18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klusken

2011-09-23, 17:11
Jak usłyszałam, że ktoś się podpalił pod kancelarią premiera, to miałam nadzieję że to Bielu albo Stanek :D

Kwass

2011-09-23, 18:03
Jak sie ciesze ze wypil tej k***ie herbate jeszcze niech wpusci wpie**ol Wujkowi...

ritu4l

2011-09-23, 18:23
mrsatan napisał/a:

Piątek też zaczyna już schodzić na psy. Cały ten "ToSięWyPnie" poziomem dorównuje Trudnym sprawom.



Chyba nakręcili "Dlaczego ja?" na podstawie twojej biografii. Piątek to właśnie jedyny z serii, który utrzymuje wciąż zajebisty poziom.

kali47

2011-09-23, 18:44
Pewnie już ktoś o to pytał i ktoś odpowiedział, ale co to za utwór z czołówki ?

Vl...........in

2011-09-23, 19:11
To powinno być zamiast MaturaToBzdura, i tego Wujka yyy... jak on tam? ch*jka?

BiOoSs

2011-09-23, 19:52
piątek jeszcze ujdzie ale reszta syfu z ich stajni to juz niebardzo

memento_ap

2011-09-23, 21:39
Jak zawsze Piatek zajebisty, czekam na nastepny odcinek

CellGame

2011-09-23, 22:48
marcin3ck napisał/a:

Współczuje mu tylko kolegów z którymi pracuje. Ale dobrze, że tym pedałom robi na złość.


Tak k***a, powiedz mi jeszcze, że uwierzyłeś, że na tym polega jego praca w Wirtualnej Polsce ?

Gimnazjaliści dorwali się do filmiku i stawiają piwa za każde "k***a" w zdaniu. Tak naprawdę te filmiki są tak ch*jowe i wyreżyserowane jak wasze pryszczate twarze.

Su...........cz

2011-09-24, 11:46
CellGame napisał/a:


Tak k***a, powiedz mi jeszcze, że uwierzyłeś, że na tym polega jego praca w Wirtualnej Polsce ?

Gimnazjaliści dorwali się do filmiku i stawiają piwa za każde "k***a" w zdaniu. Tak naprawdę te filmiki są tak ch*jowe i wyreżyserowane jak wasze pryszczate twarze.



Praca w biurze, wygląda nieco inaczej niż kopanie rowów i nie zobaczysz tego odbierając zasiłek w MOPS :]

pakicito

2011-09-24, 15:15
@up jaki obronca zwierzat z ciebie

Cytat:

Do wszystkich przypie**alających się do Dakanna, walcie się na twarz, bo on jako jedyny trzyma poziom z to się wytnie.


wszyscy walmy sie na twarz, bo naszym idolem nie jest jakis zjeb!

krecik

2011-09-24, 16:36
co to za gówno..... ehh :-/

kaziolord

2011-09-25, 06:22
W sumiwe to tego Dankana to lubię za te filmiki bo nieodpie**ala takiej ch*jowizny jak cwe* i ten drugi pedał i git k***a

k***a mać jak ja nie lubie tego j***nego okularnika masakra, chce warna czy ch*j wie co to jest bo mam to w dubie ale strasznie pedalstwem mi zajeżdża jak to kto wstawia elo cioty