18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek: The Series 03e04 - Warszawiacy

tosiewytnie • 2012-01-17, 10:28


Cała prawda! Kto się nie zgadza?

Earth

2012-01-17, 12:58
To uczucie gdy klikam Kit jeszcze przed włączeniem i potem okazuje się, że miałem rację.

pozeracz_kotow

2012-01-17, 13:04
Wali od gościa hipokryzją i efekciarstwem. Skoro mówi, że jak się nie podoba to wypie**alać - to niech sam wypie**ala skoro twierdzi, że żyje w "ch*jowym kraju".

I na ch*j tyle przekleństw w tym filmiku? Myśli, że jak będzie stosował bluzgów jako przecinków, to film nabierze jakości?

Ha...........ng

2012-01-17, 13:08
@UP obydwoje
k***a nie podoba się, to k***a nacisnąć przycisk ignoruj i tyle, a nie k***a biadolić jakie to słabe.
k***a gdzie jest ten rebus BongMan-a :/

to...........un

2012-01-17, 13:15
"tam nie ma Ś ! za ch*j ! sprawdźcie sobie"

hahaha dobry odcinek :)

kojot339

2012-01-17, 13:23
Mimo dość skromnego słownictwa gościu ma całkowitą rację. Wiele osób wyjeżdża do Warszawy ,,bo to stolica", ,,bo tam są większe perspektywy", a potem kończą sprzedając stare skarpety na bazarze. Trzeba doszukiwać się walorów w swoim własnym otoczeniu i tu do czegoś dążyć niż pchać się na siłę gdzieś gdzie cię i tak nie chcą i robić z siebie pacana.

Earth

2012-01-17, 13:29
Hacerking napisał/a:

@UP obydwoje
k***a nie podoba się, to k***a nacisnąć przycisk ignoruj i tyle, a nie k***a biadolić jakie to słabe.
k***a gdzie jest ten rebus BongMan-a :/



Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania, jeżeli mi się nie podoba, nie mam prawa komentować? Równie dobrze możemy usunąć opcję komentowania z forum, bo tylko znalazły by się posty tylko zachwalające. Już sam brak piw ujemnych jest po części ukrytą farsą. Spójrz na ten film. Ma paręnaście piw, ale to nie znaczy, że film zobaczyło tylko te parę osób i każda z nich dała po piwku, bo się każdemu spodobało.
Ponadto, jak kogoś może śmieszyć pie**olenie, narzekanie na otoczenie, wymyślanie jakichś badziewnych stereotypów, przy czym częstotliwość przekleństwa wynosi jakieś jedno na 2 sekundy. Nie wiem do kogo jest kierowany tego typu film, bo widownie traktuje się jako grupkę bezmózgów z gimnazjum. Powiedz "k***a, ch*j" a publika zacznie się śmiać i klikać "Hit". Myślisz, że im zależy na tym kto to ogląda? Idą na masówę. Większa oglądalność = więcej kasy.
Także, zastanów się jeszcze raz zanim napiszesz podobnego komenta i czy warto bronić produkcji pokroju WP i Dakanna.

meplant

2012-01-17, 13:34
jestem z krakowa podoba mi sie to tu jest ten sam problem ale tu nikt nigdy nie wychodzi na dwor chyba ze idzie wawel pozwiedzac

PapierowyUmysł

2012-01-17, 13:41
Earth napisał/a:

To uczucie gdy klikam Kit jeszcze przed włączeniem i potem okazuje się, że miałem rację.




jeżeli masz takie zajebiste przeczucia to puść totka, nie podoba sie to wiesz co ;]

pozeracz_kotow

2012-01-17, 13:56
@Hacerking
A to już nie można wyrazić krytyki? Filmik dostał ode mnie piwo, bo mimo wszystko został w nim poruszony w nim ciekawy temat. Ale to, że komuś daję piwo nie oznacza, że k***a mi się w nim wszystko podobało.

kulas122

2012-01-17, 13:59
ja wychodze na pole i ch*j !

rockface123

2012-01-17, 14:08
a ja chciałbym mieszkać na wsi i jebie mnie stereotyp wieśniaka ..k***a

Plecionkarz

2012-01-17, 14:18
Hacerking napisał/a:

@UP obydwoje
k***a nie podoba się, to k***a nacisnąć przycisk ignoruj i tyle, a nie k***a biadolić jakie to słabe.
k***a gdzie jest ten rebus BongMan-a :/



Robisz teraz to samo co oni tyle, że to dotyczy komentarzy a więc: k***a nie podoba się, to k***a nie komentuj komentarzy tylko przewiń dalej i nie czytaj. Jak można się tak przejmować tym, że komuś się nie podoba to gówno?

or...........ok

2012-01-17, 14:56
@rockface123
Kto Cię jebie?

Thomas928

2012-01-17, 15:22
Koleś ma gadane, za teksty piwko.