18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolnął kacapską dziewczynkę ....

~McSadol • 2023-05-21, 20:54
i zniszczył przepiękną infrastrukturę ruskiego pie**olnika ..


ellsworth

2023-05-22, 20:21
Ja pie**olę, on w ogóle ma hamulce w tym złomie, czy zawsze zatrzymuje go na przeszkodzie??

Geraldinio

2023-05-22, 21:16
Quba23 napisał/a:

Ileż tu ukrolubców , (...)



Bo to cywilizowana Polska, a nie zapijaczona dzicz i kraj 4 świata. Abramsy, Himarsy i F16 skutecznie na dziesiątki lat wybiją wam z głowy hitlerowsko stalinowskie metody.

W Norymberdze już grzeje się dla was miejsce.

Siriuz

2023-05-22, 21:28
Geraldinio napisał/a:

Bo to cywilizowana Polska, a nie zapijaczona dzicz i kraj 4 świata. Abramsy, Himarsy i F16 skutecznie na dziesiątki lat wybiją wam z głowy hitlerowsko stalinowskie metody.
W Norymberdze już grzeje się dla was miejsce.



Stary, nie wiem czy zauważyłeś, ale ludzie już zaczynają kojarzyć, że pod hasełkami o antyfaszyzmie kitracie organizacje faszystowskie typu Antifa i że generalnie wszystko co wychodzi z Waszych jadaczek trzeba odczytywać dokładnie odwrotnie :)

Geraldinio

2023-05-22, 22:09
Siriuz napisał/a:

Stary, nie wiem czy zauważyłeś, ale ludzie już zaczynają kojarzyć, że pod hasełkami o antyfaszyzmie kitracie organizacje faszystowskie typu Antifa i że generalnie wszystko co wychodzi z Waszych jadaczek trzeba odczytywać dokładnie odwrotnie



Nie do końca zrozumiałem ten nacjonalistyczny bełkot, popraw mnie jeśli się mylę: Antifa przejmuje władzę nad całym demokratycznym światem i dlatego rosja robi dobrze mordując setki tysięcy, a potem będzie dobrze, jeśli wymorduje kolejne miliony w całej Europie? Czy mamy się poddać, niech podbiją cały świat, będzie wspaniały ruski mir!
Przyznaj się, jako skrajnie ekstremistyczny prawak boisz się zarazić gejostwem (jak covidem) gdy takiemu przez przypadek podasz rękę na ulicy? a może masz jakieś ukryte pragnienia i wypierasz to ze świadomości?

Zawsze mnie ciekawiło, co siedzi w głowach faszystów zwalczających LGBT, a potem byli przyłapywani na uciekaniu z burdelu dla gejów :D

Siriuz

2023-05-22, 23:35
Geraldinio napisał/a:

Nie do końca zrozumiałem ten nacjonalistyczny bełkot, popraw mnie jeśli się mylę: Antifa przejmuje władzę nad całym demokratycznym światem i dlatego rosja robi dobrze mordując setki tysięcy, a potem będzie dobrze, jeśli wymorduje kolejne miliony w całej Europie? Czy mamy się poddać, niech podbiją cały świat, będzie wspaniały ruski mir!
Przyznaj się, jako skrajnie ekstremistyczny prawak boisz się zarazić gejostwem (jak covidem) gdy takiemu przez przypadek podasz rękę na ulicy? a może masz jakieś ukryte pragnienia i wypierasz to ze świadomości?
Zawsze mnie ciekawiło, co siedzi w głowach faszystów zwalczających LGBT, a potem byli przyłapywani na uciekaniu z burdelu dla gejów



Aha, w jakiej propagandowej gazetce wyczytałeś o tych setkach pomordowanych przez Rosjan? Ja powiem, że to NATO wraz z autorytarnym reżimem Zelenskiego mordują setki tysięcy ludzi a potem jak będzie dobrze to wymorduje kolejne miliony w całej Rosji. Mamy się poddać, niech podbiją cały świat i będziemy mieli wspaniały covidowy mir? I kto ma rację? Czyja propaganda lepsza?
Dają Ci gówno do jedzenia, a Ty je łykasz jak cukierki, nie dziwi mnie zatem wcale, że tak zajadle bronisz LPGQT... marzą Ci się związki z nieletnimi transami?