18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękny ziomek

led_deamon • 2017-05-20, 21:00
Przeglądasz sobie przypadkiem fotki z Lublin Tatto Days 2017.... :glowawmur:




Było też łykanie miecza na scenie :blowjob:


ho...........zo

2017-05-22, 06:06
Mam nadzieję, że dostaną aids i zespół downa od tych pedalskich tatuaży.

Nikczemny_Płód

2017-05-22, 10:09
Nutzz napisał/a:

Ten gość zapewne mógłby kupić w butach połowę Was tutaj pie**olących. Po pierwsze, takie modyfikacje kosztują pierdyliard, Wy bando nieświadomych świata cebul. Po drugie, jeśli ktoś decyduje się by tak się oszpecić, to może sobie na to pozwolić. I znaczy to, że albo może pracować zdalnie, albo jest ekspertem. A na rynku ekspertów ludzie mają wyj***ne na to jak wyglądacie, bo liczą się skillsy.

Pozdro ch*j Wam w dupę.



Czyli dla ciebie to, że ktoś jest poj***ne nie ma znaczenia ważne, że ma kase.




Ogólnie oglądam tego typu twory, czarne poniedziałki, degeneratów w więzieniach co psom ucinają łapy bez powodu, grodzkiego w telewizji, mężczyzn w ciązy, feministki, wyborców platformy, nowoczesną, tranzystory, marsze LGBT i zastanawiam się dokąd ten świat zmierza.

I czasem dochodze do wniosku, że to co się dzieje w UE obecnie, czyli eksterminacja białej rasy (możliwe, że tylko częsciowa) jest zjawiskiem, które ma przywrócić normalny cykl oczyszczania rasy z osobników zdegenerowanych. Bez wątpienia w wysoko rozwiniętych społeczeństwach taki cykl został zaburzony, przez leki oraz tfu - tolerancje.

Przecież to co się k***a dzieje to jakiś absurd. Baby z gołymi cyckami latające po ulicach, krzyczące, że są szmatami bo mogą...


Ja pie**ole :roll:

waloos

2017-05-22, 11:25
Następni debile którzy myślą, że babka na serio "połyka miecz"

Dla rozwiania waszych wątpliwości, to jest specjalny miecz który działa jak pałka teleskopowa. Składa się pod wpływam nacisku. Owszem, trzeba się nauczyć jak ułożyć język i gardło ale niczego się nie połyka.

Choć chapać dzidę i tak pewnie potrafi lepiej niż standardowa lambardziara. :D

Eleir

2017-05-22, 12:03
Nutzz co z tego, że ma kasę? Jak ktoś robi zj***ne rzeczy i nie ma kasy to jest debilem, ale jak już ma kasę to jest fajny? Fajny masz światopogląd. Jak ktoś Ci zgwałci i zabije matkę to niech będzie r*chany w dupsko w pierdlu ale jakby był bogaty i dał Ci 100 tys dolków to już byłby fajny? Według twojej sp***olonej lewackiej logiki.

PanAndrzej666

2017-05-22, 22:42
i z mordy tamburyno , pewnie daje ciekawy efekt jak zajebiesz z racucha

intothevoid

2017-05-23, 17:55
Widziałem go w sobote na zdjęciu a w poniedziałek o 7 rano miną mnie na żywo kiedy szedłem do pracy.Tak ubrany uprawiał jogging na Aleji Solidarności w Lublinie.Cały tydzień miałem zj***ny.

led_deamon

2017-07-02, 18:51
Haha właśnie znalazłem nowe foto tego kolesia:D