18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piekiełko.

zwierzak30 • 2023-03-18, 22:24
Ciepła posadka. :mrgreen:


Nie wiem co za czynność wykonuje ten człowiek.Ale myślę że w piekle będę miał podobną fuchę.Tylko bez ty wdzianek. :loldev:

cichygracz

2023-03-19, 08:40
Możliwe że produkują tygle do małych pieców odlewniczych, bądź mają taką technologie wygrzewania tygla przed zalewaniem.

Zpider

2023-03-19, 09:58
z kąd , chindusi ??? widać że portal powoli opanowują ukraińcy.

JebacPis100procent

2023-03-19, 10:00







Jacek86s napisał/a:

bo chindusy to nie ludzie tylko kurewki j***ne do j***nia i ujeżdżania ich na ich garbach, podobnie hinczyki co tiry 40 ton łapią gołymi rekami żeby szef sie nie wściekł ze towar wywalili, podludzkie kurestwo, robactwo



Mądrego to i dobrze posłuchać.

smc

2023-03-19, 10:29
To zwykła piekarnia.

Chlebki same się nie zrobią, potrzebna jest praca ludzkich rąk. Rzemieślnicza, tradycyjna, osiedlowa.

Latissimus

2023-03-19, 10:36
To jest czopek na ból dupy

Heliar

2023-03-19, 11:03
OpenStreetMaps napisał/a:

No to ciekawe co to jest? Co to za praca i co to za kadź w tym piecu? Jakie zadanie spełnia ta obudowa? Więcej pytań niż odpowiedzi.



Każdy ledwo inteligentny widzi, że mamy tu piec hutniczy (zapewne indukcyjny), tygiel, a w nim surówkę. Pojemnik służy do powolnego schładzania, lub przechowywania (w celu transportowym) na dalszą obróbką. Gołym okiem widać, że to wyspecjalizowana produkcja, a nie huta w chinach.

janiestad666 napisał/a:

jak to człowiek sie potrafi sk***ić żeby szybciej coś zrobic. kombinezonek jest ale ile raka wdycha [...]



Wszystko zależy od pierwiastków jakie mają w mieszance, równie dobrze możesz wdychać więcej syfu we własnym domu, niż oni w pracy, a o jedzeniu już nie wspominając.

xXPeinXx

2023-03-19, 11:32
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zatrudnić tam feministki. Niech się wykażą.



Po co, żeby spłonęły ze wstydu. :D

Gamonn1

2023-03-19, 11:45
janiestad666 napisał/a:

jak to człowiek sie potrafi sk***ić żeby szybciej coś zrobic. kombinezonek jest ale ile raka wdycha bo powietrze jakos musi dojsc do jego nosa przez ten kombinezon. i j***ne lewackie organizacje trąbią o murzynkach w afryce co jakis tam azbest czy ch*j wie co wykopują w wieku 5 lat. a nic o tym ze w europie to samo kurewstwo sie dzieje, i ludzie sie na to godza. bo po ch*j grzac metal normalnie w piecu 5 godzin jak mozna k***a w 20 minut obrobic tyle samo materialu w jakims popie**olonym kosmicznym kombinezonku, a ze człowieczek na samym dnie sie nawdycha oparów i raka płuc dostanie to juz ch*j w to, to jest poswiecenie na ktore zarzad firmy jest gotowy .
bo chindusy to nie ludzie tylko kurewki j***ne do j***nia i ujeżdżania ich na ich garbach, podobnie hinczyki co tiry 40 ton łapią gołymi rekami żeby szef sie nie wściekł ze towar wywalili, podludzkie kurestwo, robactwo



Zgadzam się. Przykład z firmy pod Toruniem. Facet wypala palnikiem ocynk z gwintów. Jedyna osłona to plastikowa przyłbica na twarz. Opary go dosłownie rozpie**alają od środka, kaszel, ledwo chodzi, sraczka, wymioty. Środek Europy, 21 wiek k***a a gorzej niż w Bangladeszu.

jestemza

2023-03-19, 12:01
Mam znajomego w dusselforfie,który pracuje na takiej hucie. Opowiadał ,że najśmieszniej jest jak jest ramadan to dziennie ciapaci mdleją przy takich temp.

KrwawyEric

2023-03-19, 14:22
Kriski napisał/a:

Na pewno mężczyzna, nie ma torebki.



Zakończmy tą bezowocną dyskusję - jestem pewien że to facet który identyfikuje się jako diabeł :D

JamPawel

2023-03-19, 16:13
Zpider napisał/a:

z kąd , chindusi ??? widać że portal powoli opanowują ukraińcy.


Akurat Ukraińcy to by napisali "Indusy", a poza tym oni nie mają problemu z polskimi h i ch, bo u nich ciągle w użyciu jest gardłowe h (zapisywane г), różniące się znacznie brzmieniem od ch (zapisywanego х). Dla nas te litery brzmią tak samo, a dla nich jest różnica, zaś ponieważ wiele słów jest bardzo podobnych w tych językach, to bez pudła wiedzą, gdzie w polskim powinno być h, a gdzie ch. Taka ciekawostka.

ritu4l

2023-03-19, 19:53
Heliar napisał/a:

Każdy ledwo inteligentny widzi, że mamy tu piec hutniczy (zapewne indukcyjny), tygiel, a w nim surówkę. Pojemnik służy do powolnego schładzania, lub przechowywania (w celu transportowym) na dalszą obróbką. Gołym okiem widać, że to wyspecjalizowana produkcja, a nie huta w chinach.
Wszystko zależy od pierwiastków jakie mają w mieszance, równie dobrze możesz wdychać więcej syfu we własnym domu, niż oni w pracy, a o jedzeniu już nie wspominając.



Ja tu widzę jakiegoś pojeba co dźwiga rozgrzany do czerwoności metal i wdycha ogień w XXI wieku, zamiast wykorzystać w tym celu maszynę. Ale może jestem mniej niż ledwo inteligentny, albo na tyle inteligenty że nie mam styczności z takimi baranami.

AdamBrown

2023-03-20, 09:08
mogli by to jakoś zracjonalizować, jakieś szczypce, podnośnik, łańcuchowy powyżej, albo stelarz, a nie takie ręcami z pieca, i garnek na górę....

Marixon

2023-03-20, 22:37
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zatrudnić tam feministki. Niech się wykażą.



Może się nie wykażą ale świat będzie o parę czubków spokojniejszy

łopatolog

2023-03-21, 20:32
Piwo za muzykę - nie spodziewałem się Evil in You od Kalmah :D