18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy raz kiedy użyto CGI w anime

Ho...........er • 2020-02-03, 00:03
" Golgo 13 by Takao Saito " anime w którym użyto po raz pierwszy CGI , a wiedząc że to anime z 1983 to naprawdę niesamowite . Zwłaszcza gdy anime przeszło od subkultury do globalnego fenomenu


Ho...........er

2020-02-03, 10:46
@Wiewór
to sobie oglądaj kobiecego batmana i czarną lesbijkę ironmena i inne wspaniałe produkcje nie będące anime
( fajny mem ukradziony łącznie z 4 stron :D taki nie za nowy )

Wiewór

2020-02-03, 11:59
Hogger napisał/a:

@Wiewór
to sobie oglądaj kobiecego batmana i czarną lesbijkę ironmena i inne wspaniałe produkcje nie będące anime
( fajny mem ukradziony łącznie z 4 stron taki nie za nowy )



Stary ja mam prawie 40 lat. Nie oglądam żadnych batmanów, ajron menów i innego pedalstwa dla ułomów :-D
Ostatnio zostałem zmuszony do obejrzenia aquamana i myślałem, że mi czaszkę rozpie**oli jakie przej***ne bzdury i gówno.

skywalker75

2020-02-03, 20:22
Wiewór napisał/a:

Stary ja mam prawie 40 lat. Nie oglądam żadnych batmanów, ajron menów i innego pedalstwa dla ułomów
Ostatnio zostałem zmuszony do obejrzenia aquamana i myślałem, że mi czaszkę rozpie**oli jakie przej***ne bzdury i gówno.



Ty to już tylko Przeminęło z Wiatrem, pewnie z rodzicami ;)

niemamskarpet.

2020-02-03, 21:37
no lepsze efekty niż w naszym wiedźminie 18 lat później po światowym przełomie technologicznym :D

ca...........ia

2020-02-04, 19:55
Wiewór napisał/a:

Stary ja mam prawie 40 lat. Nie oglądam żadnych batmanów, ajron menów i innego pedalstwa dla ułomów
Ostatnio zostałem zmuszony do obejrzenia aquamana i myślałem, że mi czaszkę rozpie**oli jakie przej***ne bzdury i gówno.



Spoko stary, tylko nie zmuszaj nas do słuchania disco polo. Nie interesuje mnie co ty oglądasz i kto się do czego zmusza.

wujek_afgan

2020-02-06, 01:13
niemamskarpet. napisał/a:

no lepsze efekty niż w naszym wiedźminie 18 lat później po światowym przełomie technologicznym



stary, to chyba "efektów specjalnych" w "Smoleńsku" nie widziałeś...

niemamskarpet.

2020-02-07, 11:09
wujek_afgan napisał/a:

stary, to chyba "efektów specjalnych" w "Smoleńsku" nie widziałeś...



no fakt, zapomniałem :D