18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękny nokaut

Cyjanek • 2021-05-02, 07:58
Z najnowszej gali UFC :fuck-off:


spoiler

pro_avenger

2021-05-02, 08:07
Władysław I i w tym wypadku II Łokietek.

Hesus12337

2021-05-02, 08:32
Janek vs Juri bedzie zajebista bitka

Asuritta

2021-05-02, 09:23
jak to można oglądać? zwykle kopanie i bicie jak się da i czym się da...

Halman

2021-05-02, 09:34
Asuritta napisał/a:

jak to można oglądać? zwykle kopanie i bicie jak się da i czym się da...



rozumiem naturalną napie**alankę pod sklepem gdzie nikt nie nazywa tego galą KSW a poziom ten sam jeśli nie wyższy...

FloriXx_00

2021-05-02, 11:00
Dziwne że murzyn sędzia nie dobijał

Zawulon

2021-05-02, 17:29
Asuritta napisał/a:

jak to można oglądać? zwykle kopanie i bicie jak się da i czym się da...



Mam dokładnie odwrotne zdanie, UFC niepotrzebnie się ugrzecznia a moja tęsknota do japońskiego Pride tylko się pogłębia.



Hesus12337 napisał/a:

Janek vs Juri bedzie zajebista bitka



Jak Janek wygra z Teixeirą to będziesz mieć okazję taką walkę zobaczyć. W innym wypadku będzie to Pepik vs Teixeira

bubek90

2021-05-02, 18:25
Promcioch już kitę pewnie strzepał do tego penisa na głowie :D

AndyDy

2021-05-02, 19:27
Pepiczek doj***ł do pieca i światło zgasło :mrgreen:

KKusznir

2021-05-02, 20:43
MMA ktoś może link do całej walki?
Zastanawia mnie sprawa walki z ch*jem na głowie? Ile w tym "stylufki/imidżu" a ile psychologii wpi*rdolu?

W trakcie walki twój mózg jest jak koroner w Smoleńsku. Ciągle tylko "gdzie ręka, gdzie noga?". Normalnie żeby nie dać się je*nąć, a tu pojawia się taki iluzjonista/animator walki i całe lata treningów w pi*du. Takie coś na bank pali styki.

Wygląda to tak jakby ta biała końcówa w trakcie piruetu go rozproszyła (ślizg łokcia po czole być może też, ale raczej nie powinien być dramatyczny jeśli obijanie głowy wybrałeś na karierę). W przeciagu ułamka sekundy musisz się zorientować co się właśnie odj*bało i co się jeszcze ma zamiar odj*bać. A mózg robi nagłe: "UWAŻAJ, coś białego w naszym kierunku!" mija 0,15sekundy na zorientowanie się: "Luz, przecież miał dildosa z białą końcówą na gło....". <- tu następuje zerwanie połączenia hehe
Przy kazdym ruchu głowy Pana kukiełki, na bank jest rozproszenie. Skubaniec kiwnie i jest efekt skorpiona. A kto patrzy powyżej oczu przeciwnika? Moze to dawać odrobinkę przewagi.

Biorę się za szukanie kto jest jego trenerem. Jeśli jest łysy to na bank przyklejał sobie gumowego kutanga z przyssawką żeby namówić rudego do odj***nia takiej "fryzury"

Co myślicie o tym Sadolowcy?


Manowarrior

2021-05-02, 21:51
Z tą fryzurą to się chyba gość za dużo naoglądał Tong po w Kickbokserze

maciekstwa

2021-05-03, 08:10
KKusznir napisał/a:

MMA ktoś może link do całej walki?
Zastanawia mnie sprawa walki z ch*jem na głowie? Ile w tym "stylufki/imidżu" a ile psychologii wpi*rdolu?
W trakcie walki twój mózg jest jak koroner w Smoleńsku. Ciągle tylko "gdzie ręka, gdzie noga?". Normalnie żeby nie dać się je*nąć, a tu pojawia się taki iluzjonista/animator walki i całe lata treningów w pi*du. Takie coś na bank pali styki.

Wygląda to tak jakby ta biała końcówa w trakcie piruetu go rozproszyła (ślizg łokcia po czole być może też, ale raczej nie powinien być dramatyczny jeśli obijanie głowy wybrałeś na karierę). W przeciagu ułamka sekundy musisz się zorientować co się właśnie odj*bało i co się jeszcze ma zamiar odj*bać. A mózg robi nagłe: "UWAŻAJ, coś białego w naszym kierunku!" mija 0,15sekundy na zorientowanie się: "Luz, przecież miał dildosa z białą końcówą na gło....". <- tu następuje zerwanie połączenia hehe
Przy kazdym ruchu głowy Pana kukiełki, na bank jest rozproszenie. Skubaniec kiwnie i jest efekt skorpiona. A kto patrzy powyżej oczu przeciwnika? Moze to dawać odrobinkę przewagi.

Biorę się za szukanie kto jest jego trenerem. Jeśli jest łysy to na bank przyklejał sobie gumowego kutanga z przyssawką żeby namówić rudego do odj***nia takiej "fryzury"
Co myślicie o tym Sadolowcy?


Ja mysle ze próbujesz być na sile śmieszny byku