18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza klientka

CrazyEdek • 2020-09-24, 09:28
Na dobry początek dnia.


Hose88

2020-09-24, 14:56
eaz napisał/a:

Ale ty jesteś debil. Pewnie jak wchodzisz do marketu to patrzysz za sobą czy kamyk nie utkwił na drodze drzwi automatycznych.



Serio taki zjeb umysłowy z Ciebie? Wyłącz smartfona dzieciaku i włącz myślenie. Świat jest pełen niespodzianek i niebezpieczeństw i jeśli nie zaczniesz myśleć na krok do przodu, to skończysz 2 metry pod ziemią.

pie**olisz o jakimś kamyku w drzwiach zamiast wbić sobie do łba, że laska mogła po prostu jedną ręką przytrzymać drzwi i je zamknąć za sobą, zamiast puszczać samopas podczas silnego wiatru. Ja pie**olę, coraz głupsze te pokolenia i ludzie.

pinowak

2020-09-24, 16:43
Wina zarówno laski jak i tych co zrobili drzwi. Laska miala w dupie drzwi i puscila bo myslala ze same sie zamkna, a konstruktorzy ze nieprzewidzieli zajebistego wiatru, ktory je porwie. Jezeli budynek jest zrobiony w taki sposob, że wiatr smiga przy fasadzie to moze powinni zrobić drzwi otwierane do środka lub zrezygnować z drzwi szklanych bez ramki.

Strielok1

2020-09-24, 18:43
eaz napisał/a:

Ale ty jesteś debil. Pewnie jak wchodzisz do marketu to patrzysz za sobą czy kamyk nie utkwił na drodze drzwi automatycznych.
Jeszcze nikt cię dobrze nie wyr*chał, ale po "99" w nicku wnioskuje, że ja bym chciał. Gwarantuje że będziesz się chwiać.



Coś mi się wydaje że byś chciał ale nie masz kogo... stąd ta frustracja.

18kamel

2020-09-24, 22:58
wy tu piszecie ze laska nie przytrzymała, fakt h*jowa konstrukcja ale skojarzyło mi się to z ostatnia lekcja KIERUNKÓW jazdy samochodem pewnej żony, gdzie lewo to było ale od lewej reki w prawo, tu wiatr wiał wiatr z prawej a otworzyła skrzydło lewe no kur** mistrzostwo logiki, to jest jeden z dowodów że kobiet nie mogą mieć żadnej władzy bo nie potrafią przewidywać, większość sadoli też!

Jorge_Goebbels

2020-09-24, 23:27
Czy tylko u mnie to wygląda tak, że ze środka coś leci i wyk***ia w te drzwi?

Nexiv

2020-09-25, 09:24
Jorge_Goebbels napisał/a:

Czy tylko u mnie to wygląda tak, że ze środka coś leci i wyk***ia w te drzwi?



Odbicie światła po ścianie leci

Konstrukt_społeczny

2020-09-25, 09:29
Pralpunkt napisał/a:

Przed chwilą ktoś jej dupsko przeorał to tak chodzi



Nie, wtedy stawiałaby nogi jeszcze bardziej prostopadle względem siebie, jakby niosła między udami pieniek drewna i robiłaby mniejsze kroki.

woccow123

2020-09-25, 10:08
Art. 49 § 2 ust. 1 Ustawy Prawo Budowlane:
W miejscach często odwiedzanych zakazuje się montażu pseudoładnych gówien tego rodzaju.

polakwrocek

2020-09-25, 16:23
Kobieta nie jest winna...

Gdyby chciał wjechać ktoś z wózkiem , niepełnosprawny albo osoba starsza ? Każdy z nich musi najpierw podjąć specjalne środki aby uniknąć ucieczki drzwi ?
Nie
Projekt był ch*jowy , oraz wykonanie. Na takie miejsca kupuje się specjalne samo-domykacze które spowalniają drzwi przy domykaniu oraz przy otworzeniu powyżej 90 stopni. Tyle że kosztują więcej niż te półkowe z Castoramy.

LordVIP

2020-10-03, 00:13
Głupie babsko. Wiatr wieje, a ta głupia zamiast trzymać drzwi, to jeszcze je puszcza pod otwarciu. Mam nadzieję, że sfinansowała zakup nowych z własnej kieszeni.