18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy dzień Kwaśniewskiego w nowej pracy

myself7 • 2017-10-01, 21:31



PA...........SM

2017-10-01, 21:39
A później kierowca autobusu wstał i klaskał :)

manson__

2017-10-01, 23:39
PANxxxBDSM napisał/a:

A później kierowca autobusu wstał i klaskał :)


Znając życie raczej nie był w stanie ;-)

tranzystor

2017-10-02, 00:18
Cytat:

Pierwszy dzień Kwaśniewskiego w nowej pracy




Olek po pijaku był bardziej reprezentacyjny, niż cały PiS razem wzięty.

ProVVe

2017-10-02, 00:46
tranzystor napisał/a:




Olek po pijaku był bardziej reprezentacyjny, niż cały PiS razem wzięty.




Szczególnie nad grobami?


Za tytuł i piosenke na intro leci solidny browar :-D

greony12

2017-10-02, 01:41
ten moment gdy masz dwie praczy:
- Mess, dziś jesteś potrzebny na zmianę
- szefie, teraz mam prace w autobusie
- jestem sam w hangarze
*jedzie do szefa busem*

Gambi

2017-10-02, 02:36
tranzystor napisał/a:




Olek po pijaku był bardziej reprezentacyjny, niż cały PiS razem wzięty.



Coś bardziej z życia. Kwachu (i nie tylko, choć niezbyt lubiłem SLD) jak trzeba było, to przy wódce załatwił sprawy. A PiS na myśl o ruskich i Putinie ma mokre ręce i bierze ich paraliż.

Problem polega na tym, że te sankcje i tarcia w końcu miną i trzeba będzie z nimi robić interesy, rozwiązać pewne problemy. Jak, skoro tu wszyscy obsrani i wszędzie żydów szukają.

Wiewór

2017-10-02, 08:22
Pewnie ich wiózł do fabryki hot dogów. Zj***ł sprawę bo dali dyla.

DużyKutas

2017-10-02, 22:50
Gambi napisał/a:



Coś bardziej z życia. Kwachu (i nie tylko, choć niezbyt lubiłem SLD) jak trzeba było, to przy wódce załatwił sprawy. A PiS na myśl o ruskich i Putinie ma mokre ręce i bierze ich paraliż.

Problem polega na tym, że te sankcje i tarcia w końcu miną i trzeba będzie z nimi robić interesy, rozwiązać pewne problemy. Jak, skoro tu wszyscy obsrani i wszędzie żydów szukają.



Jakie interesy. PiS nie mysli jak robić z Rosją interesy tylko jak zabezpieczyć Polskę przed Niemcami i Rosją które robią ze sob a interesy. Trzeba być debilem aby tego nie dostrzegać. Wystarczy zobaczyć jednym okiem na historię i na na to co się dzieje teraz. To jest jak kopiuj-wklej.

tranzystor

2017-10-02, 23:29
Dużyku*asAleMałyMózg napisał/a:

PiS nie mysli jak robić z Rosją interesy tylko jak zabezpieczyć Polskę przed Niemcami i Rosją które robią ze sob a interesy. Trzeba być debilem aby tego nie dostrzegać.




Trzeba być totalnym debilem, żeby wierzyć, że kłótnie i podskakiwanie do Niemców i Ruskich (a przy okazji do wszystkich w koło) wpłynie negatywnie na ich wspólne interesy. A do tego jeszcze umocni pozycję międzynarodową Polski.

Malutkiku*as napisał/a:

Wystarczy zobaczyć jednym okiem na historię i na na to co się dzieje teraz. To jest jak kopiuj-wklej.




Ale pod Grunwaldem wygraliśmy, więc spokojna głowa. Poza tym, jak się ma włażenie w dupę Amerykanom (zapraszanie ich na siłę, żeby stacjonowali u nas za darmo, zakupu każdego gówna bez przetargu), do naszej historii?