18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne momenty podczas Euro 2012 Polska

proteusx • 2012-07-09, 18:39
Może nikt tu nie ginie a film aż prosi się o kosz za epicką muzyke czy brak sadystycznej treści aczkolwiek pokazuje on właśnie naszego ducha do walki, zapału Narodowego jaki żywimy do kibicowania i do sportu w którym sami odnosimy wielkie sukcesy, chociażby w siatkówce ;-)


~Blackhunter

2012-07-09, 18:49
No Polaczki można fapować :wali:

tribal216

2012-07-09, 18:50
od 2:50 jest najlepsze podsumowanie całego tego euro

Cebe

2012-07-09, 19:00
Mimo tego, że nam nie poszło, w nożną jesteśmy słabi, to każdy nasz mecz był czymś wielkim, ta atmosfera. Oglądając ten filmik... ciary na całym ciele.

wiktor4024

2012-07-09, 19:42
Cebe napisał/a:

Mimo tego, że nam nie poszło, w nożną jesteśmy słabi, to każdy nasz mecz był czymś wielkim, ta atmosfera. Oglądając ten filmik... ciary na całym ciele.



Gdybys byl Hiszpanem to chyba bys sie zesral ze szczescia.

Alik

2012-07-09, 20:24
Oj tam pie**olicie smuty. Ja do polskiej reprezentacji podchodziłem bardzo sceptycznie. Ale powiem szczerze ze jestem w szoku chłopaki naprawdę ładnie grali i nie pie**olcie, że nie, bo z taką grą powinniśmy wyjść z grupy. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia.

tribal216

2012-07-09, 20:50
up
h*j że ładnie grali jak przej***li całe to euro i skończyli jako najgorsi ze wszystkich. a szczęścia to zabrakło grekom żeby nas totalnie upokorzyć. też z nadziejami patrzyłem na to wszystko ale po prostu się strasznie rozczarowałem. jak i reszta narodu pewnie

tommy30

2012-07-09, 21:42
Miało być tak pięknie,a skończyło się k***a jak zawsze..j***ć pzpn!!!

hosemorales

2012-07-10, 01:12
PZPN, PZPN j***ć j***ć PZPN !!!!!

pi...........in

2012-07-10, 12:24
A i tak Rosja największym przegranym naszej grupy, więc nie chrzańcie. BTW: za to siatkarze to mistrzostwo galaktyki i okolic.

farfaraway

2012-07-10, 17:14
Ale to już było i nie wróci więcej... a można było!!!

sz...........r9

2012-07-10, 20:00
Alik napisał/a:

Oj tam pie**olicie smuty. Ja do polskiej reprezentacji podchodziłem bardzo sceptycznie. Ale powiem szczerze ze jestem w szoku chłopaki naprawdę ładnie grali i nie pie**olcie, że nie, bo z taką grą powinniśmy wyjść z grupy. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia.



No rozj***łeś system. Ładnie grali ? Tą bezradność nazywasz ładną grą ? Nasz zespół grał tragicznie, choć było kilka dobrych momentów. Wytlumacz mi skoro grali tak ładnie to czemu zajęli ostatnie miejsce w najsłabszej grupie ? Szczęscie mówisz ? Szczęścia to może zabraknąć przy strzale karnego a nie przy k***a 3 meczach. Po ch*j ich usprawiedliwiacie na siłe ?. Zj***li, grali ch*jowo i tyle, stało się. Po co na czarne mówić białe....

Kuriki

2012-07-10, 20:00
proteusx,
Cytat:

pokazuje on właśnie naszego ducha do walki



Duch walki objawiający się w dopingowaniu, a nie w samej walce... Mógłbym prosić o wytłumaczenie? W dopingowaniu to się objawia raczej wsparcie dla "swojej" drużyny moim zdaniem.

piernik666

2012-07-10, 20:07
Alik napisał/a:

Oj tam pie**olicie smuty. Ja do polskiej reprezentacji podchodziłem bardzo sceptycznie. Ale powiem szczerze ze jestem w szoku chłopaki naprawdę ładnie grali i nie pie**olcie, że nie, bo z taką grą powinniśmy wyjść z grupy. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia.



sory Ty pewny jestes ze ogladales te same EURO co reszta kraju? Polacy ladnie grali przez pierwsze 20-40min kazdego meczu a pozniej to totalna klapa co pokazali... strasznie duzo osob spiewalo nic sie nie stalo.. wlasnie ze sie k***a stalo polacy zj***li to tak koncertowo ze masakra.... nie rozumiem czemu dalej sie tak jaracie tym mnie osobiscie wk***ilo ze pilkarze wzieli ta wyplate... powinni oddac ja na jakas szkolke dla mlodzierzy albo zainwestowac w sprzet dla najbardziej potrzebujacych klubow... otworzcie oczy polska pilka jest na fatalnym poziomie a teraz jak jeszcze fornalik zostal trenerem to ja pie**ole nie chce ogladac nastepnych porazek....

furion

2012-07-10, 20:09
Naród zajebisty, tylko PZPN ch*jowy.... :/