18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pierdolę nie gram :D

solteck • 2012-08-03, 22:12
aż sędzia zaczął straszyć dyskwalifikacją :d

zonk

2012-08-04, 08:52
Trzeba przyznać że strasznie cwani są, najpierw od małego ćwiczą, a do tego kombinują jak by tu wynik ustawić po ich myśli.

T-Will

2012-08-04, 08:56
Powinni je obrzucić gównem ci co kupili bilet na te "przedstawienie" żółtych szmat.

MaestroRCS

2012-08-04, 09:00
Idiotki... Takie wałki można sobie robić w jakichś popierdółkowatych azjatyckich mistrzostwach, a nie na międzynarodowej imprezie, gdzie wszelkie próby oszustwa lub dopingu są surowo karane...

konto_dla_ciebie

2012-08-04, 09:22
Nie wiem gdzie tutaj widzicie 'oszustwa'. k***a, to się nazywa strategia...

Pa...........an

2012-08-04, 10:09
Ale żałosne k***iska. W sporcie chodzi o to, żeby wygrać, a jak te skośnookie szkapy nie czują się na siłach i w tym celu muszą kombinować to po ch*ja startowały w turnieju?

By ich k***a Godzilla wpie**oliła ...

uladrakula

2012-08-04, 10:43
Wrócą do domu i je zamkną w obozie pracy

Kernack

2012-08-04, 11:12
Z tego artykułu który tam jest podany wyżej Chinki mialyby grać z Chinkami gdyby wygrali. W 2011 roku takie starcia skończyły się walkowerem którejś z par (20 ileś przypadków). Jakoś nie dziwi mnie to, że tak robią. Gdybym mieszkał w takim państwie które "myśli za mnie" i bał się o życie swoje i rodziny też tak bym postąpił. Pomijając to (być może się pomyliłem bo mi się czytać tego dokładnie nie chciało) taki system jaki jest tam zastosowany to czysta strategia, później grasz ze słabszym. Fair Play, bitch please.. mam szansę dojść do finału i zgarnąć kasę to to robię. Niestety to starożytna Grecja nie jest, a kasa pewnie tez mała nie jest :)

Kakushkin

2012-08-04, 12:48
@Pan kapitan:
Godzilla trochę nie ten kraj, ale przyznaję rację ;)

xon123x

2012-08-04, 13:14
@ProVVe
starożytnej gracji naucz się najpierw pisać później się wypowiadaj.

ProVVe

2012-08-04, 19:41
szwagier9 napisał/a:

^ A co to niby jest ? Znawca sportu k***a. Jedyny sport jaki znasz to "keyboarding" przed monitorem



Jeżeli plułeś sie w moim kierunku to lepiej zapie**alaj z powrotem do gimbazy i ucz sie co było kiedys na olimpiadzie. Nie mam zamiaru tobie mówić jakie sporty uprawiam bo dla Ciebie badcwe*stwo juz jest sportem wiec i pewnie spacery po parku również... Jakby co od bratanka mofę ci odsprzedać pare książek...

sz...........r9

2012-08-04, 20:02
ProVVe napisał/a:



Jeżeli plułeś sie w moim kierunku to lepiej zapie**alaj z powrotem do gimbazy i ucz sie co było kiedys na olimpiadzie. Nie mam zamiaru tobie mówić jakie sporty uprawiam bo dla Ciebie badcwe*stwo juz jest sportem wiec i pewnie spacery po parku również... Jakby co od bratanka mofę ci odsprzedać pare książek...



Oj komuś gul skoczył :) pozdrawiam

ProVVe

2012-08-05, 16:36
xon123x napisał/a:

@ProVVe
starożytnej gracji naucz się najpierw pisać później się wypowiadaj.




Czepiasz sie literówki pijanego człowieka, pozdro600

Asteroth

2012-08-05, 17:31
Plucie pluciem, ale wlasnie przez takich zasranco jak te Azjatki idea sportu i olimpiad idzie w kibel