18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza pomoc w Indiach

pieldolnik • 2021-03-24, 23:34
Pierwsza pomoc w Indyjskim stylu :shock:


ar...........up

2021-03-25, 13:16
Lepiej się cieszcie, że mieszkacie w cywilizowanym kraju gdzie uratują was profesjonalne służby. Widocznie tam nie mogą na to liczyć, radzą sobie jak mogą, szacun! Gdyby w Polsce straż i karetka nie dojechały to byście stali, patrzyli i klęli na rząd aż kierowca by wykorkował.

Kujda

2021-03-25, 13:38
oj tam - szacun, że w ogóle próbują mu pomóc a nie olali sprawy. U nas też były czasu, że porzadnego sprzętu było jak na lekarstwo i trzeba było sobie radzić tym co jest. Jak będą ogarnięci to za 1 - 2 pokolenia też im się może organizacja poprawi.

p47

2021-03-25, 13:42
Tyle razy nie trafić :-/

juderaus

2021-03-25, 13:54
htp napisał/a:

Znasz jakiegoś Hindusa? Byłeś w Indiach? Czy masz opinie tylko na podstawie filmików z Internetu?



Ja znam a raczej znałem. Nie chce mi się opowiadać o ich trybie i sposobie życia w Belgii bo to bardzo długa komedia natomiast powiem Ci, że jak gotowali to smród na klatce przypominał zapach duriana ( TAK, jadłem duriana w Chinach) . Prawdopodobnie gotowali nerki w sosie z gówna na wodzie z Gangesu.

Kujda

2021-03-25, 16:38
juderaus napisał/a:

Ja znam a raczej znałem. Nie chce mi się opowiadać o ich trybie i sposobie życia w Belgii bo to bardzo długa komedia natomiast powiem Ci, że jak gotowali to smród na klatce przypominał zapach duriana ( TAK, jadłem duriana w Chinach) . Prawdopodobnie gotowali nerki w sosie z gówna na wodzie z Gangesu.



a mnie durian smakował

Vinyl

2021-03-25, 19:50
juderaus napisał/a:

Ja znam a raczej znałem. Nie chce mi się opowiadać o ich trybie i sposobie życia w Belgii bo to bardzo długa komedia natomiast powiem Ci, że jak gotowali to smród na klatce przypominał zapach duriana ( TAK, jadłem duriana w Chinach) . Prawdopodobnie gotowali nerki w sosie z gówna na wodzie z Gangesu.



Ja mieszkałem z nimi też wakacje w akademiku i też gotowali coś śmierdzącego że ja pie**ole podpatrzyłem co tam było w garnku i zobaczyłem coś przypominającego jajca bawoła ale teraz jak napisałeś nerki to rzeczywiście mogli to być nerki

Tylko skąd te osrance wzieli nerki np wieprza w Polsce podroby są na prawdę ciężko dostępne tym bardziej same ( kiedyś w leclercu kupiłem mózg świni żeby zobaczyć jak smakuje ale rewelacji nie było)