18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza pomoc u kacapów...

Halman • 2022-06-12, 18:04

słowem wyjaśnienia; złotówa miała jakis powód i dziabnęła nożem pasażera,
ten trafił z raną kłutą na pogotowie... ale to nie koniec porachunków... :-D

35i

2022-06-12, 18:08
Poj***na akcja. Pewnie dziabnięty był z Bolta, dziabiący z Ubera, a ten z klamą zwyczajny złotówa z licencją (niekoniecznie na zabijanie).

fengar

2022-06-12, 18:33
A niech sie pozabijają, teraz to nawet wskazane

marcino_zly

2022-06-12, 18:35
A na koniec po dawce ołowiu na dobranoc położył się usnął...
I śpi.
I nikt go nie obudzi.

Halman

2022-06-12, 20:00
znalazłem wyjaśnienie tej poj***nej sytuacji chociaż dalej to poj***na sytuacja.

Ni...........ny

2022-06-12, 20:20
Halman napisał/a:

znalazłem tej poj***nej sytuacji chociaż dalej to poj***na sytuacja.



Cytat:

Wydział Śledczy Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej dla Irystońskiego Okręgu Władykaukazu wszczął sprawę karną przeciwko dwóm mieszkańcom miejscowym podejrzanym o zabójstwo mężczyzny w Republikańskim Klinicznym Szpitalu Ratunkowym (RKBSMP). Zaatakowali oni nożem i pistoletem 36-letniego mężczyznę w szpitalnej gabinecie, który dzień wcześniej dźgnął taksówkarza. Według służby prasowej Komitetu Śledczego ICR dla Osetii Północnej mężczyzna, który został ranny w szpitalu, zmarł na miejscu.

- 11 czerwca 2022 r. około godziny 17:00 w pobliżu jednego z domów przy ulicy Markusa we Władykaukazie, podczas kłótni między dwoma mężczyznami, jeden z nich dźgnął drugiego z przeszywającą raną kłutą w brzuch. Ofiara została natychmiast hospitalizowana na oddziale intensywnej terapii RKBSMP, poinformował wydział śledczy w oświadczeniu.

Po ataku wszczęto sprawę karną na podstawie art. 111 części 2 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej „Umyślne wyrządzanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu”. Podejrzany został szybko zatrzymany, ale okazało się, że również został ranny, więc policja zabrała go do szpitala. Około godziny 4 nad ranem przyjechał tam syn rannego taksówkarza z kolegą. Weszli do gabinetu, w którym siedział podejrzany. Syn taksówkarza dwukrotnie dźgnął mężczyznę w klatkę piersiową, a kolega, który go śledził, strzelił już rannego podejrzanego cztery razy. W rezultacie 36-letni mężczyzna zmarł, a dwóch napastników zostało zatrzymanych przez policję.

Wszczęto postępowanie karne przeciwko synowi poszkodowanego taksówkarza i jego przyjacielowi na podstawie art. 105 części 2 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej „Zabójstwo przez grupę osób”. Śledczy zbierają teraz dowody i ustalają okoliczności incydentu.

Jak wcześniej informowaliśmy, mężczyzna zatrzymany przez policję za kolejne przestępstwo zmarł w wyniku ataku w szpitalu we Władykaukazie.


GaryP

2022-06-12, 21:09
Czy to ruskie szczepienie było?

Kopernik2080

2022-06-12, 21:46
marcino_zly napisał/a:

A na koniec po dawce ołowiu na dobranoc położył się usnął...
I śpi.
I nikt go nie obudzi.



Anestezjolodzy go nienawidzą! zasypianie za darmo, szybko, skutecznie i na zawsze

Bul_od_bytu

2022-06-12, 23:01
Chyba zdrowo kogoś wk***ił skoro zafundowali mu takiego overkilla przy policji.

sothis

2022-06-13, 02:08
Dobrego przyjaciela ma gość.

Zasysacz

2022-06-13, 02:23
A myślałem że mu ta milicja zapakuje ołowianego przyjaciela w czaszkę a ci jednak po ludzku o dziwo nie zabili to na pewno rosja???

bercisko

2022-06-13, 05:43
- k***a, Wasyla zasztyletowali i jeszcze z gnata trzy kulki dostał.
- Gdzie k***a?
- Na pogotowiu!

siwybis

2022-06-13, 14:41
W sumie to wszystko w porządku. Gość wyskoczył z nożem to go dojechali. Grzywna za zakłócanie porządku w szpitalu i do domu.

Wiewór

2022-06-19, 15:01
Nie obchodzi mnie co zaszło. Ważne ze z każdym martwym orkiem świat staje się lepszym miejscem