18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszeństwo pierwszeństwem ...

~_Yarko_ • 2022-01-30, 12:12
Kierowca nie przepuścił pieszego, który pod wpływem emocji kopnął samochód.


Obwód leningradzki, Rosja.

baronturbina

2022-01-30, 12:16
Jak by nie było widać że to Rosja to pomyślał bym że kierowca na pasach miał rejestracje BIA.

OpenStreetMaps

2022-01-30, 12:38
I bardzo dobrze. Tu widać pieszego debila który jest pewien swojego pierwszeństwa
99% kierowców jak i pieszych zostało ogłupionych przez medialne półprawdy a temat nowych przepisów.
Hasło do samodzielnego wpisania w Google to:
"PIESZY BEZ PIERWSZEŃSTWA"
Sprawdźcie sami jak jest naprawdę i co się zmieniło.
Czytajcie i pokazujcie to wszystkim bo z powszechnym debilizmem należy walczyć.
Tak jak ja walczę w filmie o tytule Anty-samochodoza na YouTube .

ciepson

2022-01-30, 12:40
Widzę, że w Rzeszowie bez zmian.

Suspens

2022-01-30, 12:54
Pomijając incydent to nie patrząc na rejestrację można pomylić Rosję z Polską XD To nieźle.

dżonyłojlker

2022-01-30, 12:59
Suspens napisał/a:

Pomijając incydent to nie patrząc na rejestrację można pomylić Rosję z Polską XD To nieźle.



Prawda, u nas te k***y zawszone też się tak pakują pod koła. Szkoda, że kierowca go tak łagodnie potraktował.

radek225

2022-01-30, 13:02
Co my tu mamy? Mamy pasy, zaparkowane nieprawidłowo auto przed samym przejściem, wyjeżdżający zza tego auta srebrny samochód, i pieszego będącego jeszcze na chodniku, gdy samochód wjeżdżał już na skrzyżowanie i stanął na pasach. Świateł tu nie ma prócz migających na pomarańczowo oznaczeń pasów. Obowiązuje reguła prawej dłoni. Niech ten debil z pasów biegnie z flachą do kierowcy srebrnego auta i dziękuje mu, że za tego kopniaka dostał od swojego łaskawcy tylko lekki oklep, a kierowca nie użył wobec niego klucza do kół albo broni palnej. Bo ja bym sk***ysyna za to zabił, jak prusaka.

pazuzu

2022-01-30, 13:41
Jak dla mnie to kierowca debil, wjechał na pasy i zablokował swobodne przejście pieszego. Powinien gdzecznie stać w kolejce przed pasami

htp

2022-01-30, 14:22
baronturbina napisał/a:

Jak by nie było widać że to Rosja to pomyślał bym że kierowca na pasach miał rejestracje BIA.



Przyznaj się, kto z Białegostoku tak cię tak skrzywdził?

Myxxer

2022-01-30, 14:27
htp napisał/a:

Przyznaj się, kto z Białegostoku tak cię tak skrzywdził?



twuj stary

Admirał

2022-01-30, 15:06
Wow. Jesteście daltonistami czy co? Pieszy ma zielone światło. A wy jakieś teorie.

htp

2022-01-30, 16:28
vifon125 napisał/a:

twuj stary



No mistrz szybkiej riposty :)
Jesteś jego adwokatem? Społecznie, czy na coś liczysz?

dżonyłojlker

2022-01-30, 16:30
htp napisał/a:

No mistrz szybkiej riposty
Jesteś jego adwokatem? Społecznie, czy na coś liczysz?



Liczy na słownik.

baronturbina

2022-01-30, 17:26
htp napisał/a:

Przyznaj się, kto z Białegostoku tak cię tak skrzywdził?


Każdy kto nie potrafi po polsku mówić i ma mentalność kacapa…. Wychodzi na to że 99% Podlasia. Dzięki ze mi to uświadomiłaś dziewczyno, bo myślałem że jest lepiej.