18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierre Dolle

~_Yarko_ • 2023-05-29, 19:03

Swojsko brzmiący kierowca :-P

~Velture

2023-05-29, 19:20
Heh. To jest właśnie mieć wiatr w oczy i ch*ja w dupie.

veeee

2023-05-29, 19:50
Myślał chłopina "po białym się wbijam" a tam zaraz za białym czarny jedzie i jak raz w martwy punkt trafia. Nie ufaj lusterkom czasem obróć głowę, Możesz się zdziwić i spostrzec niedostrzegalne... a tak na serio widać że pedał. W dupę się wj***ł z dużą praktyką.

nowynick

2023-05-29, 20:08
veeee napisał/a:

Myślał chłopina "po białym się wbijam" a tam zaraz za białym czarny jedzie i jak raz w martwy punkt trafia. Nie ufaj lusterkom czasem obróć głowę, Możesz się zdziwić i spostrzec niedostrzegalne... a tak na serio widać że pedał. W dupę się wj***ł z dużą praktyką.



Idź pan do dobrego okulisty jak widzisz maksymalnie jeden samochód w lusterku

Mariusz87

2023-05-29, 20:20
Wystarczyło depnąć hamulec

Quassar

2023-05-29, 20:21
nowynick napisał/a:

Idź pan do dobrego okulisty jak widzisz maksymalnie jeden samochód w lusterku



Kupił używane autko po kimś (bo wiadomo że na nowe nie stać) i on jeszcze nie wie że lusterko należy wyregulować do nowej osoby, aby poprawić kont widzenia do nowej osoby prowadzącej.

Cycu320

2023-05-29, 20:29
Quassar napisał/a:

Kupił używane autko po kimś (bo wiadomo że na nowe nie stać) i on jeszcze nie wie że lusterko należy wyregulować do nowej osoby, aby poprawić kont widzenia do nowej osoby prowadzącej.



Sam jesteś kont, a może cunt

:lol:

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-29, 20:44
Quassar napisał/a:

Kupił używane autko po kimś (bo wiadomo że na nowe nie stać) i on jeszcze nie wie że lusterko należy wyregulować do nowej osoby, aby poprawić kont widzenia do nowej osoby prowadzącej.



Ty podstawówki nie skończyłeś czy bomba po helu jeszcze nie zeszła?

xawery666

2023-05-29, 21:03
Jako pol zawodowy kierowca takich sytuacji widzę w ch*j i jeszcze trochę (zależy od ch*ja). Robić testy na IQ przy zdawaniu prawka i się problem w parę lat rozwiąże.

nowynick

2023-05-29, 21:09
xawery666 napisał/a:

Robić testy na IQ przy zdawaniu prawka i się problem w parę lat rozwiąże.



Tylko kto by te świeże bułki wtedy dostarczał?

ellsworth

2023-05-29, 21:17
Quassar napisał/a:

Kupił używane autko po kimś (bo wiadomo że na nowe nie stać) i on jeszcze nie wie że lusterko należy wyregulować do nowej osoby, aby poprawić kont widzenia do nowej osoby prowadzącej.



kont... Ja pie**olę, cytując "kamerzystę" z filmiku.

damian15snk

2023-05-29, 21:25
veeee napisał/a:

Myślał chłopina "po białym się wbijam" a tam zaraz za białym czarny jedzie i jak raz w martwy punkt trafia. Nie ufaj lusterkom czasem obróć głowę, Możesz się zdziwić i spostrzec niedostrzegalne... a tak na serio widać że pedał. W dupę się wj***ł z dużą praktyką.



Ty to prowadzenie auta ogarniasz widzę tylko z praktyki. Lusterka nie sprawdzą na bieżąco i wtedy wiesz co jest 5. Zwłaszcza jak mam kogoś za sobą to doglądam co 3-5 sekund. Później jedziesz za patalachem wyprzedzasz go a on nagle wyprzedza auto przed nim. Nigdy nie szkoda klaksonu na takich zjebow

Bul_od_bytu

2023-05-29, 21:33
Wyprzedzanie Pandą z włączoną klimą to nie jest prosty manewr :D Chyba tak się skupił na rozpędzaniu tego żużla, że zapomniał o obserwowaniu drogi z tyłu :D
Norma, że na trasie spogląda się co chwilę we wsteczne lusterko żeby nie przyj***ć w kogoś w takiej sytuacji.

Szary_Jeleń

2023-05-29, 21:48
Jakość jak nagrania z czasów cesarstwa rzymskiego.