18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vi...........et

2013-01-09, 18:39
Jakie dupsko. Zupełnie nie pasuje do reszty fizjonomii laski, chimera jakaś.

nelbox

2013-01-09, 18:48
w sumie nie wiem czemu, ale dałem piwo. a na takie dupsko, panowie, narzekać wstyd

Preeezes

2013-01-09, 19:19
Narzekają Ci co dupy nie widzieli. Internet to nie wszystko koledzy ;) Jak dla mnie bardzo fajna ^.^

meier

2013-01-09, 19:25
nie ma to jak ladna zgrabna i wysportowana dupka a nie taka jak tutaj, ale w kazdym razie lepsza taka niz zadna

jinrey

2013-01-09, 19:31
Preeezes napisał/a:

Narzekają Ci co dupy nie widzieli. Internet to nie wszystko koledzy ;) Jak dla mnie bardzo fajna ^.^



Współczuję Ci że tylko takie celulitis dupus oglądasz, ale widocznie w takim gronie się obracasz! Powodzenia w życiu prywatnym!

Preeezes

2013-01-09, 19:38
@jinrey Nie każda kobieta jest idealna ;) Z resztą co ja będę się tłumaczył. O gustach się nie dyskutuję. Kto wybrzydza ten nie r*cha ;)

pi...........ka

2013-01-09, 19:38
wlozylbym jej w odbyt palca

pumba

2013-01-09, 19:39
jinrey napisał/a:



Współczuję Ci że tylko takie celulitis dupus oglądasz, ale widocznie w takim gronie się obracasz! Powodzenia w życiu prywatnym!



Jakoś mi się nie chce wierzyć, że byś nią pogardził :D

jinrey

2013-01-09, 19:41
pumba napisał/a:



Jakoś mi się nie chce wierzyć, że byś nią pogardził :D



to żebym ją wyr*chał to inna kwestia, a to że ma nogi i dupsko z deczka spasione to inna sprawa :D preferuję kobiety o bardziej zbliżonym kształcie do ideału :)

Kakutniaczek

2013-01-09, 19:43
Cytat:

Współczuję Ci że tylko takie celulitis dupus oglądasz, ale widocznie w takim gronie się obracasz! Powodzenia w życiu prywatnym!


A przepraszam, kolego w jakim Ty gronie się obracasz ? same modeleczki ?
Kiedyś nie było skalpela, silikonu, botoksu i całej reszty sztuczności i jakoś się rozmnażaliśmy. Teraz w erze internetu, gdzie seks i wszystko ładnie, pięknie, można łatwo wypaczyć każdą, nawet najmniejszą niedoskonałość . W telewizji, przypudrowane pyszczki z mocnym makijażem - to jest teraz ideał ?

Powodzenia.