18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolony chuj ze Szczecina

~Sunday • 2023-12-22, 18:01

Reakcje bezcenne :-D

korowiow777

2023-12-22, 23:47
dobra, jeżdżę tamtędy codziennie. Ten ch*j z mietka był na głównej (al. jana pawła II) ale ze wzgledu na niedoj***nie mózgowe przepuscił drugiego niedojeba jadącego z podporządkowanej (niedziałkowskiego) a po prawej główna jechał normals i stało sie to co się stało. Szkoda że tylko jeden pojeb poniesie konsekwencje.

blackburn

2023-12-23, 00:14
Ameby w akcji, droga z pierwszeństwem, jeden debil się zatrzymuje, drugi kretyn myśli że ktoś go wpuszcza i wpie**ala się na cwaniaka a tu zdz**ko bo ktoś jedzie jak Bóg przykazał i niespodzianka. Jednemu zabrać prawko za wymuszenie pierwszeństwa, drugiemu debilowi zabrać za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym

Siriuz

2023-12-23, 00:40
Wy dwaj wyżej serio uważacie, że samochody z prostopadłej powinny czekać aż korek się skończy żeby przejechać?

korowiow777

2023-12-23, 13:12
Siriuz napisał/a:

Wy dwaj wyżej serio uważacie, że samochody z prostopadłej powinny czekać aż korek się skończy żeby przejechać?



Nie, uwazamy że ma prawo wpie**alać się jak chce na skrzyzowanie i wymuszać pierwszeństwo.

KremufkowyPotwor

2023-12-23, 14:41
psotny_fiutek napisał/a:

Żadnych znaków nie widzę, czyli skrzyżowanie równorzędne a więc " Zasady mówiące o regule prawej ręki oznaczają, że na tego rodzaju skrzyżowaniu, pierwszeństwo ma osoba nadjeżdżająca z prawej strony. "
Czyli mamy w tym przypadku 3 motok***y.
Pierwsza w starym srebrnym Seacie po prawej (Czemu ten ch*j nie jedzie ?)
Druga w Skodzinie z lewej strony (Czemu ten ch*j jedzie ? Jak pierwszeństwo ma Seat a następnie Mercedes)
Trzecia w pędzącym ch*j wie czym ((Czemu ten ch*j jedzie ? jak pierwszeństwo ma Seat)
Króciutko - Na jednym skrzyżowaniu spotkało sie trzech idiotów i Mercedes.



Nie wiem jak to wygląda procentowo ale patrząc na to jak jeżdżą ludzie u mnie w mieście, to praktycznie nikt nie ogarnia skrzyżowań równorzędnych. Podobnie jak nikt nie ogarnia jak milicja kieruje ruchem

Aleo

2023-12-23, 18:04
Powiem to raz żeby wyjaśnić wszystkich ekspertów - tam nikt nikogo uprzejmie nie przepuszcza. Jest korek i kierowca Mercedesa prawidłowo zatrzymuje się przed skrzyżowaniem ponieważ nie ma prawa na nie wjechać bo nie ma jak z niego zjechać (widać kolejny stojący samochód na drodze za skrzyżowaniem). I w tej sytuacji wjeżdża sobie pan z lewej nie upewniając się że na drugim pasie nikt nie jedzie - wina jest tylko i wyłącznie jego. Wszyscy którzy tak ładnie tutaj pisali inne pierdy niech lepiej oddadzą prawo jazdy zanim kogoś zabiją.

Hwhahabaa

2023-12-23, 19:13
Kierownik seata wj***ł ich na minę. Zatrzymał się skoda rider myśli ch*j debil mnie puszcza mercedes zgodnie z planem
A skoda ma wydatki bo wymusił

ellsworth

2023-12-24, 10:24
Już za samo wyprzedzanie w okolicy przejścia dla pieszych powinien stracić prawo jazdy. Cała reszta to przy tym pikuś.