18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza bania :)

Majaczy • 2014-10-16, 22:42
Kiedy jako dzieciak pierwszy raz dorwałeś się do alkoholu wyglądało to mniej więcej tak:pijaki:

Viperal

2014-10-17, 16:52
ch*j z tym dubbingiem, wstawka i tak ch*jowa. ;)

MadDave

2014-10-17, 17:18
@Carlos666 - nie wiem czy powodem do dumy jest wyznać że przesiedziałeś całe wakacje przed kompem, musisz prowadzić naprawdę baaaardzo bogate "życie towarzyskie"

cadaver1

2014-10-17, 18:26
h*joczita napisał/a:

dubbing w Simpsonach to jak kobieta z penisem :D tylko lektor



lektor to jest nasz polski cebulowy wkład w europę. nie znam kraju w którym byłby lektor w telewizji. spoko, nie każdy musi znać wszystkie języki świata, ale jeśli nie oglądałeś simpsonów w oryginale to rozumiesz jakieś 10% tego o co w tej kreskówce chodzi

hujoczita

2014-10-17, 18:29
Jab7kO napisał/a:

@Up
ch*j z lektorem. Ucz się angielskiego albo przynajmniej z napisami polskimi i próbuj nie zerkać co chwilę...



Jak na razie masz 13 piw, pytanie ilu jeszcze amatorów taniego zaczepnego posta nazbierasz :homer: , ale myślę że już i tak cię duma rozpiera :ok: . Dla twojej wiadomości znam angielski i najnowsze odcinki oglądam po angielsku, ale mam Polski Paszport i cenię pracę jaką jest przetłumaczenie tekstu tak, by był śmieszny dla Polskiego narodu, bo to co bawi Hamerykańców dla Nas może być nie do końca zrozumiałe. Powinieneś to wiedzieć o ile data urodzenia (1988) jest prawdziwa, chodź swoim postem wykazujesz poziom gimbazy :kupa:
Pozdro dla tych co oglądali serial na C+ i Fox Kids :piwo:

Jab7kO

2014-10-17, 18:41
@up
Z tego co widzę nie przyjąłeś tego na "klatę" tylko mażesz się właśnie jak wymieniony przez ciebie Gimbus. Wręczył bym Ci zdjęcie z maścią na ból dupy ale mi się nie chce. Jak już planujesz zgrywać zabawnego kozaka, to pierw polecam Ci czytać ze zrozumieniem, a potem komentować dalej. Nie pozdrawiam.

dicky_hopkins

2014-10-17, 19:16
Czekajcie, czekajcie. Dubbing jest zły, a jakoś w oryginale Bart czy Homer mają inne głosy. Dobrze zrobiony dubbing, z dobrze dobranymi głosami jest najlepszy. Niestety u nas jest dość na niskim poziomie.

sevenbrother

2014-10-17, 23:45
Polski dubbing był tak ch*jowy

Molibdenowy_Rysio

2014-10-18, 06:45
h*joczita napisał/a:

dubbing w Simpsonach to jak kobieta z penisem :D tylko lektor


tak k***a, lektor, a pozniej mu zarty trzeba tlumaczyc z anglielskiego. chcesz zdac ladnie mature z angielskiego to ogladaj filmz z napisami, masz marzenie jechac po tej maturze na zmzwak do anglii to ogladanie filmow z napisami ;p


ps. wk***iles mnie od rana w sobote, az hasla zapomnialem zebym mogl sobie popsioczyc.

Pawelmix1

2014-10-20, 01:47
wyciągnął dwie szuflady z jednej. fake.