18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piersi

Mi...........13 • 2012-12-23, 15:07
- Kochanie, czy wciąż odpowiada ci rozmiar moich piersi?
- Oczywiście. Zaczyna mnie jednak niepokoić ich długość.

BoomShakaLaka

2012-12-23, 15:16
W takie dni jak dzisiaj obwisłe cyce byłyby świetne, szalik jak znalazł.

Klamecki92

2012-12-23, 17:57
Aż nie wiem czy współczuć osobie która to wymyśliła czy w sumie nie wiem xD

marcin041990

2012-12-23, 21:28
kiedyś słyszałem taki
co nosi młoda kobieta między piersiami ?
krzyżyk
a co stara?
pępek

Qyyn.Nikol

2012-12-23, 22:24
Eee tam... Cycki w wersji "turystycznej" wcale nie są złe. Jak przeszkadzają to można je za plecy zarzucić i nieść jak worki z średniowczesnymi ziemniakami wykopanymi w stanie Kentucky przez zubożałego 63 i pół letniego rolnika, który 20 lat wcześniej zamordował swoją żonę, jak przyłapał ją na r*chańsku z rudym wygnańcem amiszowskiej społeczności z południowo-wschodniego Ontario,który został listonoszem i mimo swej nagannej przeszłości, opie**alał ziemniaki wykopane w stanie Kentucky przez...

Zarentha

2012-12-23, 23:10
@up Co k***a? Bierz pół...

MortiCRX

2012-12-24, 00:19
Qyyn.Nikol napisał/a:

Eee tam... Cycki w wersji "turystycznej" wcale nie są złe. Jak przeszkadzają to można je za plecy zarzucić i nieść jak worki z średniowczesnymi ziemniakami wykopanymi w stanie Kentucky przez zubożałego 63 i pół letniego rolnika, który 20 lat wcześniej zamordował swoją żonę, jak przyłapał ją na r*chańsku z rudym wygnańcem amiszowskiej społeczności z południowo-wschodniego Ontario,który został listonoszem i mimo swej nagannej przeszłości, opie**alał ziemniaki wykopane w stanie Kentucky przez...



Drogi autorze, to twój trzeci post na Sadistic.pl, racz na tej liczbie poprzestać.

Z góry dziękuję.