18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękna wielowiekowa kultura i tradycja

~Velture • 2018-01-28, 10:06
Ależ to cudownie piękna kultura i tradycja :mom_please:

Nie to co ta zaściankowa, zacofana i katolicka Polska na którą różnej maści abraxusy, lalole i inne szczekają non-stop. :roll:

Weźcie sobie ich chłopaki do swoich domów aby wam wasze rodziny i dzieci ubogacali kulturowo :->



Żeby nie robić dwóch tematów to tutaj kolejne bogactwo kulturowe:
spoiler

Ziomaljlb

2018-01-28, 21:52
rece opadaja ;/

up oni wala na sucho...

Bedejot

2018-01-28, 21:55
Jestem zbyt biały by te czarne rytułały zrozumieć.

Dudek18

2018-01-28, 22:01
Jezu to smutne ze 95% społeczności czarnych niszczy oponie o sobie

fieryangel

2018-01-28, 22:32
Kuuuurwa jacy oni są super. Tacy cywilizowani i w ogóle...
Chcę ich u siebie w kraju. I to masowo! Niech uczynią mój kraj piękniejszym i silniejszym! Co z tego, że wszystkie inne kraje, które zalali swoim kałem teraz mają z nimi ogromne problemy. U nas będzie inaczej!

Jorgen88

2018-01-28, 23:47
pie**ole...napisze kiedyś o tych zachowaniach książkę

vl...........00

2018-01-29, 02:34
W którym to zoo? We Wrocławiu?

PierreDolish

2018-01-29, 07:20
Kooro napisał/a:

Ktoś się orientuje skąd bierze się tak nietypowe zachowanie wśród małp?



Z domu :mrgreen:

Wiewór

2018-01-29, 07:40
Velture ty się przejedź kiedyś w sobotę na dyskotekę OSP na podkarpacie i zobaczysz jak się bawią potomkowie lechitów jak każdy wypije po dwa jabole.

RedIsGood

2018-01-29, 09:34
Janlew z siostrą też niewiele lepiej się zachowują :mrgreen:


Wiewór

2018-01-29, 09:55
RedIsGood, Weź lewaku. Polacy tak nie robio. To jest ustawka żydomasoneri, żeby szkalować dumny polski narut :amused:

EdmundKemper

2018-01-29, 11:48
@te lewaki na górze - Porównujecie jedną sytuację do całej masy udokumentowanych przypadków na nagraniach. Mózg jeszcze macie czy już zanikł?

Wiewór

2018-01-29, 11:50
@up jedną. Yhy. Na wiocha.pl serwer pęka na spawach o tych jedynych przypadków :amused:
Polaki w OSP potrafią się bawić niezgorzej od ich dzikich pobratymców z afryki.
To ktoś komuś sztafetą od zagrody ze świniami głowę rozpie**oli, to jeden jontek skrytobójca drugiemu brzuch otworzy kordzikiem w zemście, że jego grażynka mu ze spawem pociągła, albo jakaś karynka skończy pijana za remizą jako zlew na spermę dla całej wsi... to szeryf przyjedzie na interwencje to mu cała wieś wpie**olili...
Oj dzieje, się dzieje na polskiej prowincji.
A rano wstają z rynsztoka, obmywają z wymiocin twarz w korycie i idą do kościoła bić pokłony przed swoim mzimu, Żydem królem Polski przybitym do dwóch desek :amused:

100Burned

2018-01-29, 14:05
Abraxus napisał/a:

@up jedną. Yhy. Na wiocha.pl serwer pęka na spawach o tych jedynych przypadków :amused:
Polaki w OSP potrafią się bawić niezgorzej od ich dzikich pobratymców z afryki.
To ktoś komuś sztafetą od zagrody ze świniami głowę rozpie**oli, to jeden jontek skrytobójca drugiemu brzuch otworzy kordzikiem w zemście, że jego grażynka mu ze spawem pociągła, albo jakaś karynka skończy pijana za remizą jako zlew na spermę dla całej wsi... to szeryf przyjedzie na interwencje to mu cała wieś wpie**olili...
Oj dzieje, się dzieje na polskiej prowincji.
A rano wstają z rynsztoka, obmywają z wymiocin twarz w korycie i idą do kościoła bić pokłony przed swoim mzimu, Żydem królem Polski przybitym do dwóch desek :amused:



No i tak. Siedzi sobie Krystian IQ 78 przed kompem i czyta twojego posta. Jako że siedzi od małego w 120 letniej kamienicy i na prowincji nigdy nie był sobie myśli; k***a jak to ładnie ujął ten abraxus, pewnie tak jest.

W praktyce jednak to co napisałeś jest bardzo mocno wygięte i przerysowane. Oczywiście małpie figle podejrzanych etnicznie też niekiedy naciągamy i uwypuklamy żeby ciekawiej i rozleglej dawać upust swojej antypatii do nich, jednakże my naśmiewamy się i krytykujemy nacje, rasy, kultury, które są nam wrogie. Ty natomiast śmiejesz się ze swoich rodaków. Takie postępowanie tutaj jest niecacy. Gejuchu.

EdmundKemper

2018-01-29, 18:08
Abraxus napisał/a:

@up jedną. Yhy. Na wiocha.pl serwer pęka na spawach o tych jedynych przypadków :amused:
Polaki w OSP potrafią się bawić niezgorzej od ich dzikich pobratymców z afryki.
To ktoś komuś sztafetą od zagrody ze świniami głowę rozpie**oli, to jeden jontek skrytobójca drugiemu brzuch otworzy kordzikiem w zemście, że jego grażynka mu ze spawem pociągła, albo jakaś karynka skończy pijana za remizą jako zlew na spermę dla całej wsi... to szeryf przyjedzie na interwencje to mu cała wieś wpie**olili...
Oj dzieje, się dzieje na polskiej prowincji.
A rano wstają z rynsztoka, obmywają z wymiocin twarz w korycie i idą do kościoła bić pokłony przed swoim mzimu, Żydem królem Polski przybitym do dwóch desek :amused:



Jaki serwer taki poziom materiałów. Ja wolę korzystać z bardziej wiarygodnych źródeł, a tam niestety przeważają materiały o przybyłych, najczęściej z Afryki, uchodźcach, którzy urządzają sobie własny świat w Europie. Podpowiem Ci, że jak wytężysz nieco mózg to sobie znajdziesz takie materiały. Ja wiem, że jesteś trollem, i na rękę Ci mój kolejny post, w którym wypluwam swoje rzygowiny. Pewnie śmiejesz się w duchu albo i na głos, ale mnie k***ica bierze jak widzę, że ktoś może pisać podobne do Twoich rzeczy. A nie daj Boże myśleć w podobny sposób.

I jeszcze jako edycję dodam, że generalnie nie ruszają mnie posty trolli takich jak Ty, ale czasem dla własnego zdrowia muszę sobie odpisać na taki post.

ePeeL

2018-01-29, 20:22
Co jak co, ale uwielbiam te ich tańce. Szczególnie jak samce łapią za samice i napie**alają nimi o stół czy ścianę, a na samym końcu skaczą z byle czego i zaczynają się cząść :krejzi: