18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

''Pierdolę białe kraje'' Murzyni w Anglii

Patriotyczny • 2015-02-06, 22:03
Jak widać Europejska ''tolerancja'' zdała egzamin, ponieważ w takim Kongo, albo RPA itp. gdyby biali rzucali takie same wyzwiska do Murzynów jak Murzyni w Anglii do białych, to z pewnością skończyliby w szpitalu.

An...........or

2015-02-06, 22:37
A niech ich zeżrą, mają to na własne życzenie.
Kij w dupę tym flegmatycznym śmierdzielom.
Jeśli jest ktoś gorszy w europie od niemców, to właśnie oni.

mygyry

2015-02-06, 22:55
Kiedyś ta cała pro tolerancje jebnie z impetem i łuną na horyzoncie

PaniczDrozder

2015-02-06, 23:09
ja pie**ole murzyny z wysp mają najgorszy akcent, no krew z uszu się leje, nawet rednecki przyjemniej brzmią

irzu26

2015-02-06, 23:18
masz pojecie o RPA??


Ra...........py

2015-02-07, 04:01
Jak dobrze że u nas te gówno to taki mały odsetek. Gdybyśmy mieli normalnych rządzących a nie komunistyczne j***ne ch*jowe sp***olone złodziejskie lewackie sk***iałe dz**karskie k***y to dałoby się u nas normalnie żyć.

okamilsven

2015-02-07, 11:56
Abswlg greblog noblgfg unbfg dsssiidjfhhgf ?

Jak nie rozumiesz co mówię, to jesteś j***ny rasista i do pierdla z tobą !!!!!

Zachód już przepadł chyba że będzie jakaś rewolucja i cały ten kolorowy elektorat wraz z nimi pójdzie do krajów które tak kochają, wtedy się dowiedzą co oni myslą o ich multikulti.

u22

2015-02-07, 14:24
szkoda wam angolów , farncuzów itd ? bo mi nie :) co było w czasie 2 wojny swiatowej i po kazdy pamietal
teraz karta sie odwraca :)

Dżezus_Chryptus

2015-02-07, 16:17
Ja wam powiem jak jest.
Tak jest że odkąd murzyn jest prezydentem USA to ta cała j***na poprawność dostała wiatru w żagle. Tym bardziej, że ta małpa wstawiła się za paru czaruchów którzy dostali kulkę, bo sobie na to zasłużyli, a on się utożsamiał z tymi bandytami. Ludzie nie tylko kupują medialną papkę, ale się boją cokolwiek zrobić bo CZARNY JEST PREZYDENTEM. I to gówno absorbuje cały świat. Ale powiadam wam. Nadejdzie dzień, że murzyn przegra wybory. Że prezydentem zostanie biały pewnego dnia. I to taki biały, który kiedyś nazwany był rasistą. Który wyraźnie rozumie jak to wszystko teraz działa. I czarni zapłaczą. A ci, których tak ochoczo nazywano rasistami, bo nie ustępowali czarnym miejsca w kolejce staną się prawdziwymi rasistami. Oczami wyobraźni, przez pryzmat marzeń widzę dzień, w którym na amerykańskich ulicach dokona się czarna rzeź i przeleje czarna krew, a prezydent nie kiwnie palcem. A świat zaabsorbuje.
Dziękuję.

veno

2015-02-07, 16:29
u mnie w mieście z kolegą, jak widzimy murzyna to zawsze wyzywamy profilaktycznie żeby nie osiedli na stałe sk***enseny

blacov

2015-02-07, 16:32
To jest kara dla angolow za ich dwulicowosc i zaklamanie. Zygac sie chce od ich tego falszywego "you alright?". Zamiast od poczatku tepic to jak na wschodzie Europy to przyzwyczaili kolorowych do tego ze moga po nich pojechac a oni i tak nic nie zrobia. Angole zamiast trzymac sie z Polakami itd to sobie proboja odbijac na nas i zrazaja ludzi ze wschodniej czesci kontynentu a w konsekwencji doprowadzi to do tego, ze pare lat w niektorych miastach w UK beda przemykac pomiedzy ciapatymi, murzynami a Polakami jak jakies szczury.

Falsum

2015-02-07, 17:21
Permisywizm i ateizm...
A wystarczyło dostosować się do przyjętych tam norm...
Z resztą, jest chyba całkiem intuicyjne, że gość wchodzący do nie swojego domu, przyjmuje zasady ustalone przez gospodarza (tak zachowują się ludzie prawi).
Gdzie leży przyczyna tego, że czarnoskórzy mają z tym tak wielki problem?
[wiadomka, że znajdą się też chlubne przykłady; jednak z reguły - jest jak jest...]