak by się właściciel pluł o pieska, to bym gnojowi zęby wybił.

stopwar

2022-06-27, 13:40
Zaskakująca zamiana ról.
Zamiast Chińczyk wpie**alać psa, pies wpie**ala Chińczyka.
Ten świat to już stanął na głowie, rzec można zszedł na psy.

mazga50

2022-06-27, 15:34
Trzeba było kantem tej dechy albo z buta mu kopa zasadzić.

baronturbina

2022-06-27, 15:52
Kitkaa napisał/a:

Ja pie**ole jaki Czarno gród. U mnie na ulicy też pit bull zaatakował małe dziecko jak ojciec był z dzieckiem na spacerze. Ojciec w amoku tak złapał psa za jaja, e mu je oderwał !!!! Brawo On !!!


I co dalej z jajami? Wiszą nad kominkiem jako rodzinne trofeum?

onucek

2022-06-27, 16:09
zaj***ć sk***iałego kundla

Kutasiarz

2022-06-27, 16:38
On tą tacką częściej trafiał dzieciaka niż psa.

Tetrix

2022-06-27, 17:53


Do konca nie popuścił!

RobsoN

2022-06-27, 18:23
onucek napisał/a:

zaj***ć sk***iałego kundla



nie przesadzaj, mogli nie jeść potomstwa kundla. Porządek musi być.