18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdu pierdu o życiu pozagrobowym

józekdeluxe • 2017-04-12, 12:34


W wolnym tłumaczeniu:

Cytat:


Zawsze pragnęłam aby mój Bobby przemówił do mnie z zaświatów i dał znać, że z nim wszystko w porządku. Ale nie spodziewałam się, że zrobi to w ten sposób.
Widzicie, wydaje mi się, że duch mojego Bobbyego jest uwięziony wewnątrz mnie i rozpaczliwie próbuje wydostać się na zewnątrz.
To trochę osobiste, więc spróbuję powiedzieć to tak delikatnie, jak to tylko możliwe.
Cierpię na okropne wzdęcia i kiedy uwalniam gazy, jest to dla mnie wielka ulga.
Pewnego dnia korzystając z toalety publicznej w "John Lewis" uwolniłam gazy i mogę przysiąc, że usłyszałam ciche słowa "Pomóż miii!" brzmiące nieco jak głos mojego Bobbyego.
Teraz jestem przekonana, że on znajduje się we mnie i prosi o uwolnienie. Z przerażenia boję się puszczać wiatry.



:homer:

Sabajone

2017-04-12, 12:49
I ty to łykasz? To jak Fakt albo Super Expres. Siedzi 10 łbów i kmini co bu tu poj***nego wykminić a potem znajdują jakiegoś frajera który za kilka stówek da sobie zrobić zdjęcie i podpisze zgodę na publikowanie wizerunku. Jak się im usra to napiszą że motylki w brzuszku twojej dziewczyny po pierwszej randce tak mocno łopotały skrzydełkami że dostała wrzodów i to było powodem rozstania... :roll:

nowynick

2017-04-12, 13:01
To musi być ten słynny LGBTowski Two-spirit

Zadi_

2017-04-12, 13:16
Chodzi o psa?

Dopeboy

2017-04-12, 14:15
Efekt grawitacji. Tak długo nosiła go w sercu, że spadł do jelita.

~Velture

2017-04-12, 17:46
Dobrze, że nie jadła dużo grochówki bo by jeszcze znalazła resztę swojej rodziny.

Dopeboy

2017-04-12, 19:52
@up Co jeden to lepszy poliglota hah mogłeś uniknąć powtórzenia w drugim zdaniu na milion sposobów ale widocznie masz ograniczony zasób słownictwa.

TB303

2017-04-12, 20:06
Dopeboy napisał/a:

@up Co jeden to lepszy poliglota hah mogłeś uniknąć powtórzenia w drugim zdaniu na milion sposobów ale widocznie masz ograniczony zasób słownictwa.


Oh, przepraszam panie za taki karygodny błąd, który całkowicie zmienił znaczenie mego prostego zdania. Chętnie zawezmę nauk językowych od tak światłego, elokwentnego człowieka, jakim pan zaiste jest.

Dopeboy

2017-04-12, 20:37
TB303 napisał/a:


Oh, przepraszam panie za taki karygodny błąd, który całkowicie zmienił znaczenie mego prostego zdania. Chętnie zawezmę nauk językowych od tak światłego, elokwentnego człowieka, jakim pan zaiste jest.



Jeśli jesteś biały to nie musisz mówić mi per pan.

elfis

2017-04-12, 20:38
TB303 napisał/a:


Oh, przepraszam panie za taki karygodny błąd, który całkowicie zmienił znaczenie mego prostego zdania. Chętnie zawezmę nauk językowych od tak światłego, elokwentnego człowieka, jakim pan zaiste jest.



używając średniowiecznego, Sienkiewiczowskiego języka, chcesz w ten sposób podkreślić zasób swojego bogatego słownictwa, czy też się ośmieszyć,
niestety nie kumam o co k***a chodzi / tak, bluzgając utożsamiam się z gimbazą/

józekdeluxe

2017-04-12, 20:51
elfis napisał/a:

juzek.....
pisz po polsku albo .....rdalaj
a następny tekst napisz gdy ty będziesz pozaświatem
lub chociaż w kosmosie



Przetłumaczyłem jak umiałem, a co ci nie pasuje?

Aw3s0m3

2017-04-13, 13:43
@elfis

Wyjmij w końcu tego kija z dupy, wszystko jest w porządku i z tłumaczeniem i z tematem. Chciałeś zabłysnąć a ch*ja wyszło, idz lepiej na kwejku szukać kolegów.

pi...........ja

2017-04-13, 21:54
Biedny Bobby. Chciał opętać gorącą laskę a wylądował tu i jeszcze nie chce go uwolnić :-(

kapelan_szturmowy

2017-04-13, 22:19
Ja dziś uwolniłem tyle demonów i zbłąkanych dusz, że musiałem użyć odświeżacza zapachów w samochodzie.

Cyrk

2017-04-13, 23:08
To ja mam tak rano po ostrym chlaniu. Takiego szatana mam w sobie że cały blednę jak sobie o nim pomyślę. A potem go uwalniam i czuję jakbym dostąpił zbawienia...