18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ma...........81

2012-11-13, 16:38
O co chodzi z guziczkiem ignoruj? Ignoruję za każdym razem ale co jakiś czas znowu się pojawia... -_-

marna

2012-11-13, 16:40
marines081 napisał/a:

O co chodzi z guziczkiem ignoruj? Ignoruję za każdym razem ale co jakiś czas znowu się pojawia... -_-



ta opcja dotyczy konkretnego tematu, nie zaś całego działu czy tematycznie powiązanych kwestii.

leafen

2012-11-13, 16:42
Czy aż tak bardzo boli was to? Wystarczy przewinąć, jest tu wiele wiele innych bardziej rażących wstawek...

Kutas Szatana

2012-11-13, 16:44
Praga.... czym jest Praga wobec "starych" (stare bałuty, polesie, śródmieście) dzielnic Łodzi ;)

CookieMonssster

2012-11-13, 17:33
Ja nie wiem.... czy ludzie są jacyś głupi pisząc co chwila pod tego typu wstawkami, żeby z tym wypier****ć... Pewnie WP płaci, to ma wstawki, bo to dodatkowa oglądalność - sprawa taka sama jak z reklamami gier na przeglądarkę - biznes jest biznes - nie jesteś zainteresowany, przewijaj dalej.....

margdrag

2012-11-13, 17:38
CookieMonssster napisał/a:

Ja nie wiem.... czy ludzie są jacyś głupi pisząc co chwila pod tego typu wstawkami, żeby z tym wypier****ć... Pewnie WP płaci, to ma wstawki, bo to dodatkowa oglądalność - sprawa taka sama jak z reklamami gier na przeglądarkę - biznes jest biznes - nie jesteś zainteresowany, przewijaj dalej.....



Spójrz na nazwę stronki, teraz pomyśl co ma ta wstawka wspólnego z jej tematyką. To nie jest j***ny kwejk, wykop, czy inne gówno, więc nie róbcie pie**olnika.

Ha...........ng

2012-11-13, 17:48
@margdrag debilu, jakbyś nie zauważył jest tu wiele tematów nie związanych z tematyką i nikt jakoś nie pie**oli by to wyj***ć, ale Ty oczywiście jesteś pie**olonym sadystą, który jak widzi jakiś sadystyczny temat to nawet piwa nie da, ale k***a drze się, że chce powrotu starego sadistica itp.
A po drugie cwe*u nawet ani jednego tematu nie dodałeś, wiec wypie**alaj :homer:

karolo4life

2012-11-13, 18:21
Heh nie daleko tam pracowałem na brzeskiej :D Remontowaliśmy szpital a dokładniej przebudowa na szkołe :P

jantrzaskalski

2012-11-13, 19:40
Ktoś to ogląda w ogóle?Jeżeli tak to podziwiam.

masafahi

2012-11-14, 10:10
Co też ten Dakann pie**oli, że nie ma kamienic z klimatem w pozostałych rejonach Warszawy? Lokalny patriota? Inne dzielnice be? No k***a... Wszędzie jest wyjątkowy klimat, oprócz Ursusa :)