18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pewnego dnia na Burning Man

sebsossj • 2018-08-20, 17:12
Ciekawe w którym kierunku odbywa się tam transfer czynnika


~Velture

2018-08-20, 17:16
k***a to do działu fekalia powinno trafić

T3RMINATOR

2018-08-20, 17:38
Stary jak mówiłem żebyś ją dmuchnął, to nie o to mi chodziło. :homer:

PieronJasnySzlag

2018-08-20, 18:06
pewnie i tak mi nikt nie uwierzy ale kolega pyta o linka :->

Salieri16000

2018-08-20, 18:35
sebsossj napisał/a:

Ciekawe w którym kierunku odbywa się tam transfer czynnika

Obrazek



W obie- ona wypuszcza fekalia, a on je wciąga- ustami... A potem zwraca tę samą drogą - jak chcesz "bucha" to stawaj w kolejce!

jan.rzut

2018-08-20, 19:12
@up w Nevadzie, dokładnie Black Rock City.
Znajoma ma możliwości i odwiedza podobne miejsca, ponoć zajebisty festiwal, jednak głównie dla yuppies.
Ludzie tam prywatnymi helikopterami przylatują, żeby pochlać i poćpać w ciekawym towarzystwie.

Ne...........ro

2018-08-20, 19:31
też uciekałem jak kolega mnie gonił z gównem na kiju

saves

2018-08-20, 22:12
Pojechałbym tam kiedyś.... To tutaj to jakaś patola.

biosone

2018-08-20, 23:03
kolega pyta o link do filmiku, ktos cos?

momonon

2018-08-20, 23:05
nabijanie klimatyzacji, wersja dindu :-D

Wueles

2018-08-21, 08:25
Chcialem byc mily ale bialy czy k***a murzyn?
Cytat:


ProVVe

2018-08-21, 10:27
jan.rzut napisał/a:

@up w Nevadzie, dokładnie Black Rock City.
Znajoma ma możliwości i odwiedza podobne miejsca, ponoć zajebisty festiwal, jednak głównie dla yuppies.
Ludzie tam prywatnymi helikopterami przylatują, żeby pochlać i poćpać w ciekawym towarzystwie.




W większości nie ma ciekawych bogatych ludzi... Wszyscy ciekawi są zwykłym obywatelem co z braku funduszy zmuszeni są do robienia fajnych innowacyjnych rzeczy tudzież stosowania różnych nowych rozwiazań. Te "bogole" później robia to samo tyle, że za kasę rodziców. Człowiek, który musiał na coś pracować ciężko, dużo poświęcić w celu osiągnięcia czegoś lub robi to z pasją przyciąga do siebie innych, a za nimi wędrują "tato tato daj mi ja też chce". Nawet na jednych targach podrozniczych sa takie 2 osoby (celowo nie zdradze płci zeby im reklamy nie robic). W zyciu dnia pewnie nie przepracowaly, ale promuja sie jako podroznicy i gdzie to nie były. Tak luz były te gacki w paru miejscach, ale k***a... Niech nie pie**ola takich glupot ze trzeba to to to i to, z tym z tym tam. Nie zazdroszcze ani jednej wyprawy bo widze 0 świadomości w wyprawach i określenia, które padaja są dobrymm przykładem kim te osoby sa... Bogaty ojciec wychował ignoranckich-hipsterów, które staraja sie byc ekspertem. pie**oli o fascynacji Afryka i jakims ludem a nazywa ich przez slowa dzikusami hahaha. Nie no porazka :-D