18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierożek na wizji

GlassEdi • 2016-09-16, 19:36
Pobawiłbym się jej pierogiem i to z wielką chęcią. Mógłbym spijać jej mocz

Insaner

2016-09-17, 02:30
GlassEdi napisał/a:

@2xup. Panowie pie**olicie farmazony. Społeczność całego sadistica! Wzywam was, abyście zadali sobie bardzo ważne pytanie. Może odmieni wasze życie. Wyobrażcie sobie panowie, gdyby dała z własnej woli. Kusząc krótką spódniczką, długimi nogami, pięknym ciałem, oraz twarzą. Chwytając ręką wasze krocze i delikatnie masując... Odmówilibyście?



Boże, jak mnie to zawsze bawi gdy jakiś 20 latek sypie takimi tekstami :lol:


PonySona napisał/a:

Podoba mi się że pojawia się jeszcze zażenowanie na twarzach tych francuzów w takich okazjach, świadczy to że ten kraj jeszcze nie zidiociał doszczętnie.



Tak, oczywiście operator kamery nie był przygotowany na frontalne ujęcie przy przekładaniu nóg i po zakończeniu ruchu znowu zupełnym przypadkiem mieli drugą kamerę ustawioną już na teatralnie zdziwionych twarzach na widowni. Jasne, że to nie przypadek, a widownia o wszystkim wiedziała. Jak widać są ludzie, którzy jeszcze wierzą w telewizyjne szopki.. które swoją rolę spełniają, bo oglądalność i rozpoznawalność programu .. rośnie.

pkh

2016-09-17, 03:44
Wszystko ustawione a pinda chce się wybić pokazując szparę, bo nic innego nie ma do zaoferowania.

Nazis

2016-09-17, 08:40
kolega pyta o imię tej pani, ew. o link do kartoteki :D

jbone

2016-09-17, 14:51
nie lubię zarośniętych cip

mazga50

2016-09-17, 19:35
TB303 napisał/a:

Wygląda jak tania dz**ka z burdelu... fuj, k***a.



w dodatku stara rura...