topic

Pierwszy dzień Donalda T. w Białym Domu

XMATE • 2016-11-09, 19:04
Pierwsze ważne decyzje nowego prezydenta.

Essent

2016-11-09, 19:41
Czy ja dobrze widziałem,że czarny wyleciał z chałupy ?

tranzystor

2016-11-09, 19:49
XMATE napisał/a:

Pierwsze ważne decyzje nowego prezydenta.

Polonia w USA się tak cieszy i chwali Trumpa, a on ma na Polaków wyj***ne bardziej niż Obama. Jeśli będzie realizował swoje obietnice wyborcze, to raczej Polska nie będzie miała nawet złudzeń o amerykańskiej gwarancji bezpieczeństwa. Dotychczas były chociaż złudzenia.

saves

2016-11-09, 19:55
up
Clintonowa była osiem lat przy Obamie i gówno zrobiła. Masz jeszcze jakieś złudzenia?

mygyry

2016-11-09, 20:01
Ale mi się chce śmiać jak to zachód wielce pie**oli, jak to muszą liczyć na pomoc w obronie Europy a sami mają głęboko wyj***ne no to, żeby wzmocnić naszą wschodnia granicę, mało tego cały czas przez umowy za naszymi plecami podkopują nasze bezpieczeństwo energetyczne i patrzą tylko własnego biznesu

Tomikchomik1

2016-11-09, 20:35
O wschodnią granicę nie mamy się co martwić, prędzej zachodnią wzmacniać trzeba.

_RottenFetus_

2016-11-09, 20:38
Tak k***a przeżywacie te wybory, jakby k***a w usa ludzie sami mogli o czymś decydować. Wystarczy popatrzeć na kandydatów, jeden bardziej zj***ny od drugiego. W usa rządzą korporacje, którym oboje kandydaci próbowali wchodzić w zadek jak tylko się dało. Trump nawet do samej centrali jeździł i całował w dupkę izraelitów kilka razy w swojej kampanii, za co dostał sporo kasy (np od Adelsona 50 mln).

Więc jeśli ktoś liczy na to że coś się zmieni, ktoś chce pie**olić i kwiku żydostwa, etc, znaczy jedynie, że ni ch*ja faktów nie zna i żyje w swoim bezpiecznym świecie bajek i złudzeń.