18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolnięta baba z kaliningradu...

Halman • 2022-11-19, 08:06

też sie zatrzymał tylko trochę dalej... :szydera:

gownozdupy

2022-11-19, 12:01
Nic się nie stało, proszę kontynuować jazdę.

opółnocyuciebie

2022-11-19, 14:34
winny jest ten w srebrnym aucie, który się zatrzymał

radek225

2022-11-19, 15:11
Dracula napisał/a:

Chyba wleziesz
Co do zapisu wideo, jednego kacapskiego gówna mniej.
I nie rozmieszajcie mnie, bo będę największym sadolem na Sadolu.



Właśnie JAK JUŻ WLEZIESZ. Bo rozejrzeć się rozjerzała, zanim weszła, ale jak już lazła to patrzyła się przed siebie. Jakby głowa chodziła prosto-lewo, prosto-lewo to by zauważyła nadjeżdżający samochód, który postanowił zaparkować w jej dupie. Widzę, że jak idziesz to może nie zakładasz kaptura i gapisz się w telefon, ale idąc z tą babką polecielibyście, jak kręgle do przodu.

Juzwa

2022-11-19, 15:28
Wasze pobożne życzenia, że winny jest pieszy, skończą się w sądzie, gdy zabijesz pieszego na przejściu. Zapis wideo pokazuje tutaj, że winien prawdopodobnie śmierci tej kobiety jest tylko i wyłącznie kierujący, który ją jebnął. Prawo jest prawem i tego nie zmieni pie**olenie w sieci na głupawych portalach. Jak dostaniesz 8 lat pierdla to się k***a mocno i długo będziesz zastanawiał czy warto było zapie**alać i nie zauważyć pieszego, zatrzymanego samochodu przepuszczającego pieszego na PRZEJŚCIU dla pieszych i w ogóle przejścia z sygnalizacją świetlną, oświetlonego jak plan filmowy i widocznego z k***a kilkuset metrów! Jeździjcie jak poj***ni, zabijajcie ludzi na pasach, ch*j wam w oczodół. Świat zza krat musi wyglądać ciekawie.

Siriuz

2022-11-19, 16:02
Juzwa napisał/a:

Wasze pobożne życzenia, że winny jest pieszy, skończą się w sądzie, gdy zabijesz pieszego na przejściu. Zapis wideo pokazuje tutaj, że winien prawdopodobnie śmierci tej kobiety jest tylko i wyłącznie kierujący, który ją jebnął. Prawo jest prawem i tego nie zmieni pie**olenie w sieci na głupawych portalach. Jak dostaniesz 8 lat pierdla to się k***a mocno i długo będziesz zastanawiał czy warto było zapie**alać i nie zauważyć pieszego, zatrzymanego samochodu przepuszczającego pieszego na PRZEJŚCIU dla pieszych i w ogóle przejścia z sygnalizacją świetlną, oświetlonego jak plan filmowy i widocznego z k***a kilkuset metrów! Jeździjcie jak poj***ni, zabijajcie ludzi na pasach, ch*j wam w oczodół. Świat zza krat musi wyglądać ciekawie.



Ja pie**ole, jaki służbista. Pewnie też byś był pierwszym, który wydawał by żydów Niemcom "bo takie jest prawo".
Z kretynizmem w prawie trzeba walczyć.

Xevik20

2022-11-19, 19:18
1 zapie**ala jak szalony, a 2 przechodzi i się nie rozgląda. Selekcja naturalna k***a wchodzę na ulice to mam oczy dookoła głowy, a nawet jedno w dupie.

to...........10

2022-11-19, 21:31
Xevik20 napisał/a:

mam oczy dookoła głowy, a nawet jedno w dupie



Oczywiście, przecież nigdy nie wiadomo, czy z tyłu ch*jnogista nie nadjedzie! :D

kokos_123

2022-11-20, 03:58
Dracula napisał/a:

Chyba wleziesz
Co do zapisu wideo, jednego kacapskiego gówna mniej.
I nie rozmieszajcie mnie, bo będę największym sadolem na Sadolu.



Masz podejść do krawędzi jezdni i się zatrzymać.
Masz się rozglądnąć w obu kierunkach zanim wejdziesz i każdorazowo w kierunku jazdy każdego pasa na który zamierzasz wejść .
Czyli Lewo-Prawo-Lewo (i jak możesz wejść to wchodzisz)
Dalej jak już idziesz, powinieneś każdorazowo patrzysz się w kierunku jazdy każdego pasa na który zamierzasz wejść
I tak aż dojdziesz do końca.
Idziesz równym krokiem, nie zwalniając, nie przyśpieszając, najkrótsza drogą.

Tu jest pies pogrzebany.
Wcześniej dzieci były uczone aby patrzeć tylko Lewo-Prawo-Lewo i jazda
Mnie już uczyli Lewo-Prawo-Lewo i jeszcze raz prawo na środku. (zakładali jezdnię dwukierunkową z jednym pasem ruchu w każda stronę)
A powinni uczyć Lewo-Prawo-Lewo i każdorazowo w kierunku jazdy pasa na który wchodzić.