18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolić karetkę

Kriski • 2023-04-24, 14:26
Pal sześć czyjeś życie i zdrowie, mój protest jest ważniejszy.


Z drugiej strony, to u niemców, dobrze im tak.

Antypolak666

2023-04-24, 20:59
Samochodziarze to największe kaleki umysłowe. A to tylko jeden z wielu przykładów. A w cebulandii to juz skale wyj***ło z tymi debilami.

OdbytBiskupa

2023-04-24, 22:11
Te protesty wzbudzają tyle hejtu u zwykłych ludzi, że zaraz problem sam się rozwiąże. Jak policja będzie musiała chronić protestujących przez przemocą ze strony normalnych ludzi, to dadzą sobie spokój.

Antypolak666 napisał/a:

Samochodziarze to największe kaleki umysłowe. A to tylko jeden z wielu przykładów. A w cebulandii to juz skale wyj***ło z tymi debilami.


Ale pie**olisz. Spróbuj w Polsce dostać się z pierwszej lepszej pipidówy do dużego miasta bez samochodu. I wyobraź sobie, że dla wielu auto to kwestia być, albo nie być. Albo jeździsz samochodem do uczciwej pracy, albo wegetujesz na socjalu na jakimś zadupiu.

Nilfgardczyk

2023-04-25, 00:10
Może ktoś podrzucić kompilacje z odrywania siłą ich od asfaltu? Pamiętam terrorystę co przykleił się klejem przemysłowym i trzeba byłu mu łapię upie**olić.

kryptonowa_laska

2023-04-25, 07:19
OdbytBiskupa napisał/a:

Te protesty wzbudzają tyle hejtu u zwykłych ludzi, że zaraz problem sam się rozwiąże. Jak policja będzie musiała chronić protestujących przez przemocą ze strony normalnych ludzi, to dadzą sobie spokój.
Ale pie**olisz. Spróbuj w Polsce dostać się z pierwszej lepszej pipidówy do dużego miasta bez samochodu. I wyobraź sobie, że dla wielu auto to kwestia być, albo nie być. Albo jeździsz samochodem do uczciwej pracy, albo wegetujesz na socjalu na jakimś zadupiu.



Dokładnie. 10 lat temu było sporo autobusów i przynajmniej jeden czynny przystanek w każdej pipidówie, ale teraz to wożą nimi chyba już tylko dzieciaki do szkół. Większość tych połączeń zlikwidowano, bo gminom się to nie opłacało (mało ludzi korzysta, wolą mieć samochody). Np. moja gmina zmieniła autobusy Solarisa na mini-busy 12 osobowe, bo więcej w osób nimi nie jeździło. Bywały często dni takie, że cały dzień sam kierowca się woził po całej gminie nawet, gdy przejazdy były całkowicie za darmo.

yankers

2023-04-25, 07:46
Rafao napisał/a:

Patrzcie na to:



Przywykłem do takiego czegoś. Sam dostałem 3 lata temu mandat od psa, będąc kierowcą w ZRM.
Co zrobiłem? Będąc na środku osiedla, o 3 w nocy żeby nie napie**alać ludziom po oknach stroboskopami, wyłączyłem oświetlenie. Psy też były wtedy wzywane, tak jak i straż, bo trzeba było wyłamywać zamek. Na koniec ch*j dopatrzył się że stoję na zakazie i mam wyłączone sygnały świetlne i dźwiękowe, więc prawo obowiązuje mnie normalnie.
Nie interesowało go że mieliśmy zapakowane pacjentkę z podejrzeniem zawału (z tego co pamiętam to faktycznie miała zawał) i musimy ją jak najszybciej przetransportować.
Mandacik musi być.

Im się nie da wytłumaczyć że zawsze celem nadrzędnym powinno być ludzkie życie.
A słowa "służyć i pomagać" rozumieją przez służenie górze i pomaganie sobie samym poprzez branie w łapę.

Exclip

2023-04-25, 09:06
Antypolak666 napisał/a:

Samochodziarze to największe kaleki umysłowe. A to tylko jeden z wielu przykładów. A w cebulandii to juz skale wyj***ło z tymi debilami.



Antymózg555

gogelgogel

2023-04-26, 09:32
Popatrzyłem na znaki i myślę: "A to u niemców to j***ć ich, zasłużyli sobie." a potem widzę podpis pod filmem :)