18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piekło

witmac • 2011-06-09, 21:23
Piekło. Lucyfer pyta Belzebuba.
- Kocioł z nieletnimi grzesznicami na gulasz odpaliłeś?
- Odpaliłem...
- Posoliłeś?
- Posoliłem...
- Sądząc po twojej minie - wcześniej też popieprzyłeś?

peter90pl

2011-06-10, 00:17
O ile się nie mylę według mitologii chrześcijańskiej Lucyfer i Belzebub to jeden ch*j.

EasyMedia

2011-06-10, 00:19
@UP mylisz siÄ™. i to w ch*j

jest wogole cos takiego jak mitologia chrzescijanska? oO

Satan

2011-06-10, 00:34
@up oczywiście, że jest

@up up
a ch*j kogo obchodzi mitologia chrześcijańska w związku z tematem

Xenomorph08

2011-06-10, 00:38
Cytat: O ile się nie mylę według mitologii chrześcijańskiej Lucyfer i Belzebub to jeden ch*j.

O k***a! To jednak zdarzyło się że ktoś z kościółka Chrześcijańskiego powiedział prawdę? Myślicie że już powinienem dać na tacę?

McCzarny

2011-06-10, 00:39
Antoś napisał/a:

takie suche że musze popić.



Proszę pij i już nie jęcz.

Lupi

2011-06-10, 06:26
Nie nie jeden ch*j...
Ale zreszta po co ja to pisze jak was to nie obchodzi. Jeden chce byc fajny, piszac ze suche, drugi nabijajac sie z chrześcijaństwa a reszta próbuje nieudolnie po tamtych jechać...
Imo, robicie z siebie debili nie majacych zadnego poziomu... Na szczescie to nie mój problem, tylko waszych domowników...

fri.K

2011-06-10, 09:11
EasyMedia napisał/a:

jest wogole cos takiego jak mitologia chrzescijanska? oO

Tak, jest nawet książki o tym są.
W skrócie to jakiś mityczny bóg (Ale nikt nie pamięta jego imienia, choć żydzi się napili i jednak "coś pamiętają"), zrobił jabłko, a w jabłku był robak. Następnie zrobiono kolesia na A., a on zapragnął "nasadkę na fiuta", zatem dostał E.
Następnie wiecznie nienażarta E. zjadła to cholerne jabłko które miało pałeczki E-Coca-Coli. Bidulka się pochorowała więc pojechali z Rio do najbliższego szpitala i mieli problemy z powrotem. Później był K. i A., mówią że jeden z nich siedział.

Następnie mamy pokaz siły i szacunku na dzielni gdy nawet woda boi się M.zesza - to ten szmugler co się wstydził iść przez miasto.
Dalej mamy J. który miał tak wielkie stopy że holował łódki na rzece, ale całował się z facetem jakimś publicznie -J(emu)dasz no i dostał zjebę że tak się nie robi.
Później mamy cuda na kiju i wielkie popy.

Wot, taki mit. Ogarniasz?

EasyMedia

2011-06-10, 14:05
Nie kumasz pytania. Chodzi mi o samo określenie "mit". Wiem, że wiele słów ma dużo znaczeń ale akurat przez "mit" rozumiem coś, co jest historią nieprawdziwą, naciągniętą, bajką, no k***a, fantasy. Natomiast Kościół oczywiście utrzymuje że wszystko jest for real, więc nikt jak już wierzy to tego mitologią nie nazywa.

To że ktoś książkę tak nazwał ch*ja znaczy :P

Wudan

2011-06-10, 14:28
@up Kościół utrzymuje, że biblia mówi prawdę, fakt. Ale dlaczego odmawiać osobie postronnej określania biblii mianem "mitologii chrześcijańskiej"? Przecież starożytni także utrzymywali, że mity są prawdziwe.

BÃ...........³g

2011-06-10, 14:50
EasyMedia napisał/a:

Chodzi mi o samo określenie "mit"



Jak dla mnie lepiej pasuję "chrześciańskie pie**olenie", zgodziłbym się też na "fantazy dla kretynów" ewentualnie "głęboka analiza smaku gówna, pod kątem inspiracji moralnych"

fri.K

2011-06-10, 16:27
EasyMedia napisał/a:

(...)Natomiast Kościół oczywiście utrzymuje że wszystko jest for real, więc nikt jak już wierzy to tego mitologią nie nazywa.

"A są tacy, to nie żart."... którzy w dziadka mroza, mikołaja, elfy i bogów nie wierzą.

Zatem gdy ktoś cieplutkim moczem olewa te wierzenia to może nazwać je mitami, tak jak wierzenia egipcjan, żydków, afrykańców i innych mahometów? Bo moim zdaniem może i tak to nazywajmy.

EasyMedia

2011-06-10, 23:48
Jasne że każdy może nazywać to jak chce, nikt nikomu tego nie zabrania. Wolność wierzeń, słowa etc. Tylko, że czarni na gówno mówią papu i to ma dla nich zj***ne skutki co nie?

No...........er

2011-06-11, 16:04
Astaroth, Mefisto, Lucyfer, Uziel... Jak kogoÅ› to interesuje, to trochÄ™ ich w piekle jest:)