18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy

ASAKKU • 2013-04-14, 11:13
Pierwszy, który przeprosi - najodważniejszy.
Pierwszy, który wybaczy - najsilniejszy.
Pierwszy, który zapomni - najszczęśliwszy.
Pierwszy, który zabije pozostałych - wygrywa.

BongMan

2013-04-14, 12:04
Prawdziwe...
Pierwszy, który przeprosi, wybaczy i zapomni - do końca życia będzie wykorzystywany i j***ny przez innych na każdym kroku, bo okazał słabość i uległość w świecie pełnym bezdusznych sk***ysynów.

Kl4ki3r

2013-04-14, 12:37
BongMan napisał/a:

Prawdziwe...
Pierwszy, który przeprosi, wybaczy i zapomni - do końca życia będzie wykorzystywany i j***ny przez innych na każdym kroku, bo okazał słabość i uległość w świecie pełnym bezdusznych sk***ysynów.



BongMan story, ale za ch*ja suchara sie w tym doszukac nie moge :(

blade87

2013-04-14, 12:37
@bong

Ty i te twoje k***a przemyślenia, ja pie**olę...

maniiiek

2013-04-14, 13:20
@SinceAge powiedział człowiek z ch*jowymi gwiazdkami w komentarzu.

black88

2013-04-14, 14:01
BongMan napisał/a:

Prawdziwe...
Pierwszy, który przeprosi, wybaczy i zapomni - do końca życia będzie wykorzystywany i j***ny przez innych na każdym kroku, bo okazał słabość i uległość w świecie pełnym bezdusznych sk***ysynów.



a Ciebie znowu dziewczyna porobiła czy ki ch*j?

aleksander6

2013-04-14, 14:15
Moralność to wymysł przegrywających :)

rozyk

2013-04-14, 14:22
cos mi tu zajezdza kwejkami , jebzdzidy , bestami albo innym ch*jostwem , wiecie co z nim zrobic ?

Plecionkarz

2013-04-14, 15:19
BongMan napisał/a:

Prawdziwe...
Pierwszy, który przeprosi, wybaczy i zapomni - do końca życia będzie wykorzystywany i j***ny przez innych na każdym kroku, bo okazał słabość i uległość w świecie pełnym bezdusznych sk***ysynów.


Myśl głęboka jak ch*j. Tak jak te wszystkie inne sentencje dzięki którym gimbusy mają się za myślicieli. W każdym temacie musisz się starać mieć najlepszy komentarz i dawać takie wapno?

Boo93

2013-04-14, 17:31
"Those who are skilled in combat do not become angered, those who are skilled at winning do not become afraid. Thus the wise win before they fight, while the ignorant fight to win."
Zapytajcie się siebie czym jest dla was zwycięstwo, bo jeżeli udowodnieniem komuś że jesteście lepsi, to przykre. Wiem, że z perspektywy dzisiejszego, konsumpcjonistycznego świata, jest to dziwne, czy nawet głupie, ale warto się nad tym zastanowić. I tak rzucam grochem w ścianę, więc po prostu zaapeluję do ludzi na prawdę inteligentnych: reewaluujcie przyjęte wartości - nie zamykajcie umysłu, i nie bójcie że inni się będą śmiać, prawda jest taka że ludzie żyją w tak paranoicznej potrzebie udowodnienia swojej wartości że nie potrafią już wydostać się z tego, w czym pogrążyli ich inni, a sami wyśmieją każdego, kto próbuje się wydostać z tego bagna, żeby wydawało im się że są od niego lepsi.

Camel_06

2013-04-14, 23:04
Jak to sie dzieje ze nikt nie lubi dowc**ow BongMana, a tylu lubi jego komentarze?

T3nk3n

2013-04-17, 20:40
@ up
Tylko tak piszą, a pewnie walą do nich gruchy^^