18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne życie

LisekChytrusek • 2012-03-13, 20:30
312 sekund powodu dlaczego warto być bogatym...

p.s wiem wiem mało sadystyczne, ale Mi dał ten filmik dużo powera. Może was też ruszy - starych wyjadaczy ;)
The Glitch Mob - We Can Make The World Stop

ogonix

2012-03-15, 09:50
no właśnie, film bardziej o ludziach z pasją, a nie bogaczach. po prostu jak ktoś ma mega zajawkę, mieszka sam, pracuje i zarabia znośne pieniądze to jest w stanie ładować większość hajsu w zainteresowania i o to chyba chodzi w życiu, żeby się spełniać i realizować marzenia, po za tym wątpię, że ktoś bardzo bogaty ma czas na jazdę na deskorolce czy siedzenie na dupie na jakiejś łące i podziwianie krajobrazu.

zresztą - chyba lepiej smakuje podróż marzeń na którą odkładałeś przez parę lat z jakimś poświęceniem, niż ta sama podróż ale sfinansowana z trzydniowej pensji ?

Legon

2012-03-15, 13:02
swiat , natura i zwierzeta sa piekne no ale istnieje cos co na tym swiecie co nie pozwala aby byl on rajem i jest to czlowiek ktory wszystko psuje ...
jebac pieniadze i ludzi ktorzy uwazaja ze dzieki temu mozna miec wszystko !

bullett

2012-03-15, 15:45
LisekChytrusek napisał/a:

312 sekund powodu dlaczego warto być bogatym...



No, możemy normalnie MY BOGACZE oglądnąć taki wyrafinowany filmik. :roll:

wciazszukam

2012-03-15, 19:02
Bogatym to trzeba być, aby doświadczyć wszystkich tych rzeczy w ciągu jednego roku. Skupiając się na kolejnych celach, bez problemu zrobisz wszystkie te rzeczy pokazane na filmie w ciągu swego żywota (no może poza poprowadzeniem myśliwca). Samochodu czy motocykla nie musisz od razu kupować - przecież można wypożyczyć. Trzeba się tylko wziąć do uczciwej roboty i sukcesywnie odkładać pieniądze.

Siedząc na dupie to rzeczywiście możesz tylko wzdychać i mówić jak fajnie byłoby być bogatym.

Solrivanoli

2012-03-15, 22:19
Jakbyś był bogaty i uprawiał tyle sportów, to nigdy byś nie mógł być w żadnym dobry.

P.s. Bardzo fajny filmik ;)

kicaj2d4b

2012-03-17, 12:07
Moje miasto jest jak gothic też ma barierę za którą wyjście nie moge.
P.S. Nie mam chajsu na Magiczną Rudę