18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piekna , mądra i z ambicjami

GeorgeHarvey1 • 2022-08-08, 21:21

Smażenie negatywów

Kurde26

2022-08-09, 09:31
O kurcze nawet na tym portalu lewica odnosi sukcesy wychowawcze. Weźcie się ogarnijcie. Niedługo będziecie niewolnikami. Już debile klęczą przed meczami. Statystyk nie oszukasz. I to nie jest wina rasizmu tylko genów

dziadek_

2022-08-09, 20:30
Marian_Koniuszko napisał/a:

Dobry podkład... Gesaffelstein?



Takie coś mi znalazło

Star Eater · Daniel Deluxe


Love_is_Love

2022-08-09, 22:26
Powiem Wam tak... Jestem za różnorodnością pod każdym względem i uważam że wszyscy jesteśmy ludźmi i trzeba być mocno poj***nym żeby uważać inaczej przez takie błahostki jak kolor skóry czy średnią długość penisa...

Niemniej ten materiał mnie tak zahipnotyzował że aż obejrzałem cały, bo pokazał że każda akcja budzi reakcje. Ludzie zaczęli rzygać tym ruchem BLM i to są efekty...

Marian_Koniuszko

2022-08-10, 16:58
Kurde26 napisał/a:

O kurcze nawet na tym portalu lewica odnosi sukcesy wychowawcze. Weźcie się ogarnijcie. Niedługo będziecie niewolnikami. Już debile klęczą przed meczami. Statystyk nie oszukasz. I to nie jest wina rasizmu tylko genów



To, że ktoś się ostentacyjnie nie udziela, nie oznacza, że go nie ma. Silne drapieżniki ukryte są w cieniu i ożywają dopiero przy zetknięciu z grubym zwierzem.

Gitta

2022-08-10, 19:48
Marcin360360 napisał/a:

Hitler zabijał słabszych,mniej inteligetne rasy(tu wyjątkiem byli Polacy z którymi Hitler chciał mieć koalicję bo wiedział że jeżeli byśmy byli po jego stronie pokonał by wszystkich ale my jak to Polacy mamy w sercach dumę i honor a tego nie da się kupic) oraz ludzi uposledzonych kalekich lub po prostu chorych. White power nie powinno być zakazane skor blm jest legalne. Typuara robi po prostu show dla frajerów tyle w temacie.



Pragnę ujrzeć tę inteligentną polską rasę, zwłaszcza za granicą. No, w kraju w sumie też.

minedsafe

2022-08-10, 20:45
1bolek1 napisał/a:

może się zdziwisz, ale murzyni mają specyficzny zapach, który jest obrzydliwy dla niektórych kobiet,
choć co do większości bab, pewnie masz rację



Smierdza w h*j tak samo jak Chińczycy. Są wyjątki i znam takich co nie śmierdzą ale spora cześć wali totalnie. Raz się prawie porzygałem jak musiałem z Chinka jechać tak śmierdziała ( pani doktor )

sataanekk

2022-08-10, 22:44
Kto wie jaką nazwą się demonstruje na tych livestreamach?

barman32

2022-08-11, 15:12
Gitta napisał/a:

Pragnę ujrzeć tę inteligentną polską rasę, zwłaszcza za granicą. No, w kraju w sumie też.



Może spróbuj zmienić środowisko?

JebacPis100procent

2022-08-12, 05:29
Quassar napisał/a:

Nie czaje tych amerykanów czemu powołują się na swastykę,
Hitler miał w dupie kto był czarny a kto biały on chciał pokazać wyższość kraju Germańskiego nad innymi jak ktoś był biały ale z innego kraju to też był j***ny bo nie był niemcem.
Faszyzm a rasizm to nie to samo.



U Niemców był nazizm, nie faszyzm.

BrainOsw

2022-08-17, 18:03
Widzę, że większość w komentarzach to wielbiciele murzyńskich pał w dupie/gębie. Nie poj***ły wam się portale, p*zdy?

Czaczek83

2022-09-04, 17:31
0rion napisał/a:

i tak by sie wyj***la z murzynem przy dobrej okazji - bo takie sa baby panowie dziekuje dobranoc



white power

Hentai666

2023-03-26, 22:06
0rion napisał/a:

i tak by sie wyj***la z murzynem przy dobrej okazji - bo takie sa baby panowie dziekuje dobranoc



koledze się po prostu baby puszczały z megroidami :)

jeszcze spotkasz słodką księżniczkę, która pokocha Twoje 4 cm :)