18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HezroX

2010-12-17, 17:58
Ilhantius napisał/a:





Koleś w końcu z lechii :D



Gratulacje dla Ciebie, naprawdę brawo, kozak jesteś, dostajesz ode mnie piwo za tą wspaniałą myśl życiową, najeb się nim połóż w rowie i odpoczywaj. : )


No chemia to też z dotychczasowych odcinków mój najsłabszy punkt. Nigdy nie umiałem soli i kwasów, także NaCl bym nie rozkminił na pewno.. ale reszta byłaby w zasięgu. Pozdrawia koleś z Lechii.

Earth

2010-12-17, 18:38
@gordon_gekko

Mam takie samo zdanie, tylko wiesz tak sobie myślę:

Po ch*j mi wiedzieć czy glin jest metalem, kiedy jakiś pacan z kamerą mnie spyta o to w środku miasta.

Go...........ay

2010-12-17, 18:40
@Earth
żebyś tak jak oni nie robił z siebie idioty

Earth

2010-12-17, 18:59
No tak, może jesteś na tyle niedorozwiniety, że uczysz się takich rzeczy na pamięć, zamiast skorzystać z gotowego układu.


Go...........ay

2010-12-17, 19:07
cóż jestem na tyle niedorozwinięty :)

Earth

2010-12-17, 19:20
Nie pochlebiaj sobie, wokoło są na pewno głupsi.

Go...........ay

2010-12-17, 19:23
@Earth
dla ciebie piwo i ...
idę do kuchni coś opie**olić na ciepło :D

Matuch90

2010-12-17, 20:40
Przepraszam, ale nie Polaków, tylko głównie mieszkańców Gdańska ten cały program ośmiesza. Z tego co widzę, to wszystko się dzieje tam, lub ogólnie w trójmieście.

sakara87

2010-12-18, 01:21
Earth napisał/a:

No tak, może jesteś na tyle niedorozwiniety, że uczysz się takich rzeczy na pamięć, zamiast skorzystać z gotowego układu.



Wracaj do szkoły. Jasne po co sie uczyc? Jak mozna wszystko z gotowych układów skorzystac? Po co sie uczyc?

Matuch90 napisał/a:

Przepraszam, ale nie Polaków, tylko głównie mieszkańców Gdańska ten cały program ośmiesza. Z tego co widzę, to wszystko się dzieje tam, lub ogólnie w trójmieście.



Bo tylko w Gdansku czy trójmiescie sa tacy debile.

cyrkielek

2010-12-18, 09:01
Utwierdzam się w przekonaniu ze Dresy to zjeby :D .

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-12-18, 10:36
Wiedza niby podstawowa, a jakoś nie wykorzystuje tego ani w rozmowie,
Hmm... słuchaj stary fascynujące jest że woda to H2O.. , Ani nie jest mi potrzebna w codziennym życiu. Przy dzisiejszym dostępie do informacji jak będę miał problem z oznaczeniami detergentu, mam internet.
Zawsze jednak jak widzę, miło się dowartościowywać takimi programami :)

Ra...........og

2010-12-18, 10:47
XiksiksX, a ja znam ludzi których to fascynuje... :->

Darth Revan

2010-12-18, 11:30
@Xiksiksx, Cthulhu, HezroX

Jak czytam waszę komentarze to jest coraz bardziej przekonany, że to wy byliście "bohaterami" tego odcinka. Co to jest NaCl, H2O i reszta pytań to są podstawowe, elementarne rzeczy, który każdy, nawet największy debil powinien wiedzieć.
~XiksiksX jak Cię o coś przyszli teściowie zapytają na obiadku to też posłużysz się internetem??

BTW Zwycięzcami tego odcinka są ta laska od : "to co białe jest dobre" oraz koleś "od chloru.

Pozdrawiam kibiców Lechi

hubSSon

2010-12-18, 11:45
ale że on ich nie wyśmieje w twarz to naprawdę szacunek

Ra...........og

2010-12-18, 11:54
hubSSon napisał/a:

ale że on ich nie wyśmieje w twarz to naprawdę szacunek


Przyzwyczaił sie :)