18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierścienia nie ma

~Beny • 2019-08-09, 10:45
Ale ciacho tez może być :swir:


Gwardek

2019-08-09, 17:17
Sam mam 2 koty, ale nie zesrajcie się już z tym, że typiara go głodzi. Akurat ta rasa, ma zachowania podobne do psów, potrafią aportować, reagują bardziej na imię i takie tam. Więc pewnie też taki kot w zabawie lubi podpie**olić smakołyki ze stołu, jak to robią psy dosyć często. Nie wygląda na wygłodzonego, po prostu Sfinksy są psychicznie dużo bardziej psami niż kotami :P

Angeusz

2019-08-09, 17:27
sereja3 napisał/a:

Co to k***a jest? Kot czy ratlerek jakiś? LGBT nawet do świata zwierząt zawitało.... ja pie**ole.



Pełniejsza nazwa to LGBT +. To chyba ten ' + ' właśnie. :-P

SZ...........GU

2019-08-09, 17:57
te sfinksy jak się głaszcze to jakbym się po mosznie rano drapał

Mors_Nigra

2019-08-09, 20:16
sereja3 napisał/a:

Co to k***a jest? Kot czy ratlerek jakiś? LGBT nawet do świata zwierząt zawitało.... ja pie**ole.



Niektórym to się wszystko z jednym kojarzy... powychodźcie w końcu z szafy sadolowe kryptopedauy, bo się już nudni robicie... takiej monotonii nawet Loaloa nie uprawia.

Nattttsjel

2019-08-09, 20:33
sereja3 napisał/a:

Co to k***a jest? Kot czy ratlerek jakiś? LGBT nawet do świata zwierząt zawitało.... ja pie**ole.



To jest niewychowane zwierzę niewychowanego zwierzęcia.

loda_szmato napisał/a:

Mam dwa zajebiste koty, nie wyobrażam sobie jak musiałyby być głodne, żeby rzucać się tak na JAKIEKOLWIEK jedzenie, a co dopiero CIASTO (którego koty normalnie nie tkną). Popie**olona szmata do utylizacji.



Tu nie chodzi o to, czy kot był wygłodniały czy nie. Niektóre koty bez wyraźnego wychowania będą sie tak zachowywać nawet jeśli jest nażarty to pojdzie, podpie**oli coś ze stołu, zrzyga się obok i będzie kraść dalej z blatu.

maddog77

2019-08-10, 10:10
k***a jaki Gollum :)